PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بازی رو من که گذاشتم واسه دانلود 3 گیگ بازی اصلی بود 3 گیگ هم آپدیت!!!
چطور بعضی دوستان میگن 14 گیگ بازیه 3 گیگ هم آپدیت؟!!:|
من اشتباه میکنم یا دوستان اشتباه میکنن

تو خود کنسول دان کردی یا با برنامه ؟ اگر با برنامه دانلود با کامپیوتر گرفتی پارت اول دان شده ولی تو خود کنسول 13 گیگه اگر با برنامه گرفتی تو اموزش هست چجوری پارت های بعدی رو بگیری .

دوستان عزیز ممنون میشم اطلاعات کامل یک آدرس آماده برای ساختن اکانت ژاپن برام پ.خ کنید.
چون اکانت اصلی خودم امریکا هستش.
میخوام بازی killzone رو دانلود کنم واقعا منتظر همچین زمانی بودم. خواهش میکنم اگر کسی داره برام پیام خصوصی کنه. ممنونم.
http://forum.bazicenter.com/thread89077/
توی utub سرچ کنی میاد چه جوری بسازی.

تو خود کنسول دان کردی یا با برنامه ؟ اگر با برنامه دانلود با کامپیوتر گرفتی پارت اول دان شده ولی تو خود کنسول 13 گیگه اگر با برنامه گرفتی تو اموزش هست چجوری پارت های بعدی رو بگیری .

با خود کنسول گذاشتم اینقدر بود
ای بابا دردسر نشه برام:|
اطلاع داری تا که دانلود بازی رایگانه؟!!مهلتش تموم شده یا فردا پس فردا تموم میشه؟

آپدیت: فایل های دانلود رو پاک کردم دوباره گذاشتم واسه دانلود درست شد. الان فایل دانلودی رو میگه که 13.97 گیگابایت و آپدیت هم 3.45 گیگابایت فکر کنم؟!! درسته دیگه؟؟

آخرین ویرایش:
با خود کنسول گذاشتم اینقدر بود
ای بابا دردسر نشه برام:|
اطلاع داری تا که دانلود بازی رایگانه؟!!مهلتش تموم شده یا فردا پس فردا تموم میشه؟

آپدیت: فایل های دانلود رو پاک کردم دوباره گذاشتم واسه دانلود درست شد. الان فایل دانلودی رو میگه که 13.97 گیگابایت و آپدیت هم 3.45 گیگابایت فکر کنم؟!! درسته دیگه؟؟
شما تا هر وقت بخوای میتونی دان کنی بازی مال خودته دیگه انگار پول دادی خریدی

شما تا هر وقت بخوای میتونی دان کنی بازی مال خودته دیگه انگار پول دادی خریدی

نه مشتی فقط واسه 2 روز رایگانه:d
سوال منم بخاطر این بود ترسیدم فایل های دانلود رو که پاک کردم دوباره بزارم این مهلت دو روزه ی رایگانش تموم شده باشه

نه مشتی فقط واسه 2 روز رایگانه:d
سوال منم بخاطر این بود ترسیدم فایل های دانلود رو که پاک کردم دوباره بزارم این مهلت دو روزه ی رایگانش تموم شده باشه
نه عزیز چرا در مقابل گرفتن پاسختون مقاوت میکنید :)) این واسه دو روز قیمتش شده صفر دلار شما تو این دو روز بگیری هیچ فرقی نداره با اونی که تو روز عادی پول داده گرفته.هر وقت بخواید هر چند بار که بخواید میتونید دانلود کنید

بازی کیلزون رو اگه دانلود کنم میتونم پریماری کنم و با اکانت اصلی خودم بازی کنم ؟.................اکانت خودم 2 ماه پلاس داره یعنی تا موقعی که پلاس داشته باشم میتونم بازی کنم ؟؟؟؟؟؟

بازی رو من که گذاشتم واسه دانلود 3 گیگ بازی اصلی بود 3 گیگ هم آپدیت!!!
چطور بعضی دوستان میگن 14 گیگ بازیه 3 گیگ هم آپدیت؟!!:|
من اشتباه میکنم یا دوستان اشتباه میکنن

وقتی با کنسول دانلود میکنی چند گیگ اول رو که برای نصب اولیه لازمه دانلود میکنه. برای همین نوشته 3.4 گیگ. اگه روی آیکون اجرایی بازی Options رو بزنی و Information رو بزنی، حجم کلی دانلود رو نشون مبده که همون 13.14 گیگه.
شما لینکایی که دوستان گذاشتن رو با کامپیوتر دانلود کنید و با شبکه کردن کامپیوتر و PS4 خیلی راحت به کنسول انتقال بدید. آرمان لینک آموزش برنامه رو هم گذاشت.

دوستانی هم نگران زمان رایگان بودن بازی هستن، شما وقتی از سرویسهای دیجیتالی خرید میکنید، بلافاصله بعد از شروع دانلود توی Library اکانتتون ثبت میشه. حتی میتونید اکانتتون رو روی یه کنسول دیگه وارد کنید و اونجا دانلود کنید. مادامی که اکانت خریداره بازی روی کنسول باشه، صد بار هم بازی رو پاک کنید باز هم میتونید از استور بازی رو دانلود کنید.

اقا جریان این free شدن pvz چی بود ؟
هنوزم هست ؟

دير اومدي داداش :| ته ديگ اش رو كه خوردن هيچ قاشق چنگال ها و ظرف هاش رو هم شستن رفت :|:d
الان چك كردم US ديگه مجاني نبود UK هم حتما" برداشته شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or