Multi Platform PlayerUnknown's Battlegrounds

سازنده
KRAFTON
تاریخ انتشار
December 2017
ناشر
KRAFTON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی PlayerUnknown's Battlegrounds که در سبک بتل رویال میباشد ابتدای سال جاری توسط Bluehole به صورت دسترسی زودهنگام برای استیم منتشر شد. پابجی از همان ابتدا توانست مخاطبین بسیاری را جذب خود نماید و در حال حاضر با فروش 50 میلیون نسخه ایی پنچمین بازی پرفروش تاریخ است. نسخه X1 با همکاری مایکروسافت در تاریخ 21 آذر سال 96 منتشر شد.

همچنین نسخه PS4 بازی بعد از یکسال برای PS4 تایید و در 16 آذر منتشر خواهد شد.

a02ba96e-3c45-40a8-97b5-b24e87a59eb5.jpg

Developer: PUBG Corporation
Platforms: Xbox One، PS4
Genre: Battle royale
Mode: Multiplayer
Price: 30 USD

دارندگان کنسول Xbox One باید بدانید این اثر بر روی سرویس ارزان قیمت Xbox Game Pass دردسترس میباشد

سبک بازی بدین گونه است که شما به همراه 99 بازیکن دیگر سوار بر هواپیما بر روی نقشه با مساحت 8*8 کیلومتر حرکت میکنید و در زمان مناسب باید از هواپیما خارج شده و در محل مناسب فرود بیایید و تلاش کنید تا اخرین نفر مقابل دیگر بازیکنان زنده بمانید، پابجی به دو صورت اول و سوم شخص قابل بازی میباشد. گفتنی است دسترسی بازیکنان به محیط نقشه به صورت زمانی با دایره ایی ابی رنگ که مشخص است محدود و محدود تر میشود. همچنین بازی حالت گروهی هم دارد و شما میتوانید تا 4 نفر به صورت تیمی وارد نقشه بشوید و برای بقا به مبارزه بپردازید تا انتها برنده بشوید.

لوت کردند یکی از ویزگی های مهم بازی میباشد زیرا شما در ابتدای ورود به نقشه هیچ مهماتی ندارید و باید با گشتن ساختمان ها در محیط بازی لباس، سلاح، ماشین و ... برای خود تهیه کنید. همچنین بازیکنهای کشته شده قابل لوت شدن میباشند.

در انتهای هر مسابقه با توجه به مدت زمانی که زنده مانده اید، تعداد بازیکن های که به انها اسیب زده و یا کشته اید مقدار پولی به شما داده میشود که برای خرید کیس ها قابل استفاده میباشد.

پابجی از قدرت بیشتر Xbox One X بهره میبرد و داری بافت های بهتر، رزولیشن بالاتر، HDR و موارد دیگر است. ولیکن بازی بر روی One معمولی و X به صورت 30 فریم اجرا خواهد شد که به گفته سازندگان ممکن است در اینده شاید دست خوش تغییر بشود.

وظیفه پورت نسخه Xbox One بازی ابتدا اعلام شد توسط یک استدیو اسپانیایی به نام Anticto انجام خواهد پذیرفت، اما سپس با اعلام خبر انتشار بازی توسط مایکروسافت سخن از همکاری بیشتر استدیو های فرست پارتی این کمپانی امد، از جمله همکاری Rare برای بهبود تکنیک های رندر آب، استدیو کوالیشن برای پورت بازی و ...
همچنین وظیفه پورت بازی برای PS4 بر عهده استدیو داخلی پابجی کورپ است

نقشه های قابل دردسترس بازی:
Untitled.png

ویدیو تست فریم بازی: (یوتیوب)

تاپیک اپدیت خواهد

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
پابجی همین الان داره روی PS4 اجرا و استریم میشه!!!! باور نکردنی بگم که گیم پلی PS4 خیلی سر تر از XBOX هست نسخه های استاندارد هر دو کنسول منظورمه روی PS4 لگ نداره فریم ریت پایدار معلومه عالی بهینش کردن واسه PS4 فردا 8:30 صبح لانچ بازیه و مپ هم میاد مپ برفی روی تست سرور + سزن جدید و ... این حرفای خوده استریمره و پلییرای خارجی منم با چشمم دارم میبینم تیم پابجی PS4 عالی عمل کرده (یه سونی ایمان داشته باشیدB-))

twitch.tv/noobrun_live همین الان لایو نگاه کنین استریم نسخه استاندارد کنسول PS4 اینه قدرت PS4 حداقل خوب بهینه شده بین نسخه های کنسولی <):):x

پابجی PS4 نسخه فول ریلیز هست و واقعا خبری از لگ نیست! سونی ممنونیم و تیم پابجی PS4 هر 3 مپ پابجی حضور دارن + تست سرور برای PS4 + سیستم رنکینگ جدید + ایونت پس + مپ برفی و ... تیم پابجی گفتن که سونی خیلی سخت گیری کرده و ماه ها داشتن کار میکردن روش که بهترین و کاملترین نسخه رو برای کنسول PS4 بدن و واقعا موفق بوده

یوزرای ایکس باکس شاکی شدن خخخخخخخ نسخه استاندارد کنسولشون (اما نسخه X خوب اجرا میکنه)

فردا صبح میبنمتون ! >:D<:x<):)~o)
کدوم لگ؟ چند وقته بازی رو ندیدی؟ نزدیک به چند ماهی هست که اصلا خبری از لگ نیست. ولی اگه بخوام منطقی قضاوت کنم کمک های زیاد مایکروسافت باعث شد که این گیم بهتر بشه در حدی که چند تا برنامه نویس رو فرستادن کره. کلا تا قبل از این رابطه اش با مایکروسافت، پابجی افتضاح بود. الان حیلی بهتر شده. اگه هم نسخه ی معمولی بدتر از X هست که مشخصه. سخت افزار ها قابل قیاس نیستن.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پابجی همین الان داره روی PS4 اجرا و استریم میشه!!!! باور نکردنی بگم که گیم پلی PS4 خیلی سر تر از XBOX هست نسخه های استاندارد هر دو کنسول منظورمه روی PS4 لگ نداره فریم ریت پایدار معلومه عالی بهینش کردن واسه PS4 فردا 8:30 صبح لانچ بازیه و مپ هم میاد مپ برفی روی تست سرور + سزن جدید و ... این حرفای خوده استریمره و پلییرای خارجی منم با چشمم دارم میبینم تیم پابجی PS4 عالی عمل کرده (یه سونی ایمان داشته باشیدB-))

پابجی PS4 نسخه فول ریلیز هست و واقعا خبری از لگ نیست! سونی ممنونیم و تیم پابجی PS4 هر 3 مپ پابجی حضور دارن + تست سرور برای PS4 + سیستم رنکینگ جدید + ایونت پس + مپ برفی و ... تیم پابجی گفتن که سونی خیلی سخت گیری کرده و ماه ها داشتن کار میکردن روش که بهترین و کاملترین نسخه رو برای کنسول PS4 بدن و واقعا موفق بوده

یوزرای ایکس باکس شاکی شدن خخخخخخخ نسخه استاندارد کنسولشون (اما نسخه X خوب اجرا میکنه)

فردا صبح میبنمتون ! >:D<:x<):)~o)

هیچ جای این متن کلمه به زودی نمیبینم و نوشتی مرسی سونی و تیم پابجی بابت:
هر 3 مپ پابجی حضور دارن + تست سرور برای PS4 + سیستم رنکینگ جدید + ایونت پس + مپ برفی و ...

درباره تست فریم و این چیزا هم یکسری اطلاعات غلط دادی که خب ویدیو مقایسه فریم ریت رو به پست اول اضافه کردم تا تاپیک با اطلاعات غلط پر نشه

هایپ شما زده بالا این طوری خوندی :)) نوشتم به زودی .....B-)

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
هیچ جای این متن کلمه به زودی نمیبینم و نوشتی مرسی سونی و تیم پابجی بابت:
هر 3 مپ پابجی حضور دارن + تست سرور برای PS4 + سیستم رنکینگ جدید + ایونت پس + مپ برفی و ...

درباره تست فریم و این چیزا هم یکسری اطلاعات غلط دادی که خب ویدیو مقایسه فریم ریت رو به پست اول اضافه کردم تا تاپیک با اطلاعات غلط پر نشه

شما خجالت نمیکشی خودت ببین کدوم پست منو ریپلای کردی پستهای صفحه قبل منو اومدی ریپلای کردی! نه آخرین پستی که گذاشتم! میگی من نمیبینم به زودی !!! اون پستی هم که شما ریپلای کردی منظورمو رسوندم که این بخشها هم اضافه میشه و در نظر دارن برای پابجی PS4 این متن پست قبلیم (بله الان روی PTS - pc هست به زودی هم روی pts - ps4 میاد و ژانویه ریلیز میشه برای دو کنسول + سیتم رنک جدید + بتل پس ویکندی <):):x~o))

شما هرچی میگی درسته همه اشتباه میگنو اطلاعات غلط میدن

اسپم نده - 2 تا پست مفید بزنین بجای رو هوا و خنده دار محکوم کردن اینو اون خجالت بکش اقای علی ونوم بچه بازیا چیه مشکلی داری شما مثکه هرکس نظری عکس شما داره - یاد بگیریم به نظر هم احترام بزاریم.

در رابطه با فریم ریت من رو به حرفم با کنسوله نه PC نسبت به Xbox گفتم بهینه تره بازم رو به حرفم با نسخه معمولی کنسولاست

تاپیک دربست در اختیار شما نیست هرکس آزاد نظرشو بگه

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من موندم این بازیو بگیرم یا نه از یه طرف میترسم خوشم نمیاد از یه طرف خیلی تعریفشو شنیدم از رینبو و فورتنایت که اصلا خوشم نیومد

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من موندم این بازیو بگیرم یا نه از یه طرف میترسم خوشم نمیاد از یه طرف خیلی تعریفشو شنیدم از رینبو و فورتنایت که اصلا خوشم نیومد

این بازی نه شبیه R6 اه نه فورتنایت
استریم هاش رو توی Twitch ببین
همین امشب بشین استریم chocoTaco رو ببین

www.twitch.tv/chocotaco

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
سلام پابجی پلیرها ! خبر های خوب داغ برای PS4 - Xbox پلیرها !

بهبودهای ویژه فریم ریت و پایداری بیشتر و رفع فریم دراپ در راه است...! \:D/:x

طی گزارشی ویژه از طرف تیم سازنده پابجی کورپ تمام تمرکز کل تیم برای بهبود فریم ریت و پرفورمنس بهتر برای کنسولها متمرکز شده <):)

در این گزارش آمده که در حال کار روی ریسورسها یا همون لود محیط بازی هستن که باعث به کاری گیری کل منابع سیستم میشه خلاصه و ساده براتون بگم اینکه اگه به فورتنایت نسخه PS4 خوب توجه کنید میبینید مثلا چمن بازی با رفتن به جلوتر لود میشه ! اما به دور تر نگاه کنید زمینی خالی از چمن اما به رنگ سبز میبینید راهی که پابجی میخواد بره و طی تستهایی که گرفتن فریم نارنجی رنگ نسبت به آبی رنگ در نمودار مشخصه که پایدار تر و بهتر شده که در آپدیتهای بعدی پابجی اضافه خواهد شد <:-P

IDTs1hxdHpNJYnvzDVKHvDAKWu42NUN6se25uioSjgQ0yrhex3NoE_K3eaoCfAHeatBLDNxa7I3GxQfDJm4kg44Y25urJYD6MaG0qJ2zcMF8oiy_oQ-xVZ45BuQMig2Wzrm_Q5al
نمودار آبی رنگ فریم ریت پابجی در حال حاضر بر روی کنسولهارو نشون میده و نمودار نارنجی فیکس شده و آپدیت بعدی فریم ریت نشون میده که خبر از موفقیت برای پایداری فریم ریت نشون میده. (به احتمال خیلی زیاد روی نسخه PTS که بزودی لایو میشه تمامی تغییرات و آیتمهای جدید خواهد اومد برای تست و عرضه برای نسخه اصلی پابجی)

طی این گزارش پابجی کورپ اعلام کرده ما ادامه میدیم به آپدیتهای بیشتر و تمرکز بیشتر روی فریم ریت و (اضافه کردن ایونت یا همون بتل پس ویکندی و رنکینگ و همینطور نقشه جدید برفی ویکندی + اسکینهای جدید) برای بهترین تجربه پابجی روی کنسولها

به افتخار این خبر خوب هیجانی برای پابجی پلیرها هایپ شیم (تریلر جدید PS4)\:D/<:-P

موفق باشید پابجی پلیرها وینر وینر چیکن دینر :D :x<):)~o)

آخرین ویرایش:

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
تست سرور برای PS4 و Xbox عرضه شد در تاریخ 30 آذر - !The December 21 PTS update will include our new 6x6km map Vikendi, new weapons, and many quality of life and bug fixe

در این نسخه که جدا از نسخه اصلی هست و جدا باید دانلود کنید نقشه جدید و فوق العاده زیبای Vikendi به همراه چند اسلحه جدید و اضافه شدن ماشین جدید روی برف و سیستم جدید چتر که در آینده عرضه میشه (برای کنسول در حال بهینه سازیه) و سیستم رنکینگ + بتل پس ویکندی که در روزهای آینده برای PTS عرضه خواهد شد و برطرف شدن خیلی از باگها و بهینه سازی گیم پلی و پایداری بیشتر فریم ریت و ...

NEW MAP – VIKENDI - مپ جدید برفی ویکندی:x

Map.png.d60c6b209783d17507cc1718bde0d1bb.png

تاریخ عرضه رسمی آپدیت بزرگ و جدید ویکندی ژانویه اعلام شده\:D/

Pubg For Ever ... :x<):)~o)

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
! PS4 - XBOX) - NEW BIG UPDATE COMING JANUARY 22) - آپدیت بزرگ در تاریخ 97/11/2 ! - پابجی پلیرها سورپرایز داریم براتون !!

طی قولهایی که سازندگان بخش ویژه کنسولها دادن آپدیت بزرگ در راه است. و 1 ماه تاخیر زدن برای کار بیشتر روی این آپدیت. انقدر آپدیت و توضیحات یا همون Patch Notes یزرگ هست من لینک کامل پایان پستم براتون قرار میدم. و مختصر و مفیدی از آپدیت بزرگ پابجی براتون اینجا قرار میدم. پس آماده پرش از هواپیما باشید ! >:D<

اضافه شدن مپ جدید و بسیار زیبا و تاکتیکی تر پابجی ویکندی (برفی) - این مپ 6x6km هست و سریع تر به پایان میرسه نسبت به Erangel , Miramar - جای پا روی برفها خواهد ماند تا یه تایم مشخصی ! پس مواظب پشت سرتون بیشتر باشید! B-)

Red Zone و Blue zone دستخوش تغییراتی شدن

Item Spawn Balance اسپاون ایتمها در مپ دستخوش تغییراتی شده - و هلمت لول 3 و جلیغه لول 3 هم در مپها اضافه شدن!

Map.png.28b8a4101fdd56957da4507185c1d7bf.png

SURVIVOR PASS: VIKENDI - بتل پس یا همان ویکندی پس هم در راه هستند ! در دو نسخه مجانی با ایتمهای بسیار کمتر و پریمیوم پس به قیمت 10 دلار میتونید خریداری کنید - پریمیوم پس دارها بالای 60 ایتم اسکین اسلحه مخصوص اسکین لباس کوپون کارت برای خزید از شاپ جدید با کوپون! و مراحل ویژه و جوایز ویژه و... براشون آزاد میشه -روزانه و هفتگی میشن اضافه میشه برای پریموم پس دارها که زودتر لول آپ کنن و جوایز اختصاصی خودشونو دریافت کنن! - توصیه میکنم بتل پس بگیرید.

3.png.a8da2a3d06251c4d53981db45b3d45bb.png

منوی اصلی پابجی و آهنگ پیش زمینه آن کاملا تغییر کرده و حالت برفی زیبا به خودش گرفته ! :x

1.png.93a07933aa90568359f6bf6e26d82a73.png

اسلحه جدید اضافه شد - NEW WEAPON: SKORPION

Skorpion.jpg.d29e5d8d5b1468bfcb4bb77631114a82.jpg

اسلحه جدید اضافه شد این اسلحه فقط در مپ برفی ویکندی یافت میشه ! - NEW WEAPON: G36C

من در PTS باهاش کار کردم فوق العاده عالی و نرم میزنه =P~<):)

G36C.png.5bdf805785f1367d1251e083283985f9.png

ماشین برفی جدید - NEW VEHICLE: SNOWMOBILE <:-P

Snowmobile.png.31498defe26f8c34ca78dc05428a5378.png

و سورپرایز بعدی (Survival Title System (Beta Season 1 - سیستم رنکینگ (بتا) در این آپدیت هم می آید !! - تیم کنسول پابجی 1 ماه تاخیرش برای عرضه این آپدیت به جا بود واقعا سخت کار کردن رو این آپدیت اور هایپ $-) :x

Survival_system_2.png.25974d4a84edee3a83b9192cd0177c03.png

سورپرایز بعدی بله ! انتخاب مپ دلخواهتون - Map Selection - Quick Join

مود FPP اول شخص که خیلی در خواست داشته کامل باز میشود برای تمامی سرورها !

4.png.5a9b5ac9b52d04f99b113b9e64391735.png

تغییرات در بخش سیستم جدید نمایش مچ میکینگ منوی اصلی ! به این صورت که مود انتخابیتون چقدر شلوغه و چقدر زمان جوین میبره ! اما QUICK JOIN که اضافه شده سریع جوین میشید - تغییرات کلی دادن و بخشهای زیادی اضافه کردن $-)

image2019-1-18_12-57-4.png.3cf175ead1ded744e6d2c342bec14535.png

سورپرایز بعدی ! سیستم جدید چتر نجات ! - Parachute System Overhaul - چتر سریع تر فوق العاده جذاب تر و فرودی که باد تند احساس میکنید ! - من فکر نمیکردم سیستم جدید چتر به این سرعت اضافه کنن! \:D/

pubg-vikendi-shacks-south-of-dobro-mesto-690x388.jpg

و فیکس شدن خیلی از باگها - تغییرات در گیم پلی - تغییرات در UI

و بهینه شدن Performance برای کنسول PS4 - Xbox

تغییرات خیلی زیاده لینک تغییرات کامل براتون میزارم :
PS4 - https://www.pubg.com/2019/01/18/ps4-update-1-patch-notes
Xbox - https://www.pubg.com/2019/01/18/xbox-update-4-patch-notes

:-bd !!!! Vikendi Coming... Over Hype !!!! :-bd

موفق باشید پابجی پلیرها ! PSN: iHamid4Wizard :x<):)~o)

آخرین ویرایش:

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
سلام من دوستم pubg با pc بازی میکنه میخواستم بدونم اگه من برا ps4 بخرم میتونیم باهم بازی کنیم یا این که سروراشون از هم جداست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر