Platinum Games خواهان خرید Darksiders

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

gaming_platinum_games.jpg
gaming_darksiders_2_1.jpg

رئیس و مدیر اجرایی Platinum Games کارگردان مشهور Atsushi Inaba که در حال جاضر ساخت Metal Gear Rising: Revengeance را در ژاپن برعهده دارد بعد از خرید ناشران از IPهای THQ خواهان سری Darksiders ازVigil Games شد.

او درتوییتر خود بیان کرد" اوه هیچ کس حاضر نیست از THQ سری Darksiders را خریداری کند... اگر قیمت مناسب باشد من آن را می خواهم چون عاشقش هستم. در مزایده اموال THQ استدیو Vigil Games موفق به پیداکردن ناشر نشد و کارمندان این استدیو شغل خود را از دست دادند سرنوشت این استدیو هنوز هم بخاطر قانون کپچر 11 در دستان THQ است. همچین دیشب سرطراح مبارزات این استدیو خداحافظی خود را اعلام کرد.

آخرین ویرایش:

TOTO68

کاربر سایت
Jul 9, 2011
57
نام
احسان
والا از نظر داستان که بازی آنچنان جای تعریف نداشت.از لحاظ نقش آفرینی هم صرفا یه سری المان اونم نه اونقدر پررنگ توی بازی بود.بگذریم که شماره دوم هیچجوره به پای شماره اول هم نمیرسید
کلا این بازی سری DMC هم نیست که خیلی روش حساسیت باشه.باید خیلی ممنون PG هم بود که نذاشت IP رو هوا بمونه.مطمئنم میتونن کار خوبی تحویل بدن

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
و من هم واقعا درک نمیکنم طرفداری بیش از حد شما از PG بخاطر چیه؟

PG اصلا بهترین HnS ساز تاریخ (که عملا نیست و با یه مقایسه ساده میشه بین سازنده های درجه 2 و 3 HnS جاشون کرد) اما این استدیو نه درکی از سبک RPG و المان هاش داره و نه میتونه فضای DS رو درک کنه. DS که اینا بسازن در درجه اول عناصر و المان های RPG ایش رو از دست میده و میشه یه HnS معمولی با هزارتا کامبو بی سر و ته (به سبک bayonetta) و در درجه بعدی به قول آریا تبدیل به یه بازی ژاپنی احمقانه و هیچ بعید نیست شخصیت اصلیش هم به یک خانوم شبه p0rn Star مثل bayonetta تغییر کنه که دائم یه شکلات توی دهنشو و داره لیس میزنه و میره روی سر موجودات اساطیری نورث و باهاشون ور میره.

شوما سازنده اصلی DS و مغز متفکرش یعنی Joe Madureira و در درجه بعد David Adams رو نمیشناسی. یعنی در اینگه نمیشناسی شکی ندارم!:D این آقای جو یکی از بهترین کامیک سازان (!) مارول بود و البته چون من از کامیک حالم بهم میخوره نمیتونم توضیحات زیادی در موردش بدم اما اینو میدونم که در این زمینه خیلی کارش درسته و یه حرکاتی هم واسه x-men زده و از ان گذشته برای همین DS کلی کار کرده و بعد از سال ها تحقیق و اینا تونسته دنیای DS رو خلق کنه. البته یکی از دلایل شهرت و محبوبیت Madureira اینه که یه جورایی استایل مانگا رو به کاراش آورده اما با همه این تفاسیر باز هم دلیل نمیشه یه استیدو ژاپنی بتونه بازی که ان خلق کرده رو بهتر کنه. انم چه انسان های، منحرفین PG!

دقيقا ارزش اين پست به اندازه ي پستي هستش كه بياي بگي Halo يك شوتر درجه سه با يكي دوجين فضايي شنگول هستش.

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
ای داد بیداد ! :(( ای داد بیداد !!!
ترجیح میدم این سری زیبا و دوست داشتنی همین طوری تموم بشه و خاطره ـش برام بمونه ، تا اینکه Platinum بره سراغش. در استاد بودن Platinum شکی نیست ، ولی نصف ارزش Darksiders به خاطر جو محشر بازی بود که از طریق Platinum احتمالاً تبدیل میشه به یه بازی با شکل و شمایل ژاپنی و دیالوگ های طنز و اغراق های مخصوص این استودیو و ...

دقیقا .
من فقط در حالتی حاظرم که plat این بازی رو بگیره که از اون طرف کارمندای ویجیل رو هم استخدام خودش کنه که همون گروه بازی رو بسازن . وگرنه اصلا دوست ندارم DS از یه AA RPG تبدیل به یه AA HnS بشه ! به هیچ عنوان ! و اون موسیقی های هنری و محشر و اون جو خاصه بازی جاشو با موسیقی های rock و metal و یه جو دائم شلوغ و دیوانه کننده عوض کنه . هر چیزی باید جای خودش باشه .

پ.ن: ای بابا...ای بابا...
احساس میکنم شکست عشقی خوردم ! =((

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
هرگز حاظر نیستم این بازی اصالتش رو از دست بده ...
من در کل بازی های غربی رو بیشتر از شرقی دوست دارم ...
جو سنگین و آخرالزمانی به وجود آوردن کار هر کسی نیست ... حاصل سال ها تلاش به وجود اومدن یک بازی هستش ...
اگه خود Vigil قسمت بعدی رو بسازه شدیدا استقبال میشه ولی هر شرکت دیگه ای که دست روش بذاره مطمئنن بازی دیگه مثل قبل نخواهد بود.
برای من این IP جزو 5 بازی برتر این نسل بود ... همه جوره باهاش حال کردم ...

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
که عملا نیست و با یه مقایسه ساده میشه بین سازنده های درجه 2 و 3 HnS جاشون کرد) اما این استدیو نه درکی از سبک RPG و المان هاش داره و نه میتونه فضای DS رو درک کنه. DS که اینا بسازن در درجه اول عناصر و المان های RPG ایش رو از دست میده و میشه یه HnS معمولی با هزارتا کامبو بی سر و ته (به سبک bayonetta)

d9e90e750823b9f59a2643e5fef33402-98.jpg

Metascore:90

Universal acclaim based on 86 Critics

:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دیگه در مقابل کسی که می گه Bayonetta یه HnS درجه 2 (!!) و 3 (!!!) هست موضع من چیزی جز سکوت نیست:D!
Happy Or Not پلاتینیوم گیمز الان دیگه یکی از بهترین HnS ساز های صنعت گیمه و اتفاقا کلاس بازیسازیش خیلی بالاتر از یه هک اند اسلش تا مغز استخون تقلیدی و قرقره ای
( دقیقا منظورم با دارکسایدرز هست؛ هر کس یک دونه نوآوری تو بازی نشون من داد بهش شوکولات میدم جایزه. البته من خودم خیلی با دارکسایدرز حال میکنم و دوس دارم دارکسادرز رو اما حقیقت امر اینه که بازی هیچ چیز جدیدی برای ارائه نداره؛ اسب داره: زلدا، کامئو، ... معماهای فیزیکیش کپی برابر اصل گاو هست، خود کرکتر دیزاین بازی هم به طرز وحشتناکی اسکی رفته از کرکترهای دیابلو و بازیهای بلیزارد کلا هست، در مورد سیستم مبارزات هم ترجیح میدم چیزی نگم! 4 تا مربع و دایره زدن که دیگه این حرفا رو نداره و مقایسش با بیونتا پایین آوردن کلاس بیونتائه:D!، در کل هنوز جا داره دارکسایدرز بخواد به جایگاهی برسه که بیونتا قرار داره.)
هست. این وسط مشکلی که هست همون پلات داستانی و فضاسازی هست. شرقی / غربی بودن مبارزات و کامبت سیستم رو هم قبول ندارم این مدل تقسیم بندی رو... مگه رول پلینیگه که شرقی و غربی داشته باشه؟! Climax خودش سبکه، الان باز یکی میاد میگه اکشن Bayonetta خیلی سریعه و فلان در جا هم نسبتش میدن به شرق و ژاپنی بودن و نتیجه هم می گیرن HnS به دو دسته شرقی و غربی تقسیم می شه، بله...!
اون هم مطمئن باشید پلاتینیوم گیمز اونقدری نابغه هست که به پلات و حال و هوای بازی دست نزنه و توی همین سبک بازی رو ادامه بده. فی الواقع من اگه جای فن های دارکسایدرز بودم از الآن شابدالعظیم یه نذر بزرگ می کردم که بازیشون بیفته دست پلاتینیوم گیمز. کلاس کاری، اصلا قابل مقایسه نیست...

پ.ن: جهت فــهــمیدن ابهت پلتینیوم گیمز.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Lavigne

چیکار کردی ؟ بابا بازیای پلاتینیوم در کنار فوق باحال و خفن و نفسگیر بودن یخورده بیش از اندازه تخیلی و ژاپنی هست و من بشخصه عاشقشم ولی اینو دیگه باید قبول کرد داداش من . ملت هم میگن که اگه PG بخاد DS بسازه هر چقدرم بخاد هسته ی اصلی DS رو هم حفظ کنه باز هم به سوی اکشن نفس گیر و کمبوهای ... و سریع کشیده خواهد شد چون ذات PG عوض نمیشه که ضربه ی بزرگی به دارک سایذرز میزنه .

آدم وقتی بازیای PG رو بازی میکنه از اول این ذهنیت رو داره که با نوع گیمپلی کلی حال خواهد کرد و بازی رو سه چهار بار تموم خواهد کرد و کلی سرگرم خواهد شد والسلام ولی از DS انتظارات دیگه ای میره که اگه بیوفته دست PG اون انتظارات تبدیل به Nightmare خواهند شد :D وگرنه کسی نمیگه PG یا Bayonetta بده و ... کلا مسلکشون فرق داره DS و PG . به قول دوستان اگه Vigil Games کلا خریداری بشه عالی میشه یا مثلا DS رو بدن به Santa Monica یا Mercury Steam باز اینا واسه DS مناسبترن :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
و من هم واقعا درک نمیکنم طرفداری بیش از حد شما از PG بخاطر چیه؟

PG اصلا بهترین HnS ساز تاریخ (که عملا نیست و با یه مقایسه ساده میشه بین سازنده های درجه 2 و 3 HnS جاشون کرد) اما این استدیو نه درکی از سبک RPG و المان هاش داره و نه میتونه فضای DS رو درک کنه. DS که اینا بسازن در درجه اول عناصر و المان های RPG ایش رو از دست میده و میشه یه HnS معمولی با هزارتا کامبو بی سر و ته (به سبک bayonetta) و در درجه بعدی به قول آریا تبدیل به یه بازی ژاپنی احمقانه و هیچ بعید نیست شخصیت اصلیش هم به یک خانوم شبه p0rn Star مثل bayonetta تغییر کنه که دائم یه شکلات توی دهنشو و داره لیس میزنه و میره روی سر موجودات اساطیری نورث و باهاشون ور میره.

PG!
خواستم من هم این پست رو نقل قول کرده باشم
نکات مهم رو هم رنگی کردم,باشد که مقبول افتد.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بازیای پلاتینیوم یخورده بیش از اندازه تخیلی و ژاپنی هست
یاد یکی از فروشنده های بازی ِ شهرمون افتادم که داشت به یه بچه 14 15 ساله می گفت بازی تو چه سبکی میخوای؟ تخیلی دوس داری هالو بدم بهت!
===
تخیلی یعنی چی دقیقا؟ Bayonetta و DarkSiders جفتشون فانتزی و تخیلی(!!!) هستن! حالا یکی یکم بیشتر یکی کم تر. الآن میزان تخیلیت(!) رو بین Bayonetta و MGR و Vanquish نگاه کنی متفاوته، دلشون بخواد میتونن این میزان(!) رو کمتر کنن و یه شماره دارکسایدرز بسازن برات.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر