PlayStation Move

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
من فردا می خوام برم یه ps3 slim بگیرم از نوع کپی خور می خواستم بدونم که اگه دستگاه من کپی باشه بازی های که با ps move میشه بازی کردو میتونم بازی کنم یا نه اگر هم لازم باشه که اپدیت کنم میتونم اپدیت کنم یا نه و سوال اگر تو پکی که شما میگین ps eye هست و خود move و یک چیز دیگه هم بود که در برخی بازی ها استفاده میشد که میتونستی با ان هرکت کنی ان را هم تو خودش داره یا نه بعد اگر من برم یه move دیگه اضافه بگیرم اینها هم دوباره توش هست یا نه

دوست عزیز......بله میتونید روی کنسول کپی خور از بازیهای استفاده کنید.اما اپدیت رو نه چون امکانش فعلا نیست........اونی که میگید اسمش Navigation Controller که خیر فعلا تو هیچ پکی نیست و باید جدا بخریدش و فعلا هم تو بازار نیومده.........اگه هر پک move رو بگیرید حتما یه دوربین و یه موو هست منتها بسته به نوع پک بازی که داخلش هست فرق میکنه.یک پک دمو چند تا بازی هست......... یکی دیگه خود بازی SC به صورت کامل.......:)

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
من فردا می خوام برم یه ps3 slim بگیرم از نوع کپی خور می خواستم بدونم که اگه دستگاه من کپی باشه بازی های که با ps move میشه بازی کردو میتونم بازی کنم یا نه اگر هم لازم باشه که اپدیت کنم میتونم اپدیت کنم یا نه و سوال اگر تو پکی که شما میگین ps eye هست و خود move و یک چیز دیگه هم بود که در برخی بازی ها استفاده میشد که میتونستی با ان هرکت کنی ان را هم تو خودش داره یا نه بعد اگر من برم یه move دیگه اضافه بگیرم اینها هم دوباره توش هست یا نه

1.آره داداش میتونی وقتی کنسول هک شده بازی های move رو بازی کنی البته بعضی بازی ها مشکل دارن من خودم 2 تا بازی دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی دارم بازی میکنم 2. هر وقت دلت بخواد میتونی آپدیت کنی ولی هک رو از دست میدی بعدشم این هک اینجوری نیست که مثلا بدی بیرون کنسول رو برات واسه همیشه هک کنن هر موقع که میخوای روشن کنی باید یه عملیاتی رو با دانگل انجام بدی3. نه عزیز تو هیچ کدوم از پک ها navigation کنترلر نیست و باید جدا بخریش 4.سوال آخرتو متوجه نشدم;)

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
سلام

به چند تا move از اونایی که توپ سرشون نیاز و چند تا از این بی توپ واسه بازی کردن همه ی بازی ها برای یک نفر و چند تا برای 2 نفر مثلا با 2 تا توپی میشه همه ی بازی ها رو انجام داد برای یک نفر احتیاجی به بی توپ ها نیست و با یک بی توپ و یک با توپ برای یک نفر حله یا برای هر نفز 2 با توپ 1 بی توپ کافیه برای همه ی بازیها اگه به کسی بگم (فامیلمون) از اونور بفرسته چقد قیمتا فرق می کنه می صرفه یا نه.قضیه ی اندازه تلویزیون چی کسی امتحان کرده سونی چیزی گفته(گفتن که باید تلویزیون بالا ی 32 باشه فک کنم بش fake باشه)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
به چند تا move از اونایی که توپ سرشون نیاز و چند تا از این بی توپ واسه بازی کردن همه ی بازی ها برای یک نفر و چند تا برای 2 نفر مثلا با 2 تا توپی میشه همه ی بازی ها رو انجام داد برای یک نفر احتیاجی به بی توپ ها نیست و با یک بی توپ و یک با توپ برای یک نفر حله یا برای هر نفز 2 با توپ 1 بی توپ کافیه برای همه ی بازیها اگه به کسی بگم (فامیلمون) از اونور بفرسته چقد قیمتا فرق می کنه می صرفه یا نه.قضیه ی اندازه تلویزیون چی کسی امتحان کرده سونی چیزی گفته(گفتن که باید تلویزیون بالا ی 32 باشه فک کنم بش fake باشه)

خدایی خودتم فهمیدی چی نوشتی؟؟؟؟؟بی توپی با توپی!!!!!!!!:d :d :))
در مورد تلویزیون که بله اصلا این موضوع ارتباطی به عملکرد موو نداره.......:)
اگه از اونطرف برات بفرستن تقریبا به صرف هست منتها با احتساب پول پست و مشکلاتی که تو پست ممکنه بوجود بیاد......:)

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
سلام

با توپی منظروم play station move motion controler بی توپ منظورم navigation controller بود منظورم چیا باید بگیرم تا بنونم همرو بازی کنم واسه یک نفر و واسه 2 نفر

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
با توپی منظروم play station move motion controler بی توپ منظورم navigation controller بود منظورم چیا باید بگیرم تا بنونم همرو بازی کنم واسه یک نفر و واسه 2 نفر

اگه بخوای به کاملترین شکل ممکن 2 دفره بازی کنی باید 4 تا با توپی:d و 2 تا بی توپی:d داشته باشی و اگه بخوای به کامل ترین شکل ممکن 1 نفره بازی کنی باید 2 تا با توپی:d و یک بی توپی داشته باشی:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان اینجا چت روم نیست که هر سوالی دارید این جا بپرسید. بحث های بی ربط رو دیگه ادامه ندیدن. ممنون

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
سلام دوستان.
یک سوال داشتم:
میخواستم ببینم بازی در حال حاضر برای موو هست که وقتی ۲ نفره بخوایم بازی کنیم ۴ تا موو بخواد؟
دقیقتر بگم بازی که وقتی ۲ نفره بازی میکنیم ۲ تا بازیکن همزمان هر کدوم ۲ تا موو لازم...؟
( تاکیدم روی همزمان برای اینکه متلا تیرکمان sc همزمان برای ۲ نفر ۲ تا لازم نداره؟ چون همزمان که تیر نمیزنن؟ درسته؟ )
ممنون.

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132
دوستان یه سوال
دقت این مو چه قدر هست ؟
یعنی که دستگاه رو بیاری بالا سرت اونم میاره ؟
من به شخصه دقت بالا این وسیله رو خودم حس کردم از این لحاظ دستگاه کاملا دقیقه. فقط بستگی به سازنده داره که بازی رو طوری بسازه که Internal lag وجود نداشته باشه
شاید کسایی که با این موضوع مشکل دارن حرف بنده رو باور نکنن برا همین نظرتون به به حرف IGN در مورد عملکرد بازی جلب میکنم
Motion tracking is incredibly accurate...assuming you're playing the right game.

به شخصه خرید اون رو به تمام PS3 داران توضیه میکنم

میخواستم ببینم بازی در حال حاضر برای موو هست که وقتی ۲ نفره بخوایم بازی کنیم ۴ تا موو بخواد؟
هنوز اصلا بازی ای معرفی نشده که هر بازیکن احتیاج به 2 تا move controller داشته باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SNAKE 2007

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این sc شمشیرش خیلی باحاله
والیبالشم همینطور
آره دقیقا تو اکثر سایت ها که میری میگن بخش تیرکمان، والیبال و گلادیاتورش فوق العاده است و خیلی سرگرم کننده است:d

الان starter pack move تو تآره متاسفانه این قیمت خیلی زیاد هستش.
آره متاسفانه این قیمت خیلی زیاد هستش. این پک ها 70-80 در میاد براشون و با این قیمت میفروشن.

آخرین ویرایش:

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
یه سوال, قیمت جهانیش ( به دلار ) چقدره؟!
36.gif

ارزش داره به یکی از بستگانم بگم از دوبی یا نالزی بخره برام پست کنه؟!!
77.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر