PlayStation : بازی مورد علاقه شما چیست ؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
v572833_.jpg
تکرار کدام بازی برایتان لذت بخش است ؟ سوالی که سونی از خانواده PlayStation می پرسد .
فقط یک بازی نام ببرید که برایتان ارزش تکرار بالایی دارد ، پاسخش را دریافت خواهید کرد !
s82410_.png

نام ببرید

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
گرافیک و کاتسین که جزو بدیهیاته که به روز میشه! نیازی به بحث در موردش نیست اصلا:D

ولی گیم پلی MGS V ... اگر میخوان MGS3 رو تبدیل کنند به MGS V دیگر، نه تشکر! اصلا همون کات سین های پیچینکو رو به صورت یه فیلم سینمایی منتشر کنند بهتره:D
MGS4ی بسازن بهتره:p کنترل به روزتر بشه ولی همون حال و هوای قبلی ها رو داشته باشه:D (البته صرفا کنترل بشه همین MGS V خوبه، ولی بخوان از پایه و اساس بکننش شبیه اون بازی اصلا و ابدا:| (
منم گفتم کات سین ها همون باشه ولی از اول موکپش کنن چیزی عوض نمیشه که:D
منظورم این نبود که بیان مثل mgs5 اپن ورلدش کنن منظورم این بود که با گیم پلی mgs5 بیان محیطا رو یکم بزرگ تر کنن که بالانس بشه:-" تو ریمیک mgs1 اینکار نکردن ولی گیم پلی عوض کردن بالانسش از بین رفت:D یا اصلا بیان سیستم دویدنش بردارن که تو محیط کوچک بازی ko کردن انمی ها راحت نشه:D
ولی بهترین گزینه ریمیک نسخه های msx و یا ریمستر4:p

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
منظورم این نبود که بیان مثل mgs5 اپن ورلدش کنن منظورم این بود که با گیم پلی mgs5 بیان محیطا رو یکم بزرگ تر کنن که بالانس بشه:-" تو ریمیک mgs1 اینکار نکردن ولی گیم پلی عوض کردن بالانسش از بین رفت:D یا اصلا بیان سیستم دویدنش بردارن که تو محیط کوچک بازی ko کردن انمی ها راحت نشه:D
اینم دیه ماد و یه کانسپت فن مید از mgs3 تو mgs5 خیلی ساده ان ولی قشنگ نگاه کنید میبینید که چیزایی که گفتم میشه

اینم ماد msx ماموریت n313

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ADU_Tank

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
پاراسایت ایو خیلی بعدیه برگرده. در واقع دو شماره آخرش بد بود و فقط نسخه اصلی مثل رمانش تاثیرگذار و خفن بود. بخوان بسازنش هم باید دوشماره آخر رو کامل فراموش کنن یه ریبوت مرد ببندن تنگش.

• Like
Reactions: .Amirone

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
با اختلاف کم بهترین بازی در پلی‌استیشن برای من
shadow of the colossus

و چیزی که میخام ریمیکشو ببینم واقعا ریمیک ico هستش که مطمعن باشید اگه درست بازسازی بشه تجربه‌ای میشه که مو به تن آدم سیخ میشه... اما میدونم که این اتفاق نمی‌افته... ولی ما میریم کامنتمونو میزاریم دیدی فرجی شد آیکو ظهور کرد :D

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
با اختلاف کم بهترین بازی در پلی‌استیشن برای من
shadow of the colossus
ریمستر PS4 خیلی خوب بود و با توجه به اینکه زمان زیادی هم از عرضش نمیگذره بعیده سونی بره سمتش. (هر چند که ده بار دیگه هم عرضه بشه میخرم من:D)
امیدوارم لااقل ریمستر MGS ها رو ببینیم.. همراه با معرفی PS5. چه شود!:D8->

• Like
Reactions: Coma BlacK

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
دوست دارم بازیایی مثل Fatal Frame و Clock Tower 3 و Haunting Ground ساخته بشند. که میدونم نمیشن. زیاد بازیای نسل جدید به مزاقم خوش نیست. یاد ایام بخیر. ولی حداقل ICO رو بازسازی کنن بازم بی از هیچیه.

• Like
Reactions: ps3_360_wii

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بهترین بازیای عمر من که همه یا مال ps4ن ! یا ریمیک و ریمستر شدن ، مثل فاینال ها، دلست ، جورنی ، گراویتی راش! کراش تیم ریسینگ و و و و! فقط چهار تا بازی مونده بود تا ps4کنسول افسانه ای من بشه !

Resident evil 3
Dino ceisis 2
Metal gear solid 3
Half life colection

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سوال(توییتر) با جواب هاتون یکی نیستا:-"
نگفته بهترین بازیتون چیه:-" میگه بازیی که هر سال تکرارش میکنید چیه:D
البته حتما یک سریتون اسم هایی که بردید رو هرسال یه سری بهشون میزنید...ولی یک سری اسم ها هم...بیشتر شبیه بهترین بازی، یا بازیی که دوست دارید ادامه ش بیاد یا بازسازی بشه هست:D یه مقدار فرق میکنند:D (شایدم همینا رو هر سال میزنید، من که از بازی کردن همه خبر ندارم:-")
به هر حال ...

کلا گور بابای MGS اصلا:p
MGR2 برا من بسازید:| کونامی که خودش بلد نیست و حوصله ساخت هم نداره...بده همین PG کاراش رو بکنه:| البته بدبختی PG هم اخیرا گفته دوست داریم IPهای خودمون رو داشته باشیم:|

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
البته حتما یک سریتون اسم هایی که بردید رو هرسال یه سری بهشون میزنید...ولی یک سری اسم ها هم...بیشتر شبیه بهترین بازی، یا بازیی که دوست دارید ادامه ش بیاد یا بازسازی بشه هست:D یه مقدار فرق میکنند:D (شایدم همینا رو هر سال میزنید، من که از بازی کردن همه خبر ندارم:-")
به هر حال ...

MGR2 برا من بسازید:| کونامی که خودش بلد نیست و حوصله ساخت هم نداره...بده همین PG کاراش رو بکنه:| البته بدبختی PG هم اخیرا گفته دوست داریم IPهای خودمون رو داشته باشیم:|
دقیقا :D:Thumbup:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
Annotation 2019-08-12 211500.jpg
Annotation 2019-08-12 210546.jpg Annotation 2019-08-12 211153.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
به هر حال ...

من دینو کرایسیس و اویل ۳رو هر وقت بتونم روی ویتا و ps3 بازی میکنم! متال گیرم تا وقتی کارتریجشو داشتم بازی میکردم!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بازی مورد علاقه که از شمار خارجه :| ولی اگه یک عدد Dino Crisis 2 ریمستر هم بدن من راضیم ریمیک نخواستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر