PlayStation Move

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
یه سئوال تخصصی از شما بروبچز پی اسی..
شخصا من خودم به پی اس ارادت خاصی دارم :D ( قبل از اینکه کوتک بخورم )
به نظر شما اینکه کینکت کل بدن رو تشخیص میده و دیگه احتیاج به دسته ای نیست و کامل بدن رو استفاده میکنه توی تمام حرکات و اینا ..
به نظرتون چقد میتونه بهتر از MOVE باشه!!!؟
تا اونجا که من خوندم حتی مغر متفکر متال هم از این تکنولوژی خیلی تعریف کرده بود .. چی میگه ؟؟
:D
جون هر کی دوس دارین فقط فنی توضیح بدین .. بحث نکنینن .. تا مدیر منو شوت نکرده اوت :d

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان این KUng FU LIve چی میگه؟:D
چقدر حال میده :D
هرچند نیازی یه MOVE نیست و با camera کار میکنه! دقیقا مثله کینکت!
خیلی فاز میده امتحانش کنید حتما

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
دوستان این KUng FU LIve چی میگه؟:D
چقدر حال میده :D
هرچند نیازی یه MOVE نیست و با camera کار میکنه! دقیقا مثله کینکت!
خیلی فاز میده امتحانش کنید حتما
ها!
جون من بیا در مورد این موضوعی که گفتی بدون مو کار میکنه توضیح بده ! !
اگه همچین چیزی باشه .. که بدجوری پی اس میترکونه :D
بازیهایی بزنه که مثل کینکت نیازی به موو نباشه :d

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
یه سئوال تخصصی از شما بروبچز پی اسی..
شخصا من خودم به پی اس ارادت خاصی دارم :D ( قبل از اینکه کوتک بخورم )
به نظر شما اینکه کینکت کل بدن رو تشخیص میده و دیگه احتیاج به دسته ای نیست و کامل بدن رو استفاده میکنه توی تمام حرکات و اینا ..
به نظرتون چقد میتونه بهتر از MOVE باشه!!!؟
تا اونجا که من خوندم حتی مغر متفکر متال هم از این تکنولوژی خیلی تعریف کرده بود .. چی میگه ؟؟
:D
جون هر کی دوس دارین فقط فنی توضیح بدین .. بحث نکنینن .. تا مدیر منو شوت نکرده اوت :d
ها!
با حرفات موافقم ...
میخوام یکی بیاد بدون طرفداری از کنسولش بگه کدوم یکی از این دو تا بهتره:|

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
با حرفات موافقم ...
فعلا که کسی نیست .. من خودم احتمالا موو بگیرم .. کینکت هم داداشم داره هر 2 رو بالاخره تست میکنم . ..
ولی دوست داشتم قبل از اون هم برای بقیه بچه ها این موضوع مشخص میشد هم برای خودم تا بتونم حداقل جواب کسایی که میگن ایکس باکس بالاتر از پی اس ه بدم !( اگه جواب منطقی برای این موضوع هست )

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
با حرفات موافقم ...

ها!

دوستان گرامی و عزیز من تنها تجربه Move رو داشتم و نمیتونم در مورد Kinect نظری بدم!! شما برای اینکه به اصطلاح خودتون متوجه بشین کدوم یکی بهتره باید تجربه هر 2 رو داشته باشین!
Move بازیهایی رو داره که در اصطلاح HardCore بازها رو هم راضی میکنه! مثلا Killzone3 Socom4 و HR یا بازیهای دیگه...ضمن اینکه خوب بازیهای Casual هم داره!
Kinect ولی تا اینجا تنها بازیهای Casual رو داره ! تقریبا مشابه با Wii
تجربه Move شبیه به Wii هستش با این تفاوت که دقت MOve فوق العاده بالاتر هستش و اصلا قابل قیاس نیست از این لحاظ...
این به سلیقه شما تو بازیها،نوع کنسولتون و علاقه مندیتون برمیگرده! واسه یکی بازی با MOve جالبه و واسه یکی دیگه بازی جلو دوربین با حرکات بدن بدون استفاده از هیچ چیزی!

در مورد Kung Fu Live باید بگم که این بازی نزدیک 3 ماه پیش عرضه شده و تو PSN هم در بخش PS EYE قرار داره! شما به خود MOVE نیازی ندارین و از این لحاظ کاملا شبیه به Kinect هستش!
دوربین شما رو اسکن میکنه و در بازی قرار میده و به جنگ یک سری اراذل میفرسته:d
تمام حرکات شما شناسایی میشه و خوب سبک بازی هم fighting هستش! میتونین با هرنوع مشت و لگدی حریفان رو نفله کنید!! خیلی جالبه و من لذت بردم...
این نشون میده که اگه بخوان میتونن بازیهایی رو طراحی کنن که تنها با EYE کار کنه و دقیقا مثل Kinect عمل کنه! صرفنظر از ایرادهایی که Kung Fu LIve داره،تجربه بازی بسیار لذت بخش هستش...در طول بازی از شما خواسته میشه که یک سری ژست بگیرین و همونها رو قرار میده تو یک کمیک که داستان بازی با اون روایت میشه...این ایده واقعا جالبه و مطمئنا خوشتون میاد

در پایان اینکه انتخاب بین این دو بستگی به سلیقه و شناخت دقیق از علاقه مندیتون داره! البته تجربه کردن هر 2 با هم لذتبخش خواهد بود مطمئنا ولی یا این King Fu Live یا یکسری بازی تو این سبک Move یه جورایی Kinect رو هم در خودش داره! هرچند خوب معلومه که تمرکز سونی رو بازیهایی هست که نیاز به MOve controller باشه!

• Like
Reactions: βehdad and bnc

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
دوستان گرامی و عزیز من تنها تجربه Move رو داشتم و نمیتونم در مورد Kinect نظری بدم!! شما برای اینکه به اصطلاح خودتون متوجه بشین کدوم یکی بهتره باید تجربه هر 2 رو داشته باشین!
Move بازیهایی رو داره که در اصطلاح HardCore بازها رو هم راضی میکنه! مثلا Killzone3 Socom4 و HR یا بازیهای دیگه...ضمن اینکه خوب بازیهای Casual هم داره!
Kinect ولی تا اینجا تنها بازیهای Casual رو داره ! تقریبا مشابه با Wii
تجربه Move شبیه به Wii هستش با این تفاوت که دقت MOve فوق العاده بالاتر هستش و اصلا قابل قیاس نیست از این لحاظ...
این به سلیقه شما تو بازیها،نوع کنسولتون و علاقه مندیتون برمیگرده! واسه یکی بازی با MOve جالبه و واسه یکی دیگه بازی جلو دوربین با حرکات بدن بدون استفاده از هیچ چیزی!

در مورد Kung Fu Live باید بگم که این بازی نزدیک 3 ماه پیش عرضه شده و تو PSN هم در بخش PS EYE قرار داره! شما به خود MOVE نیازی ندارین و از این لحاظ کاملا شبیه به Kinect هستش!
دوربین شما رو اسکن میکنه و در بازی قرار میده و به جنگ یک سری اراذل میفرسته:d
تمام حرکات شما شناسایی میشه و خوب سبک بازی هم fighting هستش! میتونین با هرنوع مشت و لگدی حریفان رو نفله کنید!! خیلی جالبه و من لذت بردم...
این نشون میده که اگه بخوان میتونن بازیهایی رو طراحی کنن که تنها با EYE کار کنه و دقیقا مثل Kinect عمل کنه! صرفنظر از ایرادهایی که Kung Fu LIve داره،تجربه بازی بسیار لذت بخش هستش...در طول بازی از شما خواسته میشه که یک سری ژست بگیرین و همونها رو قرار میده تو یک کمیک که داستان بازی با اون روایت میشه...این ایده واقعا جالبه و مطمئنا خوشتون میاد

در پایان اینکه انتخاب بین این دو بستگی به سلیقه و شناخت دقیق از علاقه مندیتون داره! البته تجربه کردن هر 2 با هم لذتبخش خواهد بود مطمئنا ولی یا این King Fu Live یا یکسری بازی تو این سبک Move یه جورایی Kinect رو هم در خودش داره! هرچند خوب معلومه که تمرکز سونی رو بازیهایی هست که نیاز به MOve controller باشه!
مرسی منطقی بود:x

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام به همه دوستان... مي‌خوام يک بحثي‌ رو اينجا با شما دوستان انجام بدم...کينکت خوبه يا نه؟ و اينکه آيندش چطوره؟ مي‌تونه با موو رقابت کنه يا نه؟

خوب دوستان اول مي‌خوام عملکرد مايکروسافت رو بررسي کنيم و سوني...

مايکروسافت شرکتي بود که هميشه به دنبال سود بيشتر بود تو شرکتش خلاقيّت وقتي‌ معني‌ داره که سود وجود داشته باشه وگرنه از خلاقيّت خبري نيست

اما بحث دستگاه‌هاشون :

ايکس‌باکس360 = تو اين مدت چندين مدل با مادر برده جديد عرضه کرده اونم به دليل خرابي‌‌هاي بالاي اين دستگاه ... هميشه کاربر هاش ترس از خراب شدن دستگاه شون رو دارن...بازي به صورت لايو رو پولي‌ کرده و خلاقيّت هم در بازي هاش خبري نيست ( چند بازي انحصاري در حال حاضر داره که ps3 نداره؟ )

وجود محدوديت‌هاي که ايجاد کرد به طوري که هارد دستگاه تا حدودي در بازي‌ها بي‌ استفاده بود ( همون مموري ارکيد‌ها هم بس بود واسه سيو گيم )

اما ps3 دستگاهش خرابيش خيلي‌ کمتر بود آنلاين مجاني‌ داره و هارد قابل استفاده در بازي ها داشت ... خلاقيّت و تنوع در بازي‌هاي انحصاري فوق‌العاده زياد ... امکانات دستگاه مثل بلو ري بسيار زياد ... کلا همه‌چيز رو سود نميدونه...

و حتي اگه دسته ايکس‌باکس بهتره بجاش شما ميتونيد هر نوع وسيله usb رو به ps3 بزنيد که شامل دسته شبيه ايکس‌باکس هم مي‌شه که اين مشکله بهتر بودن دسته ايکس‌باکس رو حل مي‌کنه

اما در مورد کينکت خوب بايد بگم در نگاه اول خيلي‌ جذابه و تجربه ی جديدي در برابر موو که کپي شده از wii هست اما در بازي‌هاي ساده و بازي‌هاي که گرافيک بالايي ندارند يا سبک شاتر نيستند مسلما کينکت کاملا برتر از موو هستش اما در برابر بازي‌هاي نسل آينده بازنده مي‌شه ... دليلشم اينه که اولا کينکت محدوديت‌هاي داره از جمله فضا و نور و از همه مهم تر سنّ کسي‌ که بازي مي‌کنه مسلما يه فرد30 يا 40 ساله به آسوني نميتونه حرکت تند و سريع و مداوم داشته باشه.... بازي‌هاي که داره واسش مياد رو تصور کنيد مثلا بازي‌هاي اتومبيل راني اينطور که دوستان ميگفتن شما با حرکت باسن ماشين رو به چپ و راست هدايت مي‌کنيد و بجاي فرمان هم که احتمالا بايد از در قابلمه استفاده کنيد ( فکر کنيد يه آدم عاقل از کنارتون رّد شه احتمالا سريع زنگ مي‌زنه تيمارستان محل ) و واقعاً تو سبک ريس و شبيه ساز‌ها که حرفي‌ واسه گفتن نداره و سبک شاتر هم همينطور شما ميتونيد از يه وسيله جاي تفنگ استفاده کنيد اما واقعاً لذت گرفتن يه تفنگ واقعي‌ رو نداره و کاملا خسته کننده مي‌شه واستون و مسخره... اما سبک اسپورت تا حدودي برتري با کينکت هست... مايکروسافت نميتونه بازي‌هاي انحصاري واقعاً جالبي‌ توليد کنه واسش همينطور که تو خود کنسولش نتونست توليد کنه ... کينکت روزي که معرفي‌ شد امکاناتش بسيار زياد تر بود طوري که تو سايت‌ها نوشتن... طوري که حتي وضعيت رواني فردي که بازي ميکرد رو هم تشخيص ميداد ناراحتي‌ شادي ... اما ماکروسافت طبق معمول بخاطر پول بيشتر امکاناتشو بسيار کم کرد

اما موو آينده روشن تري داره چون اولا در بازي‌هاي سبک‌هاي مختلف چه اسپرت چه ريس و چه شاتر وسايل جانبي زيادي داره عرضه مي‌کنه که با نصب موو در اون‌ها شما کاملا حس مي‌کنيد که اون وسيله دستتونه چه تفنگ چه راکت هاش و ... قدرت خلاقيّت سوني واقعاً بالاس و اين رو از عناوين انحصاري قبليش مي‌شه فهميد پس بهتر از نظر بازي ساپورت خواهد شد... فضاي زيادي نميخواد به نور حساس نيست در بعضي‌ از بازي‌ها حتي چشمي موو تونسته کار کينکت رو تا حدودي بکنه... کمتر از کينکت خسته کننده هست... قيمتش خيلي‌ کمتره ...قابليت استفاده در بسياري از بازي هارو داره...

حالا واقعاً بگيد کدوم بهتره؟...اينم بگم که من از ساله 2008 ايکس‌باکس دارم و 1 ماه که ps3 هم خريدم...

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
یه سوالی
موو حتما باید با دوربین باشه؟ بدون دوربین نمیشه؟
قیمت دوربینش چنده؟ فقط دوربینش

قیمت بروز PlayStation Move در فروشگاه ها ‏(
multipage.gif
1 2 3 ... آخرین صفحه)

سلام به همه دوستان... مي‌خوام يک بحثي‌ رو اينجا با شما دوستان انجام بدم...کينکت خوبه يا نه؟ و اينکه آيندش چطوره؟ مي‌تونه با موو رقابت کنه يا نه؟
اگه میتونی اینجا بحث رو ادامه بده ;)

move vs kinect ‏(
multipage.gif
1 2 3)

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم

حالا واقعاً بگيد کدوم بهتره؟...اينم بگم که من از ساله 2008 ايکس‌باکس دارم و 1 ماه که ps3 هم خريدم...
ببین دوست عزیز نمیتونم در مورد ایکس باکس یا پی اس نقدی بنویسم .. چون بحث ها اینجا کلا حسیتی میشه .. اون موقع میترکه تاپیک ..
همم..
شما مقایستون بین کنسول ها بود که اصلا مربوط به تاپیک نمیشه ..
در مورد موو باید بگم من به شخصه دنبال اینم که بدونم پی اس میخواد چیکار کنه..
مقایسه شما هم کاملا درسته مربوط به فضا و بازی های انحصاری ..
درمورد .. موو هم یه نکته جالب هم که بدون دسته میشه بازی کرد توی چند پست قبلی دوست عزیزمون اشاره کردن ..
میتونید خودتون با نقد ها و مشکلاتی که برای این دو نوشته شده مقایسه کنید..

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.
میخواستم ببینم آیا بازی کردن Killzone3 یا بازیهای که احیانا درآینده میاد(بازیهای هاردکور!) بوسیله Move واقعا یه تجربه جدید به ارمغان میاره یا نه بعد از یه مدت خیلی عادی میشه؟با توجه به اینکه فقط بازیهای انحصاری ps3 رو میگیرم و بازی میکنم.بخرم یا نه؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام.
میخواستم ببینم آیا بازی کردن Killzone3 یا بازیهای که احیانا درآینده میاد(بازیهای هاردکور!) بوسیله Move واقعا یه تجربه جدید به ارمغان میاره یا نه بعد از یه مدت خیلی عادی میشه؟با توجه به اینکه فقط بازیهای انحصاری ps3 رو میگیرم و بازی میکنم.بخرم یا نه؟
حالا نميدونم منظور شما از يه تجربه جديد چيه ولي بازي كردن با MOVE يه حال ديگه ميده
در رابطه با عادي شدن يا نشدن حسگر هاي حركتي هم بستگي به هر نفر داره مثلا من هر دفعه كه بازي ميكنم حال بهم ميده و همچين كيف ميكنم
به نظر من كه هر كسي كه PS3 داره حيفه كه MOVE نداشته باشه;)
باز هم به جيب و علاقه خودتون بر ميگرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر