PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بچها من بازی پلنت زامبی 3گیگ گرفتم ولی ت استور زده بود14گیگ جریان چی پ بقیش کج رفت؟
بقیه در بکگراند دانلود میشه تو قسمت اینفورمشن بازی بری وضعیت رو میبینی که چقدر از بازی دانلود شده

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

سلام دوستان اقا موقع بازی انلاین مثلا فیفا (چون خودم فیفا بازی میکنم:d ) چقدر حجم اینترنت استفاده میشه فکر میکنم این سوال خیلی از دوستان باشه با این اینترنت محدود چون من خودم شخصا برای هر گیگ 3700 باید پول بدم ممنون میشم راهنمایی کنید که اگه مصرف بالا هستش بذاریم تو ساعت رایگان انلاین بازی کنیم البته اگه جواب بده تو ساعت رایگان
با تشکر

سلام دوستان اقا موقع بازی انلاین مثلا فیفا (چون خودم فیفا بازی میکنم:d ) چقدر حجم اینترنت استفاده میشه فکر میکنم این سوال خیلی از دوستان باشه با این اینترنت محدود چون من خودم شخصا برای هر گیگ 3700 باید پول بدم ممنون میشم راهنمایی کنید که اگه مصرف بالا هستش بذاریم تو ساعت رایگان انلاین بازی کنیم البته اگه جواب بده تو ساعت رایگان
با تشکر

خیلی خیلی خیلی کم مصرف میکنه. شاید ساعتی 30 مگابایت. البته مود پرو کلاب بیشتر مصرف داره. ولی سیزن و آلتیمیت من ساعتی 30 مگ تقریباً از ترافیکم کم میشه.

دوستان اکانت ژاپن بعد 15 روز که پلاسش تمام میشه کیلزون روی اکانت من قابل بازی هست یا نه فقط همون 15 روزه!؟

خیر. شما با هر اکانتی که بازی رو دانلود کردید، همون اکانت باید پلاسش فعال باشه تا بتونید بازی کنید. مادامی که اون اکانت مورد نظر پلاس باشه، بازی اجرا میشه. اگه پلاس نداشته باشید نمیشه.

خیر. شما با هر اکانتی که بازی رو دانلود کردید، همون اکانت باید پلاسش فعال باشه تا بتونید بازی کنید. مادامی که اون اکانت مورد نظر پلاس باشه، بازی اجرا میشه. اگه پلاس نداشته باشید نمیشه.
دمت گرم الان زدم دانلود چه بازیهایی رسید این ماه

417a2814f0218bcc71f43e5fffbe1c70.jpg

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

عزیز بازیهای مجانی پلاس رو تازمانی میتونی بازی کنی که اون بازی برای پلاس مجانی باشه ! بعد از اون اگه اکانتت هم پلاس باشه نمیتونی بازی کنی! فکر کنم 2 ماه هست این زمان!
دوست عزیز لطفا با بی اطلاعی ملتو گمراه نکنید من هنوز دارم resogun بازی میکنم چطور نمیشه؟ بعد از زمان رایگان بودن بازی هم در صورت داشتن پلاس میشه بازی کرد

نه، الان بازی ها ففط یک ماه وقت برای دانلودشون هست!
تو یک ماه گرفتید، گرفتید! نگرفتید هم باهاش خداحافظی کنید :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or