Playstation Network Games

• Thread starter Thread starter Astiak
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
لطفا دوستانی که قصد خرید و بازی انلاین Castle Crashers رو دارند منو Add کنند و در قسمت پیغام اسم بازی رو بنویسند.
قرار های بازی برای شما فرستاده میشه.

سلام
این worms 2 : Armageddon رو کسی dl کرده ؟؟؟ بازیه کامله ؟؟؟ من دیدم free بود اگر باحاله dl کنیم .
دوست عزیز اونی که زده free احتمالا نسخه trial بازی هست وگرنه این جور بازی ها هیچ وقت free نیستند یا بهتر بگم اصلا بازی توی store وجود نداره که مجانی باشه مگر برای افرادی که plus دارن;)

اقا این Castle Crashers چک پوینت نداره اعصابم خورد کرد ! :d

چرا کسی نیست من باهاش مولتیش رو برم ! یکی بخره بریم دیگه !
نیما ما همه خواهان این بازی هستیم:biggrin1: ولی فکر کنم نصف بچه های سایت ریجن 2 هستن و متاسفانه هنوز نیومده:biggrin1: ببین joe danger کی اومده بود روی us، تازه این هفته برای uk اومد:biggrin1:lol

خب یه سوال :
من اکانت UK هم دارم ! بازی رو هم که دارم ! اگه من با اکانت UK ام Sign in بشم و بازی کنم ! چطور میشه ؟
مثلا نمیشه با اکانت US دان کرد و با UK بازی کرد ؟

خب یه سوال :
من اکانت UK هم دارم ! بازی رو هم که دارم ! اگه من با اکانت UK ام Sign in بشم و بازی کنم ! چطور میشه ؟
مثلا نمیشه با اکانت US دان کرد و با UK بازی کرد ؟
چرا نیما میشه بازی کرد ولی مسئله اصلی ما(یا حداقل من) اینه که US Card با قیمت خوب پیدا نمی کنم که بخرم. تو وقتی یک بازی رو دانلود کنی با هر اکانتی و ریجنی که رو سیستم داشته باشی می تونی بازی رو انجام بدی

سلام
این worms 2 : Armageddon رو کسی dl کرده ؟؟؟ بازیه کامله ؟؟؟ من دیدم free بود اگر باحاله dl کنیم .
اون دمو هستش که!!!
من امروز دموش رو دانلود کردم زیاد بازی نکردم ولی بد نبود خوب بودش
اقا این Castle Crashers چک پوینت نداره اعصابم خورد کرد ! :d

چرا کسی نیست من باهاش مولتیش رو برم ! یکی بخره بریم دیگه !
من دارم ادم کن تا با هم بازی کنیم:d

منم بازی CASTELE CRASHERS رو گرفتم واقعا قشنگه آنلاینش هم باحاله فقط یک بدی که داره خارجیا وسط بازی یکدفعه بازیو ترک میکنند تعداد خیلی کم میشه .

• Like
Reactions: Fëanor

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or