PlayStation Move

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
دوستان یه سوالی‌ داشتم از خدمتتون
می‌خواستم نظرتون رو راجب به خرید هر کدوم از این دستگاه‌ها بدونم؟
MOVE یا فرمون ماشین واسه PS3 شما بودین کدوم رو میگرفتین و چرا؟
البته می‌دونم کاربردش کاملا متفاوته اما بنظرتون کدوم بیشتر ارزش داره خریدش ؟
ممنون از کمکتون

به نظر من هیچکدوم رو، باور کن چون من خودم هر دوش رو داشته ام.

بچه ها من میخوام یه بازی بگیرم که باهاش ورزش کنم ;)
کدوم رو بگیرم ؟
ممنون

GOOD LUCK

تنها بازی ورزشی خوب روی PS3 بازی Get Fit with Mel B هستش.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
آقا ممنون از جوابتون یکم کامل تر جواب میدین یعنی کسل کننده و بی خودن 2 تاش؟

بهترین فرمانی که من باهاش تونستم بازی کنم از شرکت پورشه بود که حدود 500 یورو قیمتشه، لاجیتک ها هم خوب هستن ولی اونها هم حدود 170 یورو قیمتشونه. فرمانهایی که حدود 80 یورو و اینها هستند فقط یک دور میزنن و نه مثل فرمان ماشین یک دور و نیم، برای همین باید بازی برای آنها تنظیم بشه، این باعث میشه که با کوچکترین حرکتی ماشین دو دور دور خودش میچرخه، خلاصه اصلا حال نمیده و من بعد از مدتی گذاشتمش کنار و با همون دسته خیلی بیشتر حال میده.
با Move هم من زیاد نتونستم کنار بیام، ولی بحثش رو توی همین جا و چندتا تایپیک دیگه کرده ام و دیگه زیاد بگم همه فکر میکنم من فن شده ام.

این بازی Fight هست ..یک مقاله دیشب خوندم که طرف میگفت بازی کردن با این تونسته وزنش رو کم کنه :d

من بازی نکردم ببینم چقد فشار داره رو بازی کننده ...

نه جانم، Fight نیست بلکه اروبیک هستش. وزن و قد و سن و اینطور چیزها رو بهش میدید و بهش هم میگید که هدفتون چیه (مثلا کاهش وزن و یا کاهش کلسترول و غیره) و بعدش خودش تمرینات رو برطبق اون تنظیم میکنه.
به Fitness Envolved که روی کینکت هستش نمیرسه ولی روی Move تنها بازیی هستش که اون ورزشی را که شما میخواهید داره.

• Like
Reactions: mehdihoo

naser6355

کاربر سایت
Dec 21, 2010
14
نام
ناصر
%100 ps3+move
380+120
100 تومن هارد و بازی (1 ترا)
=600

ممنون از جوابتون اما شنیدم PS3 ماکزیمم 750گیگ هارد ساپورت می کنه درسته؟

علاوه بر این اگه دلیل اینکه PS3 رو گفتید نه Xbox رو هم بگید همشو ممنون میشم.منظورم به شما نیستیا ولی اکثرآ تعصبی نظر می دن.

لطفاً بگید تعدد بازی برای کدوم کنسول بیشتر.همچنین بازی های Motion controll

ممنون

آخرین ویرایش:

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام دوستان می‌خواستم بدونم من که فقط بازی کپی‌ بازی می‌کنم و یه سری بازیهام خریدم حالا می‌خواستم بدونم اون بازیا اجرا میشه یا باز باید برم واسه هر بازی کلی‌ پول بدم؟... و بازی‌های که move edition باشه اگه خود بازی رو داشته باشی‌ میتون پچ لازم رو از اینترنت دانلود کنی‌ و حجمش چقدر است؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام دوستان می‌خواستم بدونم من که فقط بازی کپی‌ بازی می‌کنم و یه سری بازیهام خریدم حالا می‌خواستم بدونم اون بازیا اجرا میشه یا باز باید برم واسه هر بازی کلی‌ پول بدم؟... و بازی‌های که move edition باشه اگه خود بازی رو داشته باشی‌ میتون پچ لازم رو از اینترنت دانلود کنی‌ و حجمش چقدر است؟

تا اینجا هرچی بازی برای Move آمده، میشه بصورت کپی بازی کرد.

سلام
میشه یه توضیح بدین که این Move Navigation به چه دردی میخوره و کاراییش چیه؟

ممنون

از اون بجای دسته کنترلر میتونی استفاده کنی، وگرنه توی بازیهایی (مثل Heavy Rain) که اون رو احتیاج دارند باید کنترل رو دستت بگیری.

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
سلام دوستان کسایی که move دارن امکانش هست در موردش توضیح بدن
اینکه از دو قسمت تشکیل شده و موقع بازی هر دو لازمه؟
چون بیشتر عکسا فقط یکی تو دست بازیکن دیده میشه ممنون میشم توضیح بدید

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام دوستان کسایی که move دارن امکانش هست در موردش توضیح بدن
اینکه از دو قسمت تشکیل شده و موقع بازی هر دو لازمه؟
چون بیشتر عکسا فقط یکی تو دست بازیکن دیده میشه ممنون میشم توضیح بدید
نه الزامی نیست، اون اسمش Navigation هستش که کارـه همون Dualshock رو میکنه ولی خوشدستر و سبکتر ...
توی همه ی بازیها هم الزامی نیست و فعلا ازش توی HR Move Edition و RE 5 Gold Edition Move استفاده شده.

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
نه الزامی نیست، اون اسمش Navigation هستش که کارـه همون Dualshock رو میکنه ولی خوشدستر و سبکتر ...
توی همه ی بازیها هم الزامی نیست و فعلا ازش توی HR Move Edition و RE 5 Gold Edition Move استفاده شده.
پس کسی بخواد move بخره باید هر دورو داشته باشه ؟بازی هایی مثل killxone 3 و UC 3 هم احتمالا قوی navigation و لازم دارن پس درسته؟
قیمت دوتاش باهم چقد میشه ؟
دوست دارم heavy rain و با move امتحان کنم فک کنم جذاب باشه
یه سوال دیگه ps eye حتما باید باشه؟یا بدون اون هم کار میکنه؟
اگه لازمه هزینه ی جمعش باهم چقد میشه؟:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر