Plants VS Zombies | PSN

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
آقا این بازی چجوریاس؟
من اصن بازی نکردم اینکه کارتونیه مزخرف نیس؟ یکی توضیح بده تا من ودوستامم شایداومدیم

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
آقا این بازی چجوریاس؟
من اصن بازی نکردم اینکه کارتونیه مزخرف نیس؟ یکی توضیح بده تا من ودوستامم شایداومدیم
کی گفته هر چی کارتونی بود مزخرفه اتفاقا بازیش خیلی قشنگه یکی از بهترین بازی های آنلاینه به نظر من حجمش هم دوگیگه برو راحت دانلودش کن

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
ما هم امروز آتیش کردیم بازی رو هم با حمید عزیز و هم با شاهین و دوستان دیگه ... :D
شاهینم هر وقت Wave Complete می شد تکنو می رفت، همینطور من! :| در آخر هر موج همراه با حمید یه تکونی می دادیم :))
کلاً خیلی حال داد هر کی خواست بگه :|
ولی رو حالت Normal ، هیچ وقت بیشتر از 10 تا Wave رو نمی شه رد کرد :| حالا خدا داده اگه روی Hard یا CRAZY باشه چه جهنم ـی میشه دیگه :D مگر این که پلیر ها زیاد باشه:D ( که خواهد شد :p )
بعد از چند ماه یه بازی خوب اومد ... :D ( به نظر من )

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
ما هم امروز آتیش کردیم بازی رو هم با حمید عزیز و هم با شاهین و دوستان دیگه ... :D
شاهینم هر وقت Wave Complete می شد تکنو می رفت، همینطور من! :| در آخر هر موج همراه با حمید یه تکونی می دادیم :))
کلاً خیلی حال داد هر کی خواست بگه :|
ولی رو حالت Normal ، هیچ وقت بیشتر از 10 تا Wave رو نمی شه رد کرد :| حالا خدا داده اگه روی Hard یا CRAZY باشه چه جهنم ـی میشه دیگه :D مگر این که پلیر ها زیاد باشه:D ( که خواهد شد :p )
بعد از چند ماه یه بازی خوب اومد ... :D ( به نظر من )
شانس من بود امروز نتم خراب بود قطع شد وسط بازی
یه مساله ای هم هست اینه که کلاس ها باید مختلف باشه که بشه دووم آورد یه دونه آفتابگردون کافیه نه دوتا من نمیدونم آفتابگردون هم شد گل ؟
داداش برو DLC رو از تایپیک مهرداد بگیر چندتا کلاه و استیکر برات باز میکنه

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
شانس من بود امروز نتم خراب بود قطع شد وسط بازی
یه مساله ای هم هست اینه که کلاس ها باید مختلف باشه که بشه دووم آورد یه دونه آفتابگردون کافیه نه دوتا من نمیدونم آفتابگردون هم شد گل ؟
داداش برو DLC رو از تایپیک مهرداد بگیر چندتا کلاه و استیکر برات باز میکنه

می دونم منتهی خوب تیر می زنه خب... تا حالا پلنت تو رو تست نکردم ببینم چجوریاس! :D
باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر