PlayStation Move

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
ممنون پس با 150 تومن میشه دونفره بازی کرد
میشه بازی های باحالشو چنتاشو بزارید برای دونفر
ممنون

نه داداش . موو تک تقریبا 70- 80 تومن هست . پک استارتر هم 120 . جمع بزن و برو بخر. بازی مثل پینگ پونگ اسپورت چمپیونز و استارت د پارتی و ...

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
ممنون پس با 150 تومن میشه دونفره بازی کرد
میشه بازی های باحالشو چنتاشو بزارید برای دونفر
ممنون
بعضی از بازیها مثل kill zone.top spin.virtual tenis.socom و خیلیهای دیگه به یه نویگیشن هم نیاز دارین که قیمتش حدود40 تا 45 هستش و اگر بخوایین دونفره بازی کنین دوتا باید بگیرین بیشتر دوستان میگن میشه به جای نویگیشن از دسته sixaxis استفاده کنید ولی روش کاملا نا مناسب و سختیه

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
نه داداش . موو تک تقریبا 70- 80 تومن هست . پک استارتر هم 120 . جمع بزن و برو بخر. بازی مثل پینگ پونگ اسپورت چمپیونز و استارت د پارتی و ...
داداش پک استار حدود 90 ایناس
مو هم 65تومن ایناس
ممنون مرسی

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 PM ارسال شده بود ----------

بعضی از بازیها مثل kill zone.top spin.virtual tenis.socom و خیلیهای دیگه به یه نویگیشن هم نیاز دارین که قیمتش حدود40 تا 45 هستش و اگر بخوایین دونفره بازی کنین دوتا باید بگیرین بیشتر دوستان میگن میشه به جای نویگیشن از دسته sixaxis استفاده کنید ولی روش کاملا نا مناسب و سختیه
ممنون پس فعلا یدونه نویگیشن جوابمو میده تا بعدا بگیرم یکی دیگه

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
داداش پک استار حدود 90 ایناس
مو هم 65تومن ایناس
ممنون مرسی

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 PM ارسال شده بود ----------

ممنون پس فعلا یدونه نویگیشن جوابمو میده تا بعدا بگیرم یکی دیگه

داداش اگه 90 و 65 پیدا کردی آدرس بده ما هم بریم بگیرم . من در اوج ارزونی پی اس 3 و موو ، موو استارتر پک رو گرفتم 95-100 .

mohammad_smq

کاربر سایت
Aug 15, 2011
1
دوستان بهتون توصیه میکنم اگر کسی از دوستانتون میرن مکه بگین از اونجا بیارن براتون (یا هر کشوری که نمایندگی رسمی سونی داره)
من از مکه 2 تا move + دوربین + یه بلوری که بازی های دمو برای move توش بود خریدم 110 دلار

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
دوستان بهتون توصیه میکنم اگر کسی از دوستانتون میرن مکه بگین از اونجا بیارن براتون (یا هر کشوری که نمایندگی رسمی سونی داره)
من از مکه 2 تا move + دوربین + یه بلوری که بازی های دمو برای move توش بود خریدم 110 دلار
دوست عزیز مطمیینی؟؟؟؟؟؟؟
49دلار خود مو استارتر پک هم فکر کنم 99 دلار باید باشه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
والله من که اولین باره میبینمش !!!
ولی سایت باحالی هستش
همه چی داره
کسی نمیدونه مطمئن هستش یا نه؟؟؟؟

MrMoein

کاربر سایت
Aug 18, 2011
52
نام
Moein
سلام به دوستای عزیز
منم به جمع moveبــــازا پیوستمــــ:"> یه استارتر پکــــ گرفتمـ - 112 تومان - قیمتش فک کنم بد نباشه
واقعا Sens بالایی داره Socom بدجوری بم حال داد
خیلی سرتر از wii هستـــــ . این ثابت شد بهم :x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر