Playstation Plus | PS Vita

saradani

کاربر سایت
Jul 24, 2014
69
نام
ali
ونی بازی هایی که به طور رایگان در ژانویه 2015 برای اعضای PlayStation Plus عرضه می شود را معرفی کرد .– برای کنسول PS4 عناوین Infamous: First Light و The Swapper که یک بازی فکری پازلی می باشد ، در نظر گرفته شده است .– برای PS3 بازی های Prototype 2 و Duck Tales Remastered در این لیست قرار می گیرند– دارندگان PS Vita هم دارای 2 عنوان Duke Nukem 3D: Megaton Edition و Whoa Dave! خواهند بود
نیکو

- - -ویرایش - - -

بازی هاش اصلا بدرد نمیخورن چه اشتباهی کردم پلاس خریدم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ونی بازی هایی که به طور رایگان در ژانویه 2015 برای اعضای PlayStation Plus عرضه می شود را معرفی کرد .– برای کنسول PS4 عناوین Infamous: First Light و The Swapper که یک بازی فکری پازلی می باشد ، در نظر گرفته شده است .– برای PS3 بازی های Prototype 2 و Duck Tales Remastered در این لیست قرار می گیرند– دارندگان PS Vita هم دارای 2 عنوان Duke Nukem 3D: Megaton Edition و Whoa Dave! خواهند بود
نیکو

- - -ویرایش - - -

بازی هاش اصلا بدرد نمیخورن چه اشتباهی کردم پلاس خریدم

خوب ببین نه دوست عزیز اشتباه نکردی شما خیلی دیر امدی پلاس گرفتی بنده خوده من الان نزدیک به سه ساله پلاس دارم خوب توی این سه سال نزدیک به سی عنوان بازی های ویتا رو رایگان از psn دانلود کردم اونم رایگان و کاملا اورجینال
مثلا این چند تا بازی رو ببین که من گرفتمشون
[h=1]NINJA GAIDEN® SIGMA PLUS[/h] قیمت اصلش بازی 35 دالاره
[h=1]Gravity Rush™[/h]
قیمت اصلی 13.49 دالار
[h=1]UNCHARTED: Golden Abyss[/h]
27 دلار
[h=1]Rayman® Origins PS Vita[/h]
27 دلار
[h=1]STREET FIGHTER® X TEKKEN® PS Vita[/h]
40 دلار
به نظرت من اینا رو دارم باید پشیمون باشم که پلاس کردم نخیر اقا پشیمون نیستم و کاملا هم راضی راضیم از پلاسم
حالا تعصیر سونی نیست که شماها دیر امدید پلاس گرفتید و این بازی ها از دستون رفت
بجای اینکه هی غر غر بکنید صبر کنید تا بازی رایگان دوباره معرفی کنه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خوب ببین نه دوست عزیز اشتباه نکردی شما خیلی دیر امدی پلاس گرفتی بنده خوده من الان نزدیک به سه ساله پلاس دارم خوب توی این سه سال نزدیک به سی عنوان بازی های ویتا رو رایگان از psn دانلود کردم اونم رایگان و کاملا اورجینال
NINJA GAIDEN® SIGMA PLUS

قیمت اصلش بازی 35 دالاره
Gravity Rush™

قیمت اصلی 13.49 دالار
UNCHARTED: Golden Abyss

27 دلار
Rayman® Origins PS Vita

27 دلار
STREET FIGHTER® X TEKKEN® PS Vita

40 دلار
به نظرت من اینا رو دارم باید پشیمون باشم که پلاس کردم نخیر اقا پشیمون نیستم و کاملا هم راضی راضیم از پلاسم
حالا این بنده خدا چیزی نگفت که بهش حمله میکنی:d همین بازی هایی که گفتید رو بعد رایگان شدن،سونی تخفیف خوبی داده بود،حتی زیر ده دلار

nima_montana

کاربر سایت
Feb 8, 2012
172
نام
نیما
NINJA GAIDEN® SIGMA PLUS

قیمت اصلش بازی 35 دالاره
Gravity Rush™

قیمت اصلی 13.49 دالار
UNCHARTED: Golden Abyss

27 دلار
Rayman® Origins PS Vita

27 دلار
STREET FIGHTER® X TEKKEN® PS Vita

40 دلار

تقصیر کسی نیست
فقط تقصیر منه
من دیدم بازی های ps battle royale , velocity برای ویتا رو ‍‍پلاس رایگان شده , اومدم یه پلاس سه ماهه گرفتم , از اون ماه به بعد هر چی بازی چرت و پرت بود برای ویتا free شد
صبر کنین این پلاس من تموم شه دوباره بازی های خوب میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر