Pid | PC

developer: Might and Delight
genre: 2D Platformer
platforms: PC - X360
release date: October 2012

وبسایت رسمی

تصاویر

تریلرها

Pid_Screenshot_sittingroom_3.jpg

Pid یک بازی پلتفرمر است که تصور شما را از بازیهای دوبعدی, دگرگون میکند. شما در نقش پسری جوان بازی خواهید کرد که در سیاره ای دور افتاده, تنها رها شده و باید با رباتهای بدجنسی که قصد جلوگیری از رسیدن او به خانه اش دارند, مبارزه کند و جلوی نقشه ی شومی که آنها برای سیاره کشیده اند را بگیرد.

پسرک باید با ترکیب و استفاده از قابلیتهای مختلف, در حل معماها و چالشهای پیش رویش تلاش کند. تلاشی که میتواند به طرق مختلف و با روشهایی گوناگونی انجام پذیرد. قابلیتهایی از قبیل جابجا کردن اشیاء و ربات ها, منحرف کردن جهت گلوله ها, فعال کردن ماشینها و حتی تغییر نمای مرحله. امکان بازی دونفره نیز در بازی گنجانده شده است...​

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این بازی با حجم تقریبی 400 مگ چند روزی هست که منتشر شده. اگه به دنبال یه بازی دو بعدی پلتفرمر نو آورانه هستید, بد نیست یه امتحانی بکنید گرچه بازی تو کنترل کمی مشکل داره...

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من بازیش کردم
بسیار سرگرم کنندس
بعضی جاهاش فکری میشه
بعضی جاهاش سرعت عمل میخواد
با کنترل بازی مشکلی نداشتم
گرافیک هنری بازی خوب از آب در اومده
کاراکترها روشون قشنگ کار شده
صدگذاری و گیم پلی بازی هم خیلی خوبه
من که باهاش حال کردم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
با کنترل بازی مشکلی نداشتم

آخه میدونی چرا بنظرم کنترلش کمی مشکل داره. چون وقتی که میخوایم اون دو تا ستون نوری رو درست کنیم علامتی یا خط چینی براش مشخص نکرده و این کار باعث میشه اونارو جاهای اشتباهی بندازیم و مجبور بشیم بارها و بارها یه مرحله رو از نو شروع کنیم.
با بقیه ی مواردی که گفتی, موافقم مثل گرافیک خوب و زیبا, سرگرم کنندگی و کاراکترهای جالب...

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
بازیو دان کردم .کمی هم بازی کردم . خوبه .لامصب mark of the ninja وقت واسم نزاشته .
کنکور ارشدو بدم چقدر بازی دارم واسه تموم کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر