Playstation Plus | PS3

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
میخوام Plus بخرم،اکانتم رجین یک هستش،دلم نمیاد پول بدم واسه این پلاس آمریکا.............
چه میشه کرد؟!
اگه کسی اکانت رجیون 2 همراه با بازی داره پ.خ بده.

میتونید یک اکانت ریجن2 بسازید و اون رو پلاس کنید اما و بازیهاش رو رو پلی3 اتون با اکانت اصلیتون بازی کنید اما رو ویتا که فقط یک اکانت میشه اکتیو کرد یا باید اکانت اصلیتون رو بذارید که بازی های پلاس ریجن2 رو از دست میدید یا اکانت ریجن2 ای که میسازید رو روش اکتیو کنید!

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
اگر Bishock2 منظورته یکبار برای امریکا مجانیش کرد و یکیش هم که تخفیف داد و منم خریدمش و اگر 3 رو مجانی که دیگه نور الا نور میشه

نه بابا، بیوشاک 2 اصلا در حد سونی نیست که باهاش خودشو کوچیک کنه :D Infinite منظورمه :D

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
میتونید یک اکانت ریجن2 بسازید و اون رو پلاس کنید اما و بازیهاش رو رو پلی3 اتون با اکانت اصلیتون بازی کنید
عزیز این قسمت رو میتونی یه توضیحی برای من بدی ؟
من اکانت ویتامو کردم ریجن 2 الان پلاس بگیرمچطوری میتونم با اکانت اصلیم که ریجن یکه بازی بگیرم ؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
عزیز این قسمت رو میتونی یه توضیحی برای من بدی ؟
من اکانت ویتامو کردم ریجن 2 الان پلاس بگیرمچطوری میتونم با اکانت اصلیم که ریجن یکه بازی بگیرم ؟
دوست من شما میتونی با اکانت رجیون 2 یه پلاس بگیری و مثلا این ماه بازی مافیا 2 اومد واسه پلاس دانلود کنی ولی با اکانت اصلیت که رجیون 1 هست بازی رو انجام بدی (این فقط شامل ps3 میشه)
توی ویتا هم چون فقط میشه یک اکانت داشت میتونی این اکانت رجیون 2 رو که پلاسش کردی رو فعال کنی و بازی های پلاس رو واسش بگیری
تنها بدیش هم اینه که اکانت اصلیت رو نمیتونی واسه ویتا استفاده کنی!

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
میتونید یک اکانت ریجن2 بسازید و اون رو پلاس کنید اما و بازیهاش رو رو پلی3 اتون با اکانت اصلیتون بازی کنید اما رو ویتا که فقط یک اکانت میشه اکتیو کرد یا باید اکانت اصلیتون رو بذارید که بازی های پلاس ریجن2 رو از دست میدید یا اکانت ریجن2 ای که میسازید رو روش اکتیو کنید!

آخه اینجوری فایده نداره که،کل کلاس پلاس به همون + زرد کنار اکانت توی لیست دوستان هستش.........

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,291
نام
امیر حسین
آخه اینجوری فایده نداره که،کل کلاس پلاس به همون + زرد کنار اکانت توی لیست دوستان هستش.........
اتفاقا پلاس تنها چیزیش که مهم نیست همین + زرد کنار آواتاره! :d
خداییش حالا اون + چیه...! :-" از بازی ها و تخفیف هاش باید لذت برد! :d
البته یک پیشنهاد،اگر عجله ای ندارید،بزارید PS4 بیاد ببینیم سیستم پلاس قراره چجوری باشه روش!

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
اتفاقا پلاس تنها چیزیش که مهم نیست همین + زرد کنار آواتاره! :d
خداییش حالا اون + چیه...! :-" از بازی ها و تخفیف هاش باید لذت برد! :d
البته یک پیشنهاد،اگر عجله ای ندارید،بزارید PS4 بیاد ببینیم سیستم پلاس قراره چجوری باشه روش!

ما که وسعمون نمیرسه واسه خودمون تا بعد از عید PS4 برداریم،فقط میتونیم واسه مشتری تست کنیم فعلا:d

+
راستی دوستان،اگه میخواید PS Plus بخرید یا به ولت پول اضافه کنید حتما از پی پال و ویزا کارت استفاده کنید،لا مصب این کارتهای پیش پرداختی بدجور کشیده بالا،به صرفه نیست...........
خواستید PM بدید آدمش رو بهتون معرفی کنم...............

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
شیطونه میگه برم یه پلاس اروپا یه ماهه بگیرم و اون بازی متال گیر و اون یکی بازی رو مجانی دانلود کنم من که پلاس امریکا تا یکسال دارم >:)

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
شیطونه میگه برم یه پلاس اروپا یه ماهه بگیرم و اون بازی متال گیر و اون یکی بازی رو مجانی دانلود کنم من که پلاس امریکا تا یکسال دارم >:)

حسین من یه سوال دارم،سوالم واسه خودمم پیچیدس حتی :D
ببین الان مثلا اگه تو این پلاس یه ماهرو بگیری و رو یدونه اکانت دیگه و یه پروفایل دیگه روی دستگاه خودت بازیها رو دانلود کنی،بعدش میتونی تا وقتی توی اون یکی اکانت و پروفایلت پلاس داری بازیهای پلاس رو بازی کنی؟!
منظورم رو فهمیدی؟!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
ببین الان مثلا اگه تو این پلاس یه ماهرو بگیری و رو یدونه اکانت دیگه و یه پروفایل دیگه روی دستگاه خودت بازیها رو دانلود کنی،بعدش میتونی تا وقتی توی اون یکی اکانت و پروفایلت پلاس داری بازیهای پلاس رو بازی کنی؟!
منظورم رو فهمیدی؟!
بله میتونه...

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
منظورم رو فهمیدی؟!
نه همچین کاری نمیشه انجام داد و بازیها قابل استفاده نیستش... چون پلاس هر اکانتی جدا هستش و ربطی به هم ندارن

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
نه همچین کاری نمیشه انجام داد و بازیها قابل استفاده نیستش... چون پلاس هر اکانتی جدا هستش و ربطی به هم ندارن
چرا میشه
من با پلاس امریکام میرم بازی رو دانلود میکنم و با اکانت اصلیم که رج 2 هست بازی میکنم

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال.
من الان رو اکانت اروپام هم ویتا دارم و هم PS3.
اگه PS4 بیاد باید یکی از اینا رو حذف کنم ؟
لازم نیست
وقتی ps4 بیاد هر اکانت میتونه حداقل یک ps4 . ps3 . psvita . psp رو اکتیو داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر