Platinum Games خواهان خرید Darksiders

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

gaming_platinum_games.jpg
gaming_darksiders_2_1.jpg

رئیس و مدیر اجرایی Platinum Games کارگردان مشهور Atsushi Inaba که در حال جاضر ساخت Metal Gear Rising: Revengeance را در ژاپن برعهده دارد بعد از خرید ناشران از IPهای THQ خواهان سری Darksiders ازVigil Games شد.

او درتوییتر خود بیان کرد" اوه هیچ کس حاضر نیست از THQ سری Darksiders را خریداری کند... اگر قیمت مناسب باشد من آن را می خواهم چون عاشقش هستم. در مزایده اموال THQ استدیو Vigil Games موفق به پیداکردن ناشر نشد و کارمندان این استدیو شغل خود را از دست دادند سرنوشت این استدیو هنوز هم بخاطر قانون کپچر 11 در دستان THQ است. همچین دیشب سرطراح مبارزات این استدیو خداحافظی خود را اعلام کرد.

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دوستان عزیز آخه چجوری PG میتونه اصلا تو جو بازی تغییر بده وقتی خودش عاشق این سری هست؟این یعنی اینکه بازی رو همینجور که هست دوست داره و به همین خاطر میخواد بخردش،دیگه اونقدر هم PG احمق نیست که یک بازی افسانه ای با تم غربی رو الکی شرقی کنه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یاد یکی از فروشنده های بازی ِ شهرمون افتادم که داشت به یه بچه 14 15 ساله می گفت بازی تو چه سبکی میخوای؟ تخیلی دوس داری هالو بدم بهت!
===
تخیلی یعنی چی دقیقا؟ Bayonetta و DarkSiders جفتشون فانتزی و تخیلی(!!!) هستن! حالا یکی یکم بیشتر یکی کم تر. الآن میزان تخیلیت(!) رو بین Bayonetta و MGR و Vanquish نگاه کنی متفاوته، دلشون بخواد میتونن این میزان(!) رو کمتر کنن و یه شماره دارکسایدرز بسازن برات.

درسته جفتشون فانتزی هستن هستن ولی بر فرض دارک سایدرز فانتزی باشه بایونتا فانتزی به توان 5 هست که همون توان 5 حتی توان 2 هم اگه بیاد تو دارکسایدرز نابودش میکنه ( ریاضی شد همش ):D مخصوصا حرکات کرکتر اصلی دو بازی رو با هم مقایسه کن و مابقی جوانب هم به همین شکل .

در کل PG به شرطی میتونه DS بسازه که اصلا به هیچ عنوان دیدگاهی که در مورد گیمپلی و HnS داره رو وارد بازی نکنه و برای داستان بازی حتما از سازندگان اصلیش استفاده کنه . که همون نسازه بهتره :D

آخرین ویرایش:

Clueless

کاربر سایت
Aug 4, 2011
78
درسته جفتشون فانتزی هستن هستن ولی بر فرض دارک سایدرز فانتزی باشه بایونتا فانتزی به توان 5 هست که همون توان 5 حتی توان 2 هم اگه بیاد تو دارکسایدرز نابودش میکنه ( ریاضی شد همش ):D مخصوصا حرکات کرکتر اصلی دو بازی رو با هم مقایسه کن و مابقی جوانب هم به همین شکل .

در کل PG به شرطی میتونه DS بسازه که اصلا به هیچ عنوان دیدگاهی که در مورد گیمپلی و HnS داره رو وارد بازی نکنه و برای داستان بازی حتما از سازندگان اصلیش استفاده کنه . که همون نسازه بهتره :D

من بایونیتا رو کاری ندارم ولی همونطور که یک از بچه های اینجا گفت دیوونه که نیستن دارک سایدرز رو تغییر بدن این یک دو هم داستان دو که خیلی قوی نبود حالا تو اسپویلر می نویسم که کسی دو یا یک رو تموم نکرده اسپویل نشه...

مثلاً مرگ رفت که دنبال جرم جنگ بره و بی گناهیش رو ثابت کنه در صورتی که ما می دونستیم اصلاً جنگ بی گناه هست و کنسول بازیش داده بود ...تنها چیزی که فهمیدیم این بود که این چهار تا در اصل نفلیم بودند و چطوری به اینجا رسیدن و گرنه هیچ چیز جالبی به اون آخر عالی دارک سایدرز اولی اضافه نکرد و داستان رو جلو نبرد البته شاید نقشه های بیشتری برای نسخه سوم داشتند و نمیشه روش قضاوت کرد ولی اینهمه صبر کردیم که اون آخر عالی دارک سایدرز یک شروع بشه حتی ندیدیم که مرگ بفهمه که شورا بهشون خیانت کرده و حداقل یه کم عصبانی بشه. نقشه های اصلی که فعلاً به باد رفته چون استودیو منحل شده ولی جالب میشه ببینیم این استودیو اون آخر جالب یک رو کجا میبره چیزی که توی 2 حتی بهش اشاره هم نشد!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
به به ! Santa Monica ابزار تمایل کرده که یه سری از کارمندهای Vigil Games (البته گفتن THQ ولی مشخصه که منظورشون بیشتر همین Vigil Games هست) رو استخدام کنه.
Ben Cureton که Lead Designer این استودیو هست هم خیلی از این پیشنهاد استقبال کرده و ایشاالله به زودی به جمع اساتید Santa Monica اضافه میشه ! :D
حالا درست شد ! حال و هوای Darksiders خیلی به Santa Monica نزدیک تره تا Platinum Games. در درجه اول دوست دارم Vigil Games سر جای خودش بمونه و فقط یه ناشر برای بازی هاش پیدا کنه ، ولی اگه قرار باشه از هم بپاشه یا زبونم لال بیفته دست Platinum Games ، دوست دارم حداقل اعضای درست حسابیشون به Santa Monica ملحق بشن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
و من هم واقعا درک نمیکنم طرفداری بیش از حد شما از PG بخاطر چیه؟

PG اصلا بهترین HnS ساز تاریخ (که عملا نیست و با یه مقایسه ساده میشه بین سازنده های درجه 2 و 3 HnS جاشون کرد) اما این استدیو نه درکی از سبک RPG و المان هاش داره و نه میتونه فضای DS رو درک کنه. DS که اینا بسازن در درجه اول عناصر و المان های RPG ایش رو از دست میده و میشه یه HnS معمولی با هزارتا کامبو بی سر و ته (به سبک bayonetta) و در درجه بعدی به قول آریا تبدیل به یه بازی ژاپنی احمقانه و هیچ بعید نیست شخصیت اصلیش هم به یک خانوم شبه p0rn Star مثل bayonetta تغییر کنه که دائم یه شکلات توی دهنشو و داره لیس میزنه و میره روی سر موجودات اساطیری نورث و باهاشون ور میره.

شوما سازنده اصلی DS و مغز متفکرش یعنی Joe Madureira و در درجه بعد David Adams رو نمیشناسی. یعنی در اینگه نمیشناسی شکی ندارم!:D این آقای جو یکی از بهترین کامیک سازان (!) مارول بود و البته چون من از کامیک حالم بهم میخوره نمیتونم توضیحات زیادی در موردش بدم اما اینو میدونم که در این زمینه خیلی کارش درسته و یه حرکاتی هم واسه x-men زده و از ان گذشته برای همین DS کلی کار کرده و بعد از سال ها تحقیق و اینا تونسته دنیای DS رو خلق کنه. البته یکی از دلایل شهرت و محبوبیت Madureira اینه که یه جورایی استایل مانگا رو به کاراش آورده اما با همه این تفاسیر باز هم دلیل نمیشه یه استیدو ژاپنی بتونه بازی که ان خلق کرده رو بهتر کنه. انم چه انسان های، منحرفین PG!
attachment.php

Attachments

• Clip_13.jpg
    Clip_13.jpg
    159.5 KB · مشاهده: 123

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به به ! Santa Monica ابزار تمایل کرده که یه سری از کارمندهای Vigil Games (البته گفتن THQ ولی مشخصه که منظورشون بیشتر همین Vigil Games هست) رو استخدام کنه.
Ben Cureton که Lead Designer این استودیو هست هم خیلی از این پیشنهاد استقبال کرده و ایشاالله به زودی به جمع اساتید Santa Monica اضافه میشه ! :D
حالا درست شد ! حال و هوای Darksiders خیلی به Santa Monica نزدیک تره تا Platinum Games. در درجه اول دوست دارم Vigil Games سر جای خودش بمونه و فقط یه ناشر برای بازی هاش پیدا کنه ، ولی اگه قرار باشه از هم بپاشه یا زبونم لال بیفته دست Platinum Games ، دوست دارم حداقل اعضای درست حسابیشون به Santa Monica ملحق بشن.

ای ول عجب خبری . چه ماهیی داره میگیره سانتا از آب گل آلود :D سانتا بخره IP رو و یدونه DS بسازه من دیگه ویران میشم :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سوال:کجا یارو گفته اگه DS رو بخریم خودمون میسازیم!؟:-/

پ.ن:بهترین استودیو H&S سازی اونجاییه که حضرت هیدکی کامیا نَفَس بُکُشه;;)
PG اصلا بهترین HnS ساز تاریخ (که عملا نیست و با یه مقایسه ساده میشه بین سازنده های درجه 2 و 3 HnS جاشون کرد)

آه میشه شما درجه 1&2 ها رو برامون لیست بفرمایید اونوقت

نقد بایونتا رو هم برای سایت خود شما نوشته بودی درسته؟!:-/

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
یعنی Santa Monica علاوه بر استخدام کردن کارمندای Vigil خود Darksiders رو هم میخره ؟ اینم مهمه خب .
اگه کارمنداش رو جذب کنن و سونی بهش بگه برین GOW یا مثلا HS بسازید حال نمیده که .
من Darksiders III میخوام !! :wallbash::D

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اگه این خبر به حقیقت بپیونده تلخی ورشکست شدن THQ برام از بین میره ... >:d<

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
من موندم چرا مايكروسافت هيچ كاري نمي كنه وانقدر منفعل هست. الان بهترين موقس براي مايكرو چون مايكرو HnS انحصاري كه نداره وميتونه با گرفتن اين استديو وipش وارد رقابت HnS بشه الان كه شرايط عاليه راحت ميتونه بز خري كنه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
من موندم چرا مايكروسافت هيچ كاري نمي كنه وانقدر منفعل هست. الان بهترين موقس براي مايكرو چون مايكرو HnS انحصاري كه نداره وميتونه با گرفتن اين استديو وipش وارد رقابت HnS بشه الان كه شرايط عاليه راحت ميتونه بز خري كنه.
طبق اخرين اخبار مايكرو بشدت در حال كار روي ryse هست و مي گفتن قابل بازي هست و مولتي پلير هم ميخوان روش اضافه كنن و .....
در نتيجه احتمالا نيازي به يه هك اند اسلش ديگه نداشته باشن

تازه داركسايدرز يه بازي خاص و به نظر من ارزش نداره مايكرو بره سمتش(نميشه ازش يه چيز محبوب و خفن درآورد)

.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

آره خیلی موقعیت خوبیه ولی چی فکر میکنن خدا میدونه.
=====
ولی فکر کنم بازی کشتی کجش حق آیپیش مال خودش نیست و مال خود کمپانی کشتی کج هستش.باید ببینیم خود کمپانی کشتی کج بازی رو میده به کدوم کمپانی برای ساخت.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

سود میلیونی توش نیست و زحمتش هم زیاد و مولتی خور هم نیست به اون صورت واسه همین :D

(نميشه ازش يه چيز محبوب و خفن درآورد)
همین الانش هم محبوب و خفن هست ولی چون تا سر حد مرگ هایپ نمیشه شما فکر میکنی محبوب و خفن نیست . :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر