PlayStation Move

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
آره شک هم داره:d ویبره هم داره:dlol

الان حرف کی درسته؟:d تو خودت تست کردی سامان جان؟ اگه تست کردی و میشه که پس حتما میشه دیگه.

دوستان عزیز من پکش رو دیروز ازدبی خریدم 75 تومن توش که کنترل و یک آی و یک دمو هست. بسیار دقیق هست فوق العاده روونه از wii که خیلی بهتره....
برای بازی های اسپورتش فقط پینگ پونک و فیریز بیش کار می کنه برای بقیه باید دو تا موشن داشته باشین. حباب سرش نرمه و توی بازی های مختلف رنگش عوض می شه.

ضمنا توی هر بازی نیاز هست قبلش کالیره کنه. کاملا هم بدون مشکل کالیبره می کنه خیالتون راحت.شکر هم داره.
کالیبره کردن هم یعنی ایکه قبل از اینکه بازی شروع شه یکسری حرک باید بزنی مثلا دست رو راحت در حالی که موو روشنه بگیری بغل رون پات بعد بگیری بالای شونت و بعد بذاری رو کمرت با این کار دستگاه حدود قد و حدود اندازه دست شماره رو تخمین میزنه به این کار می گن کالیبره کردن

بازی the shoot هم فوق العاده هست واقعا عرق آدم رو در میاره . در کل از دبی بگیرین نه از این دزدای سر گرنه واقعا این پولا خوردن نداره. فه

قیمت دبی 269 درهم

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
برای بازی های اسپورتش فقط پینگ پونک و فیریز بیش کار می کنه برای بقیه باید دو تا موشن داشته باشین. حباب سرش نرمه و توی بازی های مختلف رنگش عوض می شه.

نه خیر جناب، هیچ بازی اینطوری نیست که بدون 2 تا Move کار نکنه، اونی که شما داری بازی کنی نسخه دمو هست و فقط دوتا بازیش آزاده.

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
من هم نگفتم که اینطوریه... بازی های پینگ پونگ، فیریز بی، د شوت، گلف، تی وی سوپر استار و .... همه با یک موشن قابل انجامه اما مثلا بازی تیرو کمان حتما باید دو تا مووو داشته باشی

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
با اینکه خودم دنبالشم که تهیه کنم ! ولی الان که اولای عرضست اصلا قیمتش منصفانه نیست ( مثل خیلی چیزهای دیگه که منصفانه نیست ) فک کنم 115 تومن یخورده گرون باشه !

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
یه سوال, قیمت جهانیش ( به دلار ) چقدره؟!
36.gif

ارزش داره به یکی از بستگانم بگم از دوبی یا نالزی بخره برام پست کنه؟!!
77.gif

100 دلار........ اينجا حدودا 180 دلار ميدن فعلا تحت تاثير هك قرار گرفتن!

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
من هم نگفتم که اینطوریه... بازی های پینگ پونگ، فیریز بی، د شوت، گلف، تی وی سوپر استار و .... همه با یک موشن قابل انجامه اما مثلا بازی تیرو کمان حتما باید دو تا مووو داشته باشی

عزيز من اينقدر شايعه درست نكن وقتي اطلاع نداري اولا كه شما بازي كامل رو نديدي و رو دمو هم كه اصلا بازي تيركمون وجود نداره والا من نميدونم إز كجا إظهار نظر ميكني من هم دمو ها رو دارم هم نسخه كامل SC إز همينجا اعلام ميكنم هيچكدوم إز بازي هاي sc إلزاما نياز به ٢ تا موشن نداره و با يكي هم أجرا ميشه بازم اگه باورتون نميشه فردا يك ويديو ميزارم كه دوستان ببينن و به اشتباه چيزي رو مطرح نكن

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
من امروز دربه در دنبال این بودم. کسی میتونه به من جایی رو معرفی کنه امروز داشته باشه؟ تو پیام خصوصی بهم بگید. مرسی

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
سلام دوست عزیز!

میشه بگید از کدوم فروشگاه خریدید؟
اون پکی که هم پلی 3 و هم Move توش هست رو هم داشت؟ قیمتش چند بود؟

ممنون میشم جواب بدید.
این پکی که میگیو ندیدم ولی نمیدونم چرا این fifa11 تو ایران هست تو دوبی نیست عجیبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر