PlayStation : بازی مورد علاقه شما چیست ؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
v572833_.jpg
تکرار کدام بازی برایتان لذت بخش است ؟ سوالی که سونی از خانواده PlayStation می پرسد .
فقط یک بازی نام ببرید که برایتان ارزش تکرار بالایی دارد ، پاسخش را دریافت خواهید کرد !
s82410_.png

نام ببرید

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
تو توییتر نظر سنجی کردن؟ بهتر نبود تو سایتشون یه نظر سنجی تر و تمیز میزاشتن؟
اگر نظرسنجی میزاشتن محدود می شد و بیشتر ، انتخابهایی بود که گلچین شدست ، گفتن نام ببرید تا ببینن حداکثر آرا مال چه بازی ایه . اونقدرم مهم نیست بازی نام تجاریش مال کیه !، مثل اینکه میخواد کل هزینه ساختشو تقبل کنه .
Parasite Eve نام تجاریش ثبت شده و خیلی منتظرشم ولی دوس دارم سونی در این مورد به اسکوار کمک کنه چون اعتماد قبلی رو پیش طرفداراش نداره .

• Like
Reactions: rezvideo

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
اگه قراره بازی بازسازی بشه بشینن هر 6 تا GOW یونان رو کامل بازسازی کنن الان جز God of War III Remastered و GOW 2018 هیچ GOW رو PS4 نیست واقعا تاسف باره
به یه ریمستر ساده ازشون هم راضی هستیم :D

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
الان واقعا حیفه نمیشه هیچکدوم از این 5 تارو روی PS4 بازی کرد
God of War
God of War II

God of War: Chains of Olympus
God of War: Ghost of Sparta
God of War: Ascension
حساب کنید هرکدوم یه دنیان و ارزش 10 بار بازی کردن رو دارن رو شبیه ساز که اصلا حال نمیده PS3 هم که 5 سال پیش فروختم و الان باید حسرتشون بخورم فقط :|
یعنی سونی یه ذره عقل نداشت یه ریمستر معمولی از اینا میداد؟
این نسل هربازی آشغالی بود نبود همه شرکتا ریمستر ریمیک کردن بعد اینا تو تاریخ دفن بشن:sweat:
احتمالا به حساب خودشون میگن ملت رو PS NOW با استریم بازیشون میکنن:-&
الان هر 6 تا DMC رو میشه رو 4 بازی کرد بعد اینارو نه یعنی فقط باید گفت خاک بر سرت سونی

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اگه بنا به ریمیک باشه ، دوست دارم Metal Gear Solid 3 ریمیک بشه ، اونم نه ریمیک به سبک بلوبوینت ، بلکه ریمیک به سبک RE2 یعنی صرفا به جهش گرافیکی ختم نشه و کلا بازی عوض بشه و کلا تبدیل بشه به " یه چیز دیگه " .
الان تنها کاراکتری که توی این دنیای گیمینگ ازش خیلی کم دیدیم ولی پتانسیل دیده شدن اندازه تمام بزرگهای این صنعت رو داره " THE BOSS " هستش . و دوس دارم ابعاد جدیدتری ببینم ازش و یه حالت کامبک گونه به گذشته زیباش با BIG BOSS زده بشه .

احیای SILENT HILL از بهترین و زیباترین فانتزیهام هست . خیلی دلم تنگ شده برای این سری و فقط و فقط باید یه سازنده ژاپنی بالا سر این بازی باشه و ترجیحا از اکیرا یامایوکا جهت اهنگسازی استفاده کنن .

باید بیشتر فکر کنم کلی خاطره تو ذهنم هست :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
احتمالش هست چند تا بازی از جمله آلن ویک ریمستر رو بخواد معرفی کنه و بیشتر جهت هایپه ، از اونورم Bluepoint ، باید دید .

ایشالا که به حق کش شلوار مرلین ریمستر یا بهتر از اون ریمیک KZ2 و MGS4 رونمایی بشه به زودی. لانچ PS5 باشن هم راضیم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگر نظرسنجی میزاشتن محدود می شد و بیشتر ، انتخابهایی بود که گلچین شدست ، گفتن نام ببرید تا ببینن حداکثر آرا مال چه بازی ایه . اونقدرم مهم نیست بازی نام تجاریش مال کیه !، مثل اینکه میخواد کل هزینه ساختشو تقبل کنه .
Parasite Eve نام تجاریش ثبت شده و خیلی منتظرشم ولی دوس دارم سونی در این مورد به اسکوار کمک کنه چون اعتماد قبلی رو پیش طرفداراش نداره .
نظر سنجی ها اتلوس رو دیدی!

بازی های رو تو سبک دسته بندی می‌کنه ! بعد یه گزینه که اگه جز اینا نیست تایپ کنید رو هم میزارن

الان میخوان بشینن توییت ها رو بخونن!

حالا یکی اکانت توییتر نداشت!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگه بنا به ریمیک باشه ، دوست دارم Metal Gear Solid 3 ریمیک بشه ، اونم نه ریمیک به سبک بلوبوینت ، بلکه ریمیک به سبک RE2 یعنی صرفا به جهش گرافیکی ختم نشه و کلا بازی عوض بشه و کلا تبدیل بشه به " یه چیز دیگه " .
الان تنها کاراکتری که توی این دنیای گیمینگ ازش خیلی کم دیدیم ولی پتانسیل دیده شدن اندازه تمام بزرگهای این صنعت رو داره " THE BOSS " هستش . و دوس دارم ابعاد جدیدتری ببینم ازش و یه حالت کامبک گونه به گذشته زیباش با BIG BOSS زده بشه .

احیای SILENT HILL از بهترین و زیباترین فانتزیهام هست . خیلی دلم تنگ شده برای این سری و فقط و فقط باید یه سازنده ژاپنی بالا سر این بازی باشه و ترجیحا از اکیرا یامایوکا جهت اهنگسازی استفاده کنن .

باید بیشتر فکر کنم کلی خاطره تو ذهنم هست :D

دیگه داری وارد مبحث مقدسات میشی ! متال ۳ همون طوری که هست متال ۳ ! عوض بشه که یه ارزنم نمی ارزه !

• Like
Reactions: SPILL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر