PlayStation Move

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا

نه نمیشه دوست عزیز از بازی های خیلی خوبی که از move ساپورت میکنن یا کلا برای move ساخته شدن میتونم اینارو بگم
Resident Evil Gold Edition
Heavy Rain
Sport Champions
The Shoot
Echochrom 2
Tumble
Lord Of The Rings Aragorns Quest
و خیلی بازی های دیگه که یادم نمیاد

خیلی ممنون دوستان از اینکه کمک کردید=(((اخه اذم tekken 6 رو با موو بازی نکنه چیو با موو بازی کنه؟:((:d

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان داخل پک مووی که می خریم اینا هستش

playstation-move-04c18af2b406cc.jpg

میشه بگید این به چه درد میخوره

playstation-move-20100310052954910-000.jpg

برای بازی های اکشن باید هر دو باشن یه فقط همنی که تو پک موو هستش

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
میشه بگید این به چه درد میخوره

برای بازی های اکشن باید هر دو باشن یه فقط همنی که تو پک موو هستش

عزیز بهتر هستش قبل از پست دادن پست اول تاپیک رو بخونی .

پک ها هم متفاوت هستن پس همه اون جوری نیستن بعضی هاش بازی های متفاوتی داره .

در هر حال این SUB کنترلر هستش که بدرد بازی های میخوره که درش باید راه رفت و به وصیلش میشه کاراکتر رو به جلو برد اجباری نیست خریدش برای این که میشه از دسته هم استفاده کرد در کنار MOVE و این SUB کنترلر رو نخرید اما برای راحتی و خوش دست بودن و .... خریدش اختیاری هستش .

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوستان الان قیمت move چنده
باندل های کختلف

یه فروشگاه خوب برای خرید که به شهرستان هم پست کنه معرفی کنید

ممنون

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
سلام دوستان مثلا اين اسلحه ها كه تصويرشون رو قرار دادم ، بايد همون Move و Negatevition (با غلط املايي) رو در محفظه هاش بزاريم و بازي كنيم و براي خريد فقط اسلحه خالي هست . درسته ؟؟؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام دوستان مثلا اين اسلحه ها كه تصويرشون رو قرار دادم ، بايد همون Move و Negatevition (با غلط املايي) رو در محفظه هاش بزاريم و بازي كنيم و براي خريد فقط اسلحه خالي هست . درسته ؟؟؟

بله دوست عزیز این اسلحه ها فقط یه قاب پلاستیکی هستن که MOVE و SUB-CONTROLER رو درونش قرار میدی و با اون بازی مینی که بیشتر حال یک اصلحه واقعی رو به شما بده .

قیمت هاش هم زیاد بالا نیست و متوسط قیمت هاشون در مدل های مختلف خوب هستش .

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام به دوستان من یه سوال داشتم بنظرتون با توجه به اینکه من فقط بازی‌های کپی‌ رو بازی می‌کنم و حالا حالا هم دیگه خبری از هک بازی‌های جدید نیست می ارزه بخاطر ۳ ۴ تا بازی خوب MOVE بگیرم؟
سوال دیگم اینه من اگه ار این اسلحه های ps3 هم بگیرم تو همه بازیا قابل استفاده هست یا اونم فقط توی ۱ یا‌ ۲ تا استفاده می‌شه؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام به دوستان من یه سوال داشتم بنظرتون با توجه به اینکه من فقط بازی‌های کپی‌ رو بازی می‌کنم و حالا حالا هم دیگه خبری از هک بازی‌های جدید نیست می ارزه بخاطر ۳ ۴ تا بازی خوب MOVE بگیرم؟
سوال دیگم اینه من اگه ار این اسلحه های ps3 هم بگیرم تو همه بازیا قابل استفاده هست یا اونم فقط توی ۱ یا‌ ۲ تا استفاده می‌شه؟
خـــب همه چیز بستگی به خودت دارــه ، شاید بعدا هک های جدیدتری هم منتشر بشه ولی همین یه سری بازی هم به نظر من درسته که عالی نبودن ولی من که لذت بردم به خصوص Sports Champions که خودش به تنهایی 6 تا Sport رو داره ...
تو همه ی بازیهایی که Move رو ساپورت کنن میشه ولی خب مثلا نمیشه که تنیس بازی کنین اینو هم وصل کنین چون کنترلش سخت میشه ...

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
دوستان یه سوالی‌ داشتم از خدمتتون
می‌خواستم نظرتون رو راجب به خرید هر کدوم از این دستگاه‌ها بدونم؟
MOVE یا فرمون ماشین واسه PS3 شما بودین کدوم رو میگرفتین و چرا؟
البته می‌دونم کاربردش کاملا متفاوته اما بنظرتون کدوم بیشتر ارزش داره خریدش ؟
ممنون از کمکتون

naser6355

کاربر سایت
Dec 21, 2010
14
نام
ناصر
من می خوام تو همین روزا یک کنسول بگیرم( با motion controller) . موندم بین xbox 360+kinect و ps3 slim +move. . به نظرتون با در نظر گرفتن عرضه حدودی PS4 در 2012 و بازی هایی که واسه جفتشون میاد(باری های kinect و move و بازی های جدید دیگر). کدوم رو بگبرم؟ بودجه:max 600000
ممنون میشم جواب بدید

آخرین ویرایش:

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
من می خوام تو همین روزا یک کنسول بگیرم( با motion controller) . موندم بین xbox 360+kinect و ps3 slim +move. . به نظرتون با در نظر گرفتن عرضه حدودی PS4 در 2012 و بازی هایی که واسه جفتشون میاد(باری های kinect و move و بازی های جدید دیگر). کدوم رو بگبرم؟ بودجه:max 600000
ممنون میشم جواب بدید
%100 ps3+move
380+120
100 تومن هارد و بازی (1 ترا)
=600

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر