Playstation Plus | PS Vita

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دهن سرویسا تا من بازی رو خریدم زدن رایگانش کردن...:|
ولی بسیار حرکت خوبی بود

دی
گفتم که خودمم داشتم میگربتم عیبی نداذه ارشیو کن بزارش خونه دی
امیدوارم سونی بازی های دیگه رو هم اینطوری داغغووون کنه ما هم یک فیضی ببریم

Sent from my iPhone using Tapatalk

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
چی چسبید برادر. آخه NFS هم شد بازی. :-& .
کاشکی خود سونی یه بازی خوب فری میکرد حداقل. :|
والا تو این قیمت های نجومی بازی های ویتا (اساسین PS3 گذاشته 5 دلار بعد همون رو ویتا گذاشته 26 دلاره، باید برعکس باشه) یه بازی هم مجانی کنه خوبه،
بعدش خداوکیلی بازی خیلی بدی نیست، من الان خودم تقریبا اغلب بازی های پراسم و رسم دار ویتا رو بازی کردم ولی معتقدم بعضی بازی ها روش جواب میده مثل بازی های ورزشی و ریسینگ.
الان فقط موندم آنچارتد رو بگیرم یا Soul Sacrifice Delta رو، میترسم بگیرم اینم مجانی بشه.:d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
والا تو این قیمت های نجومی بازی های ویتا (اساسین PS3 گذاشته 5 دلار بعد همون رو ویتا گذاشته 26 دلاره، باید برعکس باشه) یه بازی هم مجانی کنه خوبه،
بعدش خداوکیلی بازی خیلی بدی نیست، من الان خودم تقریبا اغلب بازی های پراسم و رسم دار ویتا رو بازی کردم ولی معتقدم بعضی بازی ها روش جواب میده مثل بازی های ورزشی و ریسینگ.
الان فقط موندم آنچارتد رو بگیرم یا Soul Sacrifice Delta رو، میترسم بگیرم اینم مجانی بشه.:d
آخه مشکل من اینه که هیچ چیز برام Gran Turismo نمیشه. این نید فور اسپید و امثالشون همه بچه بازیه .
اگه آنچارتد رو بازی نکردی تا الان که حتما همین الان برو بخرش و بازیش کن و لذتشو ببر. مجانی هم شد در آینده فدای سرت. نمیتونی بشینی هی که شاید یه روزی مجانی بشه. مطمئن باش پشیمون نمیشی.;)

saradani

کاربر سایت
Jul 24, 2014
69
نام
ali
بازی های رایگان که میاد اینجا اعلام میکنید
برا کریسمس چی میخوان بزارن
خدا کنه injastec رو رایگان کنن یا یه تخفیف خوب بزنن

saradani

کاربر سایت
Jul 24, 2014
69
نام
ali
عجب بازی هایی برای کنسول های دیگه تو این ماه رایگان بود
حالا برا ویتا ......
خداکنه همون بازی ها برا ویتا هم رایگان بشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
^^
بازی های این سری 7 ام ژانویه میان. برای پلی4 که مشخص شده بقیه پلتفرم ها هم احتمالا همین 4 شنبه اعلام بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر