PlayStation 3 Themes

میخواستم بدونم میشه چندتا تم رو با هم ریخت تو فولدر THEME بعد ریخت توی پلی استیشن یا باید تک تک ریخت. سوال بعدی هم اینکه این تمها برای ورژنای مختلف مثل 2.41 یا2.42 و... قابل اجرا هستند و فرقی نداره چه فیرم ویری داشته باشیم.

جواب سوال اول : بله میشه
جواب سوال دوم : این تم ها بر روی همه ورژن ها قابل اجرا هستند . البته نباید زیاد قدیمی باشه (یعنی گزینه theme settings داخل منوی settings وجود داشته باشه ) چونکه قابلیت theme settings با یکی از آپدیت ها به ps3 اضافه شد البته یادم نمیاد کدوم یکی بود :biggrin1: (این سونی هر ماه یک آپدیت میده بیرون مگه واسه آدم هواس میزاره :biggrin1: )

میشه کامل توضیح بدید!!!!ps3/theme کجاست؟
توی مموریی که میخوای بزنی به PS3ـت ! یعنی به فرض Flash Memoryـت ...
اینجوری فولدر ها رو ایجاد میکنی تو مموریت: اول یک فولدر به نام PS3 و بعد یک فولدر دیگه داخل فولدر PS3 به نام THEME با حروف بزرگ ایجاد میکنی و Theme ها رو تو اونجا کپی میکنی و از تو PS3 میری به بخش Theme و Theme ها رو Install میکنی...

littlebadplanetpreview.jpg

Download: LittleBadPlanet.p3t

littlebigplanet_18preview.jpg

Download: LittleBigPlanet_18.p3t

codworldatwar_2preview.jpg

Download: CoDWorldatWar_2.p3t

برای دانلود انواع Theme ها به سایت www.psu.com مراجعه کنید کلا یک قسمت کامل به نام PS3 Theme داره
Theme از هر چیزی تا هر کسی از خواننده ها بگیر تا ماشین و فیلم و بازیها و کلا همه چیز (از اون Theme های ***S هم موجود میباشد:biggrin1:)
حدود 1 میلیون Theme فکر کنم داشته باشه هر روزم Theme های جدید بهش اضافه میشه (من که هر زوز درحال دانلود کردن این them هام:biggrin1:)

برای دانلود انواع Theme ها به سایت www.psu.com مراجعه کنید کلا یک قسمت کامل به نام PS3 Theme داره
Theme از هر چیزی تا هر کسی از خواننده ها بگیر تا ماشین و فیلم و بازیها و کلا همه چیز (از اون Theme های ***S هم موجود میباشد:biggrin1:)
حدود 1 میلیون Theme فکر کنم داشته باشه هر روزم Theme های جدید بهش اضافه میشه (من که هر زوز درحال دانلود کردن این them هام:biggrin1:)

ممنون:love:
GOOD LUCK

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or