PlayStation 3 Themes

سلام
دوستان من چندتا از این تم هارو دانلود کردم و ریختم روی فلش مموری(data traveler) ولی ps3 موقع نصب نمیشناسشون یعنی اصلا میگه هیچ تمی روی حافظه نیست.
مشکل چیه؟
=====================================
راستی امروز بعد مدتها بازیم (GTA) بدستم رسید.یه کوپن تخفیف بهم دادن که تا آخر ماه june انقضا داره.من که دیگه فعلا قصد خرید از play-asia رو ندارم و بدردم نمیخوره ولی اگه کسی ظرف این یه ماه قصد خرید از play-asia رو داره بگه تا بهش بدم.
البته چیز زیادی نیست 5$ تخفیفه که نمیخوام هدر شه.

سلام
دوستان من چندتا از این تم هارو دانلود کردم و ریختم روی فلش مموری(data traveler) ولی ps3 موقع نصب نمیشناسشون یعنی اصلا میگه هیچ تمی روی حافظه نیست.
مشکل چیه؟
=====================================
راستی امروز بعد مدتها بازیم (GTA) بدستم رسید.یه کوپن تخفیف بهم دادن که تا آخر ماه june انقضا داره.من که دیگه فعلا قصد خرید از play-asia رو ندارم و بدردم نمیخوره ولی اگه کسی ظرف این یه ماه قصد خرید از play-asia رو داره بگه تا بهش بدم.
البته چیز زیادی نیست 5$ تخفیفه که نمیخوام هدر شه.
احتمالا ایراد از دانلود است:دی. Theme این Heavenly Sword رو بار اول که خواستم نصب کنم نشد، دوباره که گرفتم مشکل حل شد!.
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
مشکلی نیست، MGS4 رو خرید کن دیگه:دی.

بهترین Theme های MGS4 از نظر سایت PSU:

62716-preview.png

Download this theme
Size: 0.87 Mb

86731_8063-preview.png

Download this theme
Size: 5.14 Mb

20232_7665-MGS4v2.jpg

Download this theme
Size: 8.54 Mb

24824_8307-preview_2.gim.png

Download this theme
Size: 3.09 Mb

23tjpu1.jpg

Download this theme
Size: 2.33 Mb

برای ریختن Theme ها توی PS3ـتون، کافی هست Theme ها را به صورت زیر در یک مموری کارد بریزید و به PS3ـتون انتقال بدید.

درون Memoryـتون یک Folder با حرف بزرگ به نام PS3 و بعد درون اون یک Folder به نام THEME ( با حرف بزرگ ) درست کنید و Theme رو درون اون بریزید.

سلام
دوستان کسی تم تیمهای ملی رو نداره گفتم شاید این روزها بازار فوتبال داغ تم تیمهای فوتبالهم گذاشته باشن من اگر تم تیم فوتبال هست مال المان میخوام ممنون;)
چرا این تمهایی که علی رضا عزیز برای mgs4 گذاشتن دانلود نمیشن؟;)مشکل از طرف ماست یا نه دانلودشون مدتی الانم زمانش تمام شده؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or