Plants VS Zombies | PSN

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
ما هم امروز آتیش کردیم بازی رو هم با حمید عزیز و هم با شاهین و دوستان دیگه ... :D
شاهینم هر وقت Wave Complete می شد تکنو می رفت، همینطور من! :| در آخر هر موج همراه با حمید یه تکونی می دادیم :))
کلاً خیلی حال داد هر کی خواست بگه :|
ولی رو حالت Normal ، هیچ وقت بیشتر از 10 تا Wave رو نمی شه رد کرد :| حالا خدا داده اگه روی Hard یا CRAZY باشه چه جهنم ـی میشه دیگه :D مگر این که پلیر ها زیاد باشه:D ( که خواهد شد :p )
بعد از چند ماه یه بازی خوب اومد ... :D ( به نظر من )
بذار یخورده من کاراکتر هارو آپدیت کنم. آمار کشتن زامبی های منو که دیدی. لگ نگیرم بصورت کاملاً حرفه ای با یه تیر هدشاته.
-------------------
به دوستان پیشنهاد می کنم کلا COD و Battle و FIFA ول کنن کلا بیان سمت این بازی که خیلی بیشتر حال میده. یه سوم شخص فوق العاده جذاب و شاداب. اون حرکات موضونشم عالیه :d
امروز انتخاب کاراکترمون خیلی خوب بود. از هر کاراکتر یه نفر داشتیم. من کاکتوس بودم 3 تا ابیلیتی واز کردم باهاش.

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
بذار یخورده من کاراکتر هارو آپدیت کنم. آمار کشتن زامبی های منو که دیدی. لگ نگیرم بصورت کاملاً حرفه ای با یه تیر هدشاته.
-------------------
به دوستان پیشنهاد می کنم کلا COD و Battle و FIFA ول کنن کلا بیان سمت این بازی که خیلی بیشتر حال میده. یه سوم شخص فوق العاده جذاب و شاداب. اون حرکات موضونشم عالیه :d
امروز انتخاب کاراکترمون خیلی خوب بود. از هر کاراکتر یه نفر داشتیم. من کاکتوس بودم 3 تا ابیلیتی واز کردم باهاش.
من الان تقریبا همه ی ابیلیتی هارو دارم! ( مال هر کرکتر )
استیکر هم دیروز یه 20 هزار تایی خریدم !
تکمیلم هر کی پایه بود بگه :D

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
Mahdihiro هستم یک پایه صب و بعد از ظهر ها ها هم هستم بازیمم بدک نیس شاهین و نیکان میشناسنم ولی با حمید زیاد بازی نکردم جی تی ای ه نیکان درس شده مگه بلند میشه از پای پی اس ؟ ناهارشم ۱۰ دیقس :))

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
Mahdihiro هستم یک پایه صب و بعد از ظهر ها ها هم هستم بازیمم بدک نیس شاهین و نیکان میشناسنم ولی با حمید زیاد بازی نکردم جی تی ای ه نیکان درس شده مگه بلند میشه از پای پی اس ؟ ناهارشم ۱۰ دیقس :))

من مث شماها تا آخرین ملکول بشقاب رو نمی جَوَم =))
ها اصن جی تی ای یلیه واس خودش مث اسب دارم میرم جلو :D
رنک آپ می کنم مث بنز.
ولی دم و دستک شاهین رو ندارم واسه چیت زدن :| هی زندگی :|

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
من مث شماها تا آخرین ملکول بشقاب رو نمی جَوَم =))
ها اصن جی تی ای یلیه واس خودش مث اسب دارم میرم جلو :D
رنک آپ می کنم مث بنز.
ولی دم و دستک شاهین رو ندارم واسه چیت زدن :| هی زندگی :|

خدا بگم چیکارت کنه. مارو معتاد PvZ کردی خودت بلند شدی رفتی GTA.
بخش Multiplayerش خیلی از Garden Ops بیشتر حال می ده لامصب.
---------------------
غذا رو هم جنابعالی مثل اینکه بشقاب رو میذاری دم دهنت بعداز پشت غذاها رو هل می دی تووش. :d

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
خدا بگم چیکارت کنه. مارو معتاد PvZ کردی خودت بلند شدی رفتی GTA.
بخش Multiplayerش خیلی از Garden Ops بیشتر حال می ده لامصب.
---------------------
غذا رو هم جنابعالی مثل اینکه بشقاب رو میذاری دم دهنت بعداز پشت غذاها رو هل می دی تووش. :d

نه ما غذا نمی خوریم کلا :D :|

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
نه ما غذا نمی خوریم کلا :D :|

اگه تو از 14 به 17 یهو پریدی من از 8 به 100 یهو رفتم مثل بی ام و :))

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سرورهای EA امروز صبح خیلی اذیت می کرد. نذاشت یه دست کامل Garden & Graveyard بزنیم.
[/QUOTE]
اتفاقا واسه من خیلی راحت به بخش مولتی وصل میشه ولی تو گاردن آپس به هر کی وصل میشم قطع میشه :|
بهترین مودش همین GARDEN &GRAVE YARD هست اگه زامبی باشی راحت میتونی ده هزار تا سکه جمع کنی این آخرین باغ هم خیلی باحاله گل ها باید با توپ ها ی گردویی و ذرت موشک انداز از خونه ی دیو دفاع کنن
این بخش GNOME BOMB هم بدک نیست وقتی بمب رو کار میذاری همون صدای بتل 4 رو میده

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
اتفاقا واسه من خیلی راحت به بخش مولتی وصل میشه ولی تو گاردن آپس به هر کی وصل میشم قطع میشه
yahoo_22.gif

بهترین مودش همین GARDEN &GRAVE YARD هست اگه زامبی باشی راحت میتونی ده هزار تا سکه جمع کنی این آخرین باغ هم خیلی باحاله گل ها باید با توپ ها ی گردویی و ذرت موشک انداز از خونه ی دیو دفاع کنن
این بخش GNOME BOMB هم بدک نیست وقتی بمب رو کار میذاری همون صدای بتل 4 رو میده

سکه می خوای جمع کنی همون Garden Ops رو بصورت Private تک نفره بری 10هزار تا روی حالت easy آخر ویو 10 بهت میده. نرمال راحت تا 12 هزار تا هم میده.

--------------------------

Offsetهای پول این بازی رو با بدبختی پیدا کردم بعدش فهمیدم کلا Stable نیست. یعنی دم به دقیقه آفستش عوض می شه و پول رو که هک میکنی موقع خرید برمیگرده به حالت اولش.

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
ما هم صبح اومدیم بگیم بای لامصب کانکت نمی شد :| اومدیم یه استتوس بدیم بعد از 50 سال تو PSN نمی رفت تو.
من دیشب اصن مشکل اساسی داشتم سرعت نتم کم بود وسط GTA یهو بازی وایمیستاد بعد ریزوم می شد ( به صورت ضایع :D )
الان در B پی اس ان ـی به سر می برم :(
:|

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
1- از 0 شروع به جستجو کنید و پس از آن برید باغ خودتون رو بکارید
2 - این کار رو در زمان Wave ها هم انجام بدید
3- بین هر Wave باز هم همین کار رو انجام بدید

اصلیش همی بود :D