PlayStation Move

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
پس میگی از کینکت بهتره؟ بازیاش واقعا جذاب هست؟ من یکم چاقم :D
من با کینکت کار نکردم نمیدونم خوبه یا بده؟
ولی من خیلی راضیم چند با وسوسه شده بودم بفروشم xbox بگیرم ولی نتونستم دل بکنم .
بازی هاش با کیفیت و جذابه و واقعیه.

مثلآ بازی the fighte بازیه رزمیه- من روز اول بازی کردم فرداش ماهیچه ام درد میکرد.
1300280944_997877_172088_front.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ماهیچه درد که من تا 1 هفته فلج شده بودم:D ( با کینکت)
این بازیکه عکسشو گذاشتی دقتش بالائه؟ از پا هم میشه استفاده کرد؟
تاخیر که نداره ؟
دمت گرم که پاسخ میده دوست خوبم

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
ماهیچه درد که من تا 1 هفته فلج شده بودم:D ( با کینکت)
این بازیکه عکسشو گذاشتی دقتش بالائه؟ از پا هم میشه استفاده کرد؟
تاخیر که نداره ؟
دمت گرم که پاسخ میده دوست خوبم

به عنوان کسی که از Wii و کینکت و موو استفاده کرده به نظر من دقیق ترینشون موو هست.
نه از پا نمیشه استفاده کرد. تاخیر هم اصلا نداره.

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
jaki@
به هیچ وجه نرود دنبالش! مگر اینکه بخوای پولتو دور بریزی! همین کینکتی هم که اوایل حال میداد الآن 9 ماهه اصلا روشنش نکردم. (جدای فرمان های صوتی ME)
Move هم سال قبل اومده بود رفتیم بازی کردیم یکمی ولی خودم نخریدمش. الآن چند هفته ای هست که از یکی گرفتیم برای چند ماه بشینیم ببینیم Move چیه! ولی همون روز دوم میخواستم بگم بابا نخواستیم! اگه کسی از رفیقات داره از یکیشون بگیر یکم بازی کن ببین چطوریه. یا برو گیم نت. بازم چون بعد از بازی کردن بهتر میتونی تصمیم بگیری.
سوای دقت بالایی که Move داره اصلا لذتی رو بهت منتقل نمیکنه. فقط هم Sport Champion ـش هست که میشه باهاش یکمی سرگرم شد. (البته به شخصه فکر میکنم پینگ پنگ کینکت دقتش از مال این هم بیشتر باشه! مخصوصا وقتی یه راکت واقعی بگیری دستت.)
در کل نری سمتش بهتره. اگه پول مفت داری برو بخر برای چند روز سرگرم شو!

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
jaki@
به هیچ وجه نرود دنبالش! مگر اینکه بخوای پولتو دور بریزی! همین کینکتی هم که اوایل حال میداد الآن 9 ماهه اصلا روشنش نکردم. (جدای فرمان های صوتی ME)
Move هم سال قبل اومده بود رفتیم بازی کردیم یکمی ولی خودم نخریدمش. الآن چند هفته ای هست که از یکی گرفتیم برای چند ماه بشینیم ببینیم Move چیه! ولی همون روز دوم میخواستم بگم بابا نخواستیم! اگه کسی از رفیقات داره از یکیشون بگیر یکم بازی کن ببین چطوریه. یا برو گیم نت. بازم چون بعد از بازی کردن بهتر میتونی تصمیم بگیری.
سوای دقت بالایی که Move داره اصلا لذتی رو بهت منتقل نمیکنه. فقط هم Sport Champion ـش هست که میشه باهاش یکمی سرگرم شد. (البته به شخصه فکر میکنم پینگ پنگ کینکت دقتش از مال این هم بیشتر باشه! مخصوصا وقتی یه راکت واقعی بگیری دستت.)
در کل نری سمتش بهتره. اگه پول مفت داری برو بخر برای چند روز سرگرم شو!

اتفاقا خلاف نظر شما رو دارم ..
1- در مورد Move خدمتتون عرض کنم که بنده کینکت رو 3ماه بازی کردم . .اللخصوص کل پینگ پنگ داشتیم اما توی پینگ پنگ کینکت نمیشه جهت خاصی داد.. یا مثل اسمش راحت گرفت .. خلاصه هرچه با شدت هم بزنه فرقی نداره .. یا بخوای زاویه بدی.. در ضمن ما هم به همون شکل که شما گفتین بازی کردیم..راکت به دست . MOVE خیلی راحت تر کات میگیره.. خیلی خیلی دقتش نسبت به کینکت بالاتره و اینو تمام کینکتی ها میدونن و قبول دارن که این نقطه ضعف کیکنت تا به اینجا بوده . ( دقت بسیار پایین در پینگ پنگ و البته والیبال ) و البته میتونیم اشاره کنیم به بازی والیبال که از دقت بسیار پایینی برخورداره و MOVE تا به اینجا ثابت کرده که دقت بسیار بالایی در انجام حرکات داره .
2- کینکت لذت بخشه.. اما به شرط اینکه جمع باشید. البته همیشه تمام بازی ها جمیعا لذت دارن نه تکی . مگر اینکه اکشن بخواید بازی کنید . ددر حال حال حاضر Rabbids بازی بسیار زیبای گروهی هستش که تا الان اصلا ازش خسته نشدم .
3- MOVE بازی سرگرم کننده ای داره مثل KILLZONE3 و HEAVY RAIN و اجازه بدید در آینده بازیهایی بیشتری برای این سری میاد که لذت بخش تر هستن و NBA .
4- و البته MOVE در سری بازی اکشن تا الان پیشروتر از کینکت هستش..
کینکت مزایای خیلی زیادی داره و MOVE هم ههمینطور هرکدوم در جایگاه خودشون و ویزگی خاص خودشون رو دارن و قابل مقایسه نیستن.

به نظر من هر کدوم لذت خاص خودشون رو دارن منم MOVE رو خاموش کردم و استفاده نکردم ولی هروقت که جمع بشیم درش میارم . البته من حوصلش رو ندارم والا بازیهای زیادی هست که خیلی قشنگ هستن
KILLZONE 3 , HEAVY RAIN , NBA , Start Party, Champion , و .... SOCOM4

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
اتفاقا خلاف نظر شما رو دارم ..
1- در مورد Move خدمتتون عرض کنم که بنده کینکت رو 3ماه بازی کردم . .اللخصوص کل پینگ پنگ داشتیم اما توی پینگ پنگ کینکت نمیشه جهت خاصی داد.. یا مثل اسمش راحت گرفت .. خلاصه هرچه با شدت هم بزنه فرقی نداره .. یا بخوای زاویه بدی.. در ضمن ما هم به همون شکل که شما گفتین بازی کردیم..راکت به دست . MOVE خیلی راحت تر کات میگیره.. خیلی خیلی دقتش نسبت به کینکت بالاتره و اینو تمام کینکتی ها میدونن و قبول دارن که این نقطه ضعف کیکنت تا به اینجا بوده . ( دقت بسیار پایین در پینگ پنگ و البته والیبال ) و البته میتونیم اشاره کنیم به بازی والیبال که از دقت بسیار پایینی برخورداره و MOVE تا به اینجا ثابت کرده که دقت بسیار بالایی در انجام حرکات داره .
2- کینکت لذت بخشه.. اما به شرط اینکه جمع باشید. البته همیشه تمام بازی ها جمیعا لذت دارن نه تکی . مگر اینکه اکشن بخواید بازی کنید . ددر حال حال حاضر Rabbids بازی بسیار زیبای گروهی هستش که تا الان اصلا ازش خسته نشدم .
3- MOVE بازی سرگرم کننده ای داره مثل KILLZONE3 و HEAVY RAIN و اجازه بدید در آینده بازیهایی بیشتری برای این سری میاد که لذت بخش تر هستن و NBA .
4- و البته MOVE در سری بازی اکشن تا الان پیشروتر از کینکت هستش..
کینکت مزایای خیلی زیادی داره و MOVE هم ههمینطور هرکدوم در جایگاه خودشون و ویزگی خاص خودشون رو دارن و قابل مقایسه نیستن.

به نظر من هر کدوم لذت خاص خودشون رو دارن منم MOVE رو خاموش کردم و استفاده نکردم ولی هروقت که جمع بشیم درش میارم . البته من حوصلش رو ندارم والا بازیهای زیادی هست که خیلی قشنگ هستن
KILLZONE 3 , HEAVY RAIN , NBA , Start Party, Champion , و .... SOCOM4

آقا شما منظور من رو بد گرفتی مثل اینکه! :D
به نظر من کینکت و Move به قدری ضعیف هستن که میشه گفت به آشغال نزدیک شدن! من به هیچ وجه از کینکت دفاعی نکردم و همینطور هم از نظر بازی حرفی نزدم.
ببین، تو رو نمیدونم ولی من که هر کاری کردم بازم پینگ پنگ Move خیلی بهم حال نداد. بازی اکشن هم از یه نظر اصلا اهمیتی نداره. چون خودمون بهتر میدونیم که بازیباز های هاردکور با دسته بازی میکنن، نه حسگر های حرکتی.
دو تا مثال هم در آخر بزنم در مورد دو تا بازی. یکی NBA 2K:
که توی نسخه ی سال قبل بازم یه کار هایی میشد باهاش کرد ولی مال 2012 که فقط مربی گری میکردی اون وسط! یعنی من موندم اگه هدف از ساخت چیزایی مثل Move حرکته، کجای این بازی میتونم پویایی رو پیدا کنیم؟
یک بازی دیگه هم که آخرین بازی Move بود که انجام دادم نینجا گایدن 3 هست. این بازی که رسما ره فنا داده Move رو. البته من اصلا نمیخوام بگم که نینجا گایدن در حالت اصلیش خوبه، به هیج وجه. ولی بازی اکشن خاصی هم که عالی باشه ندیدم متاسفانه. در Heavy Rain یه روند خسته کننده ای رو پیش میبرن این QTE ها. به طوری که اون Six Axis خود دسته که تو ورژن اول بود کارآمد تر و جالب تر هست! بازی های شوتر هم خب اونا خوب هستن! :D نمیشه در موردشون نظر خاصی داد!
ولی در کل این ها وسایلی هستن که کم ارزش تر از قیمتی هستن که شما براشون خرج میکنید. یعنی به هیچ وجه نمیتونید به خودتون بقبولونید که این خرجی که رو براش انجام دادید تونستید بهره لازم رو هم برده باشید. مسئله اصلی اینه. قبلا هم گفتم که اگه پول اضافه دارید و میخواید برای چند روز سرگرم شید شاید انتخاب های بدی نباشن این دستگاه ها.

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
دقت بازی پینگ پنگ sport champion move خیلی بالاست و هر کاری که تو پینگ پنگ واقعی انجام میدادی می تونی باموو هم انجام بدی. شدت ضربتو میتونی کم و زیاد کنی / میتونی کات دار بزنی و .....
اولین بازی ایکه با موو بازی کردم و خیلی هم حال داد همین پینگ پنگ بود.;)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب اگه از پا نمیشه تو موو استفاده کرد به چه درد میخوره؟:| بادسته همون کیلزون رو میزنیم دیگه :|
ببینین بحث برتری و مقایسه نیست ولی حدااقل تویه کینکت راه رفتنشم با خودته:D!
یجورایی پشیمون شدم از اینکه برم بخرمش!
یه دمو هم از SORCERY دیدم خیلی دری وری بود :|:|:|
در هر صورت دم همتون گرم که پاسخ دادید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر