PlayStation 4K بطور رسمی توسط سونی تایید شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ps4_glacier_white1-600x337.jpg

مدیر بخش سرگرمی های سونی آقای اندرو هاوس در مصاحبه ای با Financial Times بطور رسمی وجود این کنسول را تایید کرد.

هاوس از آن با عنوان PS4 High End یاد کرده و خاطرنشان کرد که در E3 حظور نخواهد داشت.

همچنین اضافه کردند که این کنسول قیمتی بسیار بالاتر از 350$ خواهد داشت.

در ادامه ایشان می گویند این نسخه از کنسول پابه پای کنسول قبلی و مکملی برای آن در نظر گرفته شده است. ما هر دو کنسول را تا پایان عمر این نسل بطور همزمان فروخته و ساپورت خواهیم کرد.

این کنسول از قابلیت اجرای Ultra HD یا همان 4K برخوردار است.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب به خودم و تمامی کنسول بازان گرامی تبریک و تسلیت عرض می کنم که چنین بازیچه دست این شرکت ها شدیم و تو لجن این صنعت داریم فرو میریم. مایکروسافت هم بیاد مثل مرد تایید کنه که چرخه تکمیل بشه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خوب قبلا پیشرفت گرافیکی های نسبتا مهم در کنسول های خیلی زمان بر بودش نسبتا به الان, یه یه نسلی تقریبا طول میکشید الان شده نیم نسل . دیگه بهتر از این ؟ البته پس فردا با ربع نسل و .. پیشرفت رو هم شاید شاهد باشیم ؟
بده یعنی ؟ :|
میگم رونمایی هر ساله مثل مثلا گوشی ها بهتر نی ؟
$-)$-)

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
LOL
زمان لانچ چطور ملت رو فیلم کردن حرف از ساپورت طولانی مدت و Most Powerful Console زدن. حالا قضیه فقط به به همین 4k ختم بشه باز قابل تحمله ولی
اگه تو گرافیک و فریم ریت تاثیری داشته باشه اوضاع بیریخت میشه.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
اینا کدوم قشر رو در نظر گرفتن ؟ ینی چی خیلی بالاتر از ۳۵۰ دلار ؟ کنسول با این همه فروش رو چرا باید ارتقا بدی اخه ؟ اونم دو سه هفته بعد از منتشر شدن شاهکار گرافیکی به نام انچارتد ۴ ... والا اینجا نظرسنجی بگیرین ملت همه راضین TLOU 2 رو با همین گرافیک تجربه کنن ...

دو هفته پیش PS4 رو برای تجربه ی انچارتد ۴ خریدم امروز میفروشمش ...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
LOL

اگه تو گرافیک و فریم ریت تاثیری داشته باشه اوضاع بیریخت میشه.
شک نکنید بهتر میشه به نظرم . به خصوص در بازیهای جدیدتر که میادش :)
بالاخاره نباید فرق بین مثلا یک ps4 نسبتا ارزان قیمت تر باشه و گران قیمت تر؟

• Like
Reactions: AAKH1361 and avannn

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
شک نکنید بهتر میشه به نظرم . به خصوص در بازیهای جدیدتر که میادش :)
بالاخاره نباید فرق بین مثلا یک ps4 نسبتا ارزان قیمت تر باشه و گران قیمت تر؟
البته من هنورم به این قضیه خوش بینم.خب همین که کنسول بازی ها رو به صورت Native 4k اجرا کنه واسه اونایی که TV 4K دارن خیلی
تفاوت هست

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب به سلامتی تایید شد و نسل 8 واقعی داره شروع میشه فقط میمونه یه نسل 8 دروغین ( یا همون نسل 7.5 ) و کلی خریدار کنسول که ..... بماند
قیمت هم از PS4 استاندارد گرونتر خواهد بود و احتمالا هم خیلی بیشتر میشه و در ضمن زمان عرضه کنسول هم میخوان یجوری باشه که بتونند با تمام توان کنسولهای فعلی رو به مردم بفروشن
اما نکته ای که مهم هست اینه که ایشون تو گفتگوی خودش گفته همه بازیها از PS4 استاندارد پشتیبانی میکنند ولی تخمین میزنند طیف وسیعی از بازیها از PS4K پشتیبانی کنند (یعنی ممکنه یه سری از بازیهایی که شما برای PS4 خودتون خریدین روی PS4 جدید اجرا نشه که انگار اینا به سازنده بستگی داره و باید دوباره بازی رو بهینه کنه ) و البته میتونه برعکس این ماجرا هم صادق باشه که ممکنه چند ماه دیگه در موردش صحبت کنند.

خوب به خودم و تمامی کنسول بازان گرامی تبریک و تسلیت عرض می کنم که چنین بازیچه دست این شرکت ها شدیم و تو لجن این صنعت داریم فرو میریم. مایکروسافت هم بیاد مثل مرد تایید کنه که چرخه تکمیل بشه.

من هم به نوبه خودم تسلیت میگم (2)
رسما .....

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
من قبلاً گفتم باز هم میگم :D, اگر لید و پایه ی ساخت بازی ها PS4 Base باشه (دقیقاً مثل چیزی که تا الآن بوده) و بعد با فریم 60 یا ثابت و رزولوشن بالا و همچنین بهبود های گرافیکی برای Neo پورت بشن هیچ مشکلی با این قضیه PS4 قویتر ندارم اما اگر قرار باشه قضیه عکس این بشه دیگه ...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
من قبلاً گفتم باز هم میگم :D, اگر لید و پایه ی ساخت بازی ها PS4 Base باشه (دقیقاً مثل چیزی که تا الآن بوده) و بعد با فریم 60 یا ثابت و رزولوشن بالا و همچنین بهبود های گرافیکی برای Neo پورت بشن هیچ مشکلی با این قضیه PS4 قویتر ندارم اما اگر قرار باشه قضیه عکس این بشه دیگه ...

رضا امکان نداره به همین ختم شه.

• Like
Reactions: Romell and sadegh93

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
چیزی که فعلا گفتن همینه ولی اینا فعلا دارن این مطلب رو میگن و ممکنه کلا همه چیز بر عکس بشه
=======================

به سلامتی شاهد ریمستر یه سری بازیهای این نسل نصفه نیمه خواهیم بود

• Like
Reactions: MO021 and sadegh93

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
با وجود اون همه گزارش معتبر، مگه کسی شک داشت؟
تنها چیزی که تو این صحبت ها تایید شده اینه که انتظار اینکه قیمت کنسول های جدید در حد کنسول های فعلی باشه بیجا هست، البته انتظار هم می رفت اینطور باشه.
اینم اضافه کنم، در مورد اینکه کنسول های قدیمی لید پلتفرم آینده هستند یا کنسول های جدید، چندین گزارش معتبر تا اینجا تایید کردند که بازی های آینده بر اساس سخت افزار کنسول های ارتقا یافته ساخته میشه! یعنی اونها لید پلتفرم هستند، یادمه که گزارش بود که به طور واضح می گفت حتی دیو کیت کنسول های جدید به سازنده ها ارسال شده... این یعنی کسایی که الان PS4 و XBOX One دارند، می تونند با ظلمی که چندین ساله به PC گیمرها میشه حداقل تا حدودی آشنا بشند، یعنی دیگه اولویت اول نیستند همین کافیه برای ایجاد یه وضعیت افتضاح.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر