PlayStation Move

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
پس خوب نیست؟آخه یه نفر دیگه البته یه کم بازی کردی بود تعریف میکرد.
من اصلا بخاطر همین بازی میخواستم موو بخرم.:-s

نه، به نظر من فقط به خاطر این بازی نخر، چون من حدود 4 تا مرحله با کنترل بازی کردم و بعدش Move خریدم و از اول شروع به بازی کردم و اونطوری بهم حال نداد.
ولی با بازیهای دیگه که ورزشی هستند، مثل اینی که دوستمون گفت، Sports Champion و یا Get Fit with Mel B خیلی حال میده.

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
عزیز خوب سوال های میکنی انتظار جواب هم داری تو تهرانش به زور پیدا میشه اون وقت شما آدرس شیراز میخوای .

قیمت پک MOVE کلا 90$ هستش حالا شما حساب کن ببین هر مغازه ای در تهران چقدر میکشه روش بعد انتظار داشته باش در شیراز چقدر بدن حتی وجود داشته باشه .

اخه می دونی تو قمت pc تو دو تا جای مختلف سوال کردم هیچ کس جوابمو نداده هنوز

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
من امروز پک استارتر رو 130 تومن خریدم.:d

ولی تو بازی NBA11 و Tiger wood هرچی دکمه SELECT رو میزنم سر موو رنگی میشه ولی موو رو نمیشناسه!

یکی کککمممککک کنه........

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
باید دسته Move رو بگیری به طرف دوربین و اون دکمه بزرگ وسطش رو فشار بدی که دوربین دسته رو بشناسه.
تو Tiger wood میگه SELECT رو بزن بعد میزنی میگه دوباره بزن!
و NBA11 هم باید X رو بزنی که اونم اینو میگه.
جلو دوربینم میگیرم. دکمه دوربینم رو ابی است.

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
سلام.. من یادمه دموی tiger wood رو به همین دلیل که دکمه ها عمل نمی کردن نتونستم بازی کنم.. فکر کنم ایراد از دموش باشه..

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام.. من یادمه دموی tiger wood رو به همین دلیل که دکمه ها عمل نمی کردن نتونستم بازی کنم.. فکر کنم ایراد از دموش باشه..

نه عزیز ... تو منو ها کار نمیکنه !
باید از Navigator استفاده کنی یا از کنترولر ... ولی توی خود بازی با Move میتونی ... من انجام دادم ولی دقت تو شوت زدن کم هست ... خیلی تکون میخوره !
میری بخش Controller اونجا Move رو میزاری رو Second Controller ... همین

oMid_EsiNs

کاربر سایت
Nov 11, 2010
42
نام
oMid
دوستان من تو همین چند روزه 1 دونه Ps3 میگیرم، قصد خرید موو هم دارم ولی نمیدونم کدوم مدلشو بگیرم.
خواهشن راهنمایی کنید و پک های موجود در بازار و همچنین قیمت هاشونو بدید.
و البته 2 تا بازی از بهترین بازی های موو که تو بازار باشه رو معرفی کنید.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان من تو همین چند روزه 1 دونه Ps3 میگیرم، قصد خرید موو هم دارم ولی نمیدونم کدوم مدلشو بگیرم.
خواهشن راهنمایی کنید و پک های موجود در بازار و همچنین قیمت هاشونو بدید.
و البته 2 تا بازی از بهترین بازی های موو که تو بازار باشه رو معرفی کنید.

دست باز نیست تو بازار ایران که چی بخری ... هرچی گیر اوردی باید بگیری !
من Moveم رو ۱۱۰ خریدم !!!

بازی هم نداشت Starter Pack بود ... یک بازی Sports Champions هم گرفتم که شد ... ۱۷۰ یا ۱۷۵ ...یادم نمیاد !!!

ولی همینه ...

به هیچ عنوان با packی نگیر که بازی روش هست ... چون بازیش مزخرف میتونه باشه مثل Start The Party و ...

پس همین Starter Pack معمولی رو بگیر !

پیشاپیش هم مبارکه !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
گلف باز های محترم،

دموی بازی John Daly's ProStroke Golf تو US PSN قرار گرفته ...

میتونید یک تجربه جدید داشته باشید ... منم الان دارم میگیرمش ... حجم : 882MB هست !

این بازی رو با MOVE میتونید بازی کنید !

• Like
Reactions: Ἁlireza

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
عزیز خوب سوال های میکنی انتظار جواب هم داری تو تهرانش به زور پیدا میشه اون وقت شما آدرس شیراز میخوای .

قیمت پک MOVE کلا 90$ هستش حالا شما حساب کن ببین هر مغازه ای در تهران چقدر میکشه روش بعد انتظار داشته باش در شیراز چقدر بدن حتی وجود داشته باشه .

تو شیراز ادرسشو گرفتم:))

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بچه های که گلف دوست دارن همینطور یک تجربه فوق العاده خوب و با کیفیت از Move مثل بازی Sports Champions داشته باشن حتما این دموی این بازی رو بگیرن : John Daly's ProStroke Golf

فوق العاده با Move جواب میده ... عالی بود !

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
من Time Crisis جدید رو برای Move دانلود کردم. رو Jailbreak هم کار میکنه امتحان کنید باحاله.
راستی اگر کسی تو تهران هست و AC:B رو داره بگه با هم عوض کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر