Playstation Network Games

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
خوب TRINE رو گرفتم 2 مرحله رفتم خیلی خوب بود! خوشمان آمد :d

این SHANK هم تریلرش رو دیدم خیلی جالبه مخلوطی از سبک POP و GEOW هست (اره برقی توش داشت :d رو در و دیوار هم راه میرفت! )یک سری حرکاتشم شبیه GOW هست ، به DMC هم شباهت زیادی داره(سلاح سرد + کلت ) :d
کلا بازی جالبی میخوره! منتظرش می مونیم :d

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
دیروز 2 تا تریلر از Soldner-X 2: Final Prototype دیدم خوشم اومد :d امروز هم که IGN بازی رو نقد کرد و بهش 8.5 داد :d
هرکی این بازی رو میخره من ازش خریدارم :d

یعنی چی خریداری ؟ چجوری ؟ من 20 دلار دارم . برم یک تریلر ببینم ازش.
یعنی مثلا اگر شما خریدی من ازت بازی رو میگیرم ( SHARE می کنی باهام :d ) منم نصف قیمت رو میریزم به شماره حسابی که میدی :d یا اگرم 3 تا بودیم نفری 1 سوم پول رو میدیم :d

آخرین ویرایش:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دیروز 2 تا تریلر از Soldner-X 2: Final Prototype دیدم خوشم اومد :d امروز هم که IGN بازی رو نقد کرد و بهش 8.5 داد :d
هرکی این بازی رو میخره من ازش خریدارم :d
یعنی چی خریداری ؟ چجوری ؟ من 20 دلار دارم . برم یک تریلر ببینم ازش.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دوستان کسی JOE DANGER رو خریده؟؟
اگه آره آنلاینش چطوریه فاز میده؟؟
من گرفتم ولی من رفتم توی مالتیش آنلاین نداشت و فقط میشد با 2 دسته بازی کرد . یا اینکه هنوز پیداش نکردم یا فکر کنم به احتمال زیاد نداره آنلاین چون نبود.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
منم جدیدا یه سری بازی گرفتم که به شرح زیر است:d

heavy weapon:
هیجانی ترین وپر استرس ترین بازی ای هست که تو زندگیم بازی کردم قوی ترین leaderboard رو تو بین تمام بازیهایی داره که تاحالا بازی کردم.شما در نقش یک تانک در بازی هستید که باید انواع و اقسام وسیله ی نقلیه ی جنگی رو نابود کنید.گرافیک بالایی هم داره صداش هم خوبه قابلیت co-op هم داره قیمت:10$

Pixeljunk Shooter:
گرافیک فوق العاده رزولوشن 1080p قابلیت co-op هم داره خیلی جذابه اگه چند بار هم بازی کنید ازش خسته نمیشید حدود 15 مرحله داره که هر مرحله شامل 5قسمت میشه boss هاش خیلی خوب طراحی شدن فیزیک بازی هم عالیه قیمت:10$

Joe Danger:
فقط میتونم بگم از این بهتر نمیشه فقط یه مشکل داره:نداشتن multiplayer online
شما در نقش یک موتور سوار به نام جو هستید که باید از روی مانع ها بپرید حرکات نمایشی انجام بدید و موانعی مانند گل و لای و سرعت گیر سرعت شما رو کاهش میدن که باید ان ها رو به خوبی پشت سر بزارید توی این بازی میتونید مرحله هم بسازید قیمت 15$

Comet Crash:
بعد جنرال بهترین بزی استراتژی یه که تو عمرم بازی کردم واقعا بی نظیره هر چی بگم کم گفتم
شما باید دفاعی بسازید و سپاهی تشکیل بدید که دشمنو در موقعییت مناسب شکست بدید شما یک برج اصلی دارید که باید مانع از برخورد سپاه دشمن به اون بشید و دشمن هم مثل شما یه برج اصلی داره که شما باید با استفاده از سپاهتون و هوشتون اون برج رو منفجر کنید قیمت:10$

Bomberman Ultra:
فکر میکنم همه این بازی رو رو میکرو بازی کرده باشید این هم همونجوریه با گرافیک بالاتر سیستم آنلاین قوی داره شما میتونید با یه دستگاه 4 نفره برید با 4 نفر دیگه بازی کنید بازی مد های مختلفی داره بازیه سرگرم کننده وخوبیه قیمت:10$

Flock:
بالاترین گرافیک رو بین بازیهای آرکید داره واقعا بازیه فوق العاده ایه شما کنترل یک صفینه ی فضایی رو به د ست دارید که باید گوسفند ها و گاو میش ها رو از مزرعه ها بدزدید واقعا خنده دارترین چیزیه که تاحالا بازی کردم به شما هم پیشنهاد میکنم بازی کنید قیمت:10$

حدود 30 تا دیگه هم دارم به تدریج مطالبشونو میزارم

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
Joe Danger آنلاین نداره؟؟:-o
فکر میکنم تو گیم اسپات راجع بهش میخوندم...
بهرحال بدون آنلاین هم MultiPlaye 2 نفرش حال میده؟؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من میخوام یهس سری بازی بخرم (تازه شارج کردم اکنت رو) بعد میشه حجمشونو بم بگید لطفا و بگید به نظرتون ارزش دارن و یا یه بازی های دیگه که از قلم انداختم رو هم بگید ممنون
joe danger
lead an gold
heavy
weapon
pixeljank shoter

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام
دوستان من میخوام یهس سری بازی بخرم (تازه شارج کردم اکنت رو) بعد میشه حجمشونو بم بگید لطفا و بگید به نظرتون ارزش دارن و یا یه بازی های دیگه که از قلم انداختم رو هم بگید ممنون
joe danger
lead an gold
heavy
weapon
pixeljank shoter

PixelJunk Shooter عالی ِ. اگه نخریش 50% درصد عمرت به فناست! 50% درصد باقیمونده رو هم اگه Burn Zombie Burn رو نخری به فناست!
دوتا از بهترین بازی هایی که از PS Store خریدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر