Multi Platform PlayerUnknown's Battlegrounds

سازنده
KRAFTON
تاریخ انتشار
December 2017
ناشر
KRAFTON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی PlayerUnknown's Battlegrounds که در سبک بتل رویال میباشد ابتدای سال جاری توسط Bluehole به صورت دسترسی زودهنگام برای استیم منتشر شد. پابجی از همان ابتدا توانست مخاطبین بسیاری را جذب خود نماید و در حال حاضر با فروش 50 میلیون نسخه ایی پنچمین بازی پرفروش تاریخ است. نسخه X1 با همکاری مایکروسافت در تاریخ 21 آذر سال 96 منتشر شد.

همچنین نسخه PS4 بازی بعد از یکسال برای PS4 تایید و در 16 آذر منتشر خواهد شد.

a02ba96e-3c45-40a8-97b5-b24e87a59eb5.jpg

Developer: PUBG Corporation
Platforms: Xbox One، PS4
Genre: Battle royale
Mode: Multiplayer
Price: 30 USD

دارندگان کنسول Xbox One باید بدانید این اثر بر روی سرویس ارزان قیمت Xbox Game Pass دردسترس میباشد

سبک بازی بدین گونه است که شما به همراه 99 بازیکن دیگر سوار بر هواپیما بر روی نقشه با مساحت 8*8 کیلومتر حرکت میکنید و در زمان مناسب باید از هواپیما خارج شده و در محل مناسب فرود بیایید و تلاش کنید تا اخرین نفر مقابل دیگر بازیکنان زنده بمانید، پابجی به دو صورت اول و سوم شخص قابل بازی میباشد. گفتنی است دسترسی بازیکنان به محیط نقشه به صورت زمانی با دایره ایی ابی رنگ که مشخص است محدود و محدود تر میشود. همچنین بازی حالت گروهی هم دارد و شما میتوانید تا 4 نفر به صورت تیمی وارد نقشه بشوید و برای بقا به مبارزه بپردازید تا انتها برنده بشوید.

لوت کردند یکی از ویزگی های مهم بازی میباشد زیرا شما در ابتدای ورود به نقشه هیچ مهماتی ندارید و باید با گشتن ساختمان ها در محیط بازی لباس، سلاح، ماشین و ... برای خود تهیه کنید. همچنین بازیکنهای کشته شده قابل لوت شدن میباشند.

در انتهای هر مسابقه با توجه به مدت زمانی که زنده مانده اید، تعداد بازیکن های که به انها اسیب زده و یا کشته اید مقدار پولی به شما داده میشود که برای خرید کیس ها قابل استفاده میباشد.

پابجی از قدرت بیشتر Xbox One X بهره میبرد و داری بافت های بهتر، رزولیشن بالاتر، HDR و موارد دیگر است. ولیکن بازی بر روی One معمولی و X به صورت 30 فریم اجرا خواهد شد که به گفته سازندگان ممکن است در اینده شاید دست خوش تغییر بشود.

وظیفه پورت نسخه Xbox One بازی ابتدا اعلام شد توسط یک استدیو اسپانیایی به نام Anticto انجام خواهد پذیرفت، اما سپس با اعلام خبر انتشار بازی توسط مایکروسافت سخن از همکاری بیشتر استدیو های فرست پارتی این کمپانی امد، از جمله همکاری Rare برای بهبود تکنیک های رندر آب، استدیو کوالیشن برای پورت بازی و ...
همچنین وظیفه پورت بازی برای PS4 بر عهده استدیو داخلی پابجی کورپ است

نقشه های قابل دردسترس بازی:
Untitled.png

ویدیو تست فریم بازی: (یوتیوب)

تاپیک اپدیت خواهد

آخرین ویرایش:

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان من تازه وارد بازی شدم میخوام بپرسم که چرا نمیتونی نقشه ها رو خودت انتخاب کنی فقط رو حالت راندومه؟

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
سلام دوستان من تازه وارد بازی شدم میخوام بپرسم که چرا نمیتونی نقشه ها رو خودت انتخاب کنی فقط رو حالت راندومه؟
برا منم نمیشه، فکر کنم به خاطر اینه که مچ سریع تر استارت شه و match making خیلی طول نکشه، چون پلیر هاش زیاد نیست

• Like
Reactions: rejhna

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
دیشب بازی برا من آپدیت شد 18 گیگ بود فکر کنم (Xbox دارم) ولی از بعد آپدیت بازی بالا نمیاد یعنی اول بازی که میگه دکمه A رو بزنید میزنم و صفحه بعد مینویسه " CONNECTED WAITING FOR RESPONSE" و همینطوری میمونه ، امروز هم دوباره 6 گیگ آپدیت شد ولی بازم همونه، کسه دیگه ای این مشکل رو داره؟
چکارش کنم الان :(

• Like
Reactions: rejhna

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان این بازی خیلی اعتیاد آوره الان اصلا نمیتونم سراغ بازی داستانی یا فوتبال برم. نسخه موبایلیش در مقابل این هیچی نیست لا مصب خیلی واقع گرایانه ساخته شده دوستانی که هنوز بازی نکردن بهتر سراغش نرن چون اسیرش میشن....

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
سلام دوستان این بازی خیلی اعتیاد آوره الان اصلا نمیتونم سراغ بازی داستانی یا فوتبال برم. نسخه موبایلیش در مقابل این هیچی نیست لا مصب خیلی واقع گرایانه ساخته شده دوستانی که هنوز بازی نکردن بهتر سراغش نرن چون اسیرش میشن....
سلام
منم چند وقته معتادش شدم، تو خونه بازی میکنم همه خانواده میشینن تماشا :)
AKMvMILAD
منو ادد کن با هم بازی کنیم، با خارجیا حال نمیده

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
سلام
دوستان دلیل اینکه کسی روی کنسول ها نرفت سمت این بازی چی هست؟ وقتی لیست دوستان رو میبینم دریغ حتی از یک نفر که این بازی رو روی ps4 انجام بده !

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
سلام
دوستان دلیل اینکه کسی روی کنسول ها نرفت سمت این بازی چی هست؟ وقتی لیست دوستان رو میبینم دریغ حتی از یک نفر که این بازی رو روی ps4 انجام بده !
والا منم فکر میکردم کسی رو کنسول پابجی نمیزنه مخصوصا ایکس باکس که من دارم، ولی یه بار رندوم با چند تا ایرانی افتادم و از طریق اونا الان کلی دوست ایرانی تو پابجی دارم، تازه پلیر ps4 این بازی خیلی از ایکس باکس بیشتره، من تو هر بازی چند تا ایرانی میبینم که پی اس 4 هستن
البته نسبت به پابجی موبایل خیلی خیلی ایرلنیا کگترن که دلیلش اینه که همه موبایل دارن و کمتر کسی کنسول داره و این که رو موبایل رایگانه و رو کنول پولی و دلیل دیگه این که بیشتریا با کنترلر نمیتونن خوب بازی کنن و میرن سمت پی سی با موس و کیبورد بزنن

• Like
Reactions: ZEN 2

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
به نظر من بهترین بازیه بتل رویال و شبیه ساز جنگی همین پابجیه الخصوص نسخه ی کنسولش، ریتم بازی و صداگذاری و فضاش خیلی شباهت داره به واقعیت برخلاف بازی های دیگه که گیم پلی فانتزی دارن، سرعتشون بالاست و یه جورایی ساخته میشن برای عامه ی مردم، مثلا در فورتنایت و بازی های دیگه رده سنی بازیکنان خیلی پایینه اما در پابجی فک نکنم بچه ی ۱۵ - ۱۶ ساله بتونه با بازی راحت ارتباط برقرار کنه، بخادم خیلی طول میکشه.. در پابجی شما اگه دوو یا اسکوات بزنید همیشه یارهاتون آدم های حرفه ای هستن و همه چی رو رعایت میکنن

البته که بازی روی کنسول الخصوص PS4 مشکلاتی داره، اما من خودم حدود ۶ ماه بازی رو روی کنسول PS4 گرفتم و باید بگم تازه الان بازی کامل دستم اومده و میدونم باید چیکار کنم، یعنی اینطوری نیست بازی رو نصب کنی دو دست بزنی و اول بشی، باید بازی کنی زیاد بازی هارو ببینی تا کم کم با فضای بازی آشنا بشی، اینم بگم که واقعا صداگذاری بازی بی نظیره اینکه وقتی همه جا ساکته یهو تیر از یه جا بهتون برخورد میکنه به معنای واقعی آدم از جا میپره..

به نظر من بازی بخاطر خاص بودنشم نتونسته شبیه فورتنایت بازارو دستش بگیره.. ولی این از ارزشهاش هیچی کم نمیکنه :D

من عاشقه میرامارم، خیلی نقشه ی بکریه لامصب، هیچ موتورسواری برای من مثل موتورسواری تو نقشه میرامار نیست، اصلا این موتور سواری پابجی میتونه یه بازی جدا باشه از نظرم :D

خیلی منتظر آپدیت جدیدم که قرار نقشه جدیدی هم اضافه بشه، نقشه اش منو یاد خوزستان و اهواز و اونطرفا میندازه :D

آخرین ویرایش:

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
به نظر من بهترین بازیه بتل رویال و شبیه ساز جنگی همین پابجیه الخصوص نسخه ی کنسولش، ریتم بازی و صداگذاری و فضاش خیلی شباهت داره به واقعیت برخلاف بازی های دیگه که گیم پلی فانتزی دارن، سرعتشون بالاست و یه جورایی ساخته میشن برای عامه ی مردم، مثلا در فورتنایت و بازی های دیگه رده سنی بازیکنان خیلی پایینه اما در پابجی فک نکنم بچه ی ۱۵ - ۱۶ ساله بتونه با بازی راحت ارتباط برقرار کنه، بخادم خیلی طول میکشه.. در پابجی شما اگه دوو یا اسکوات بزنید همیشه یارهاتون آدم های حرفه ای هستن و همه چی رو رعایت میکنن

البته که بازی روی کنسول الخصوص PS4 مشکلاتی داره، اما من خودم حدود ۶ ماه بازی رو روی کنسول PS4 گرفتم و باید بگم تازه الان بازی کامل دستم اومده و میدونم باید چیکار کنم، یعنی اینطوری نیست بازی رو نصب کنی دو دست بزنی و اول بشی، باید بازی کنی زیاد بازی هارو ببینی تا کم کم با فضای بازی آشنا بشی، اینم بگم که واقعا صداگذاری بازی بی نظیره اینکه وقتی همه جا ساکته یهو تیر از یه جا بهتون برخورد میکنه به معنای واقعی آدم از جا میپره..

به نظر من بازی بخاطر خاص بودنشم نتونسته شبیه فورتنایت بازارو دستش بگیره.. ولی این از ارزشهاش هیچی کم نمیکنه :D

من عاشقه میرامارم، خیلی نقشه ی بکریه لامصب، هیچ موتورسواری برای من مثل موتورسواری تو نقشه میرامار نیست، اصلا این موتور سواری پابجی میتونه یه بازی جدا باشه از نظرم :D

خیلی منتظر آپدیت جدیدم که قرار نقشه جدیدی هم اضافه بشه، نقشه اش منو یاد خوزستان و اهواز و اونطرفا میندازه :D
رو کامپیوتر که پورتاش از طرف ایران بسته شده، رو کنسول هم بسته شده؟!
یادش بخیر من از زمان بتا دارم بازی میکنم ولی الان با این فیلتر شکن همش میشه لگ و اعصاب خوردی

• Like
Reactions: Gholomi

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
رو کامپیوتر که پورتاش از طرف ایران بسته شده، رو کنسول هم بسته شده؟!
یادش بخیر من از زمان بتا دارم بازی میکنم ولی الان با این فیلتر شکن همش میشه لگ و اعصاب خوردی

نه روی PS4 که خیلی راحت و روون برای من میاد و هیچ مشکلی نداره

پ.ن: یادم رفت بگم که پابجی بازیه که وقتی رو کنسول بازی میکنه هیچ موس و کیبردی وجود نداره اونجا و بازی اجازه نمیده حتی با موس و کیبورد کنسول بازیو انجام بدید، مقایسش کنید با فورتنایت که شما با دسته کنسول با کسی که موس و کیبورد داره روی سرور هستید و هیچ آپشنی هم برای جدا کردن وجود نداره.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
نه روی PS4 که خیلی راحت و روون برای من میاد و هیچ مشکلی نداره

پ.ن: یادم رفت بگم که پابجی بازیه که وقتی رو کنسول بازی میکنه هیچ موس و کیبردی وجود نداره اونجا و بازی اجازه نمیده حتی با موس و کیبورد کنسول بازیو انجام بدید، مقایسش کنید با فورتنایت که شما با دسته کنسول با کسی که موس و کیبورد داره روی سرور هستید و هیچ آپشنی هم برای جدا کردن وجود نداره.

امیدوارم سیستم ایمینگ بازی مثل h1z1 نباشه .چون تو اون بازی عملا ایم کشک بود !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر