PhotoMode و PS4 | Screenshot

من تاین تاپیک رو پیدا کردم خوراک خودمه شما نگران نباش سرویس میکنیم تاپیکو :دی
پ.ن : من با اتصال فلش به کنسول مشکل دارم ، شما همینجوری تصاویر رو میگیرید دیگه ؟ دقیقا برای دریافت تصاویر از کنسول باید چیکار کنیم ؟
فلشت رو فرمت کن، بزار رو حالت FAT32 تا کنسول بشناستش
زودتر دست به کار شو :d من پنج شنبه کله سحر اعزامم هست، یه 2 ماهی نیستم باید جای منم پُر کنی :d

بخدا فوتومود با نرم افزار عکس جی تی ای فرق داره!!!
فوتومود بازیو پاز میکنه ولی تو جی تی ای همینجور بازی ادامه داره و نمیتونی دورو بر شخصیت بچرخی

تو GTA نمیشه دور و بر شخصیت چرخید ؟ :O

همونطور که قول داده بودم شروع میکنیم شرکت در این تاپیک چون خیلی به ، به اشتراک گذاری علاقه دارم ، فعلا DC تا ایشالا بازی بعدی در آینده

پ.ن : درخواست مهم شدن تاپیک دارم در صورت امکان

Last edited by a moderator:
همونطور که قول داده بودم شروع میکنیم شرکت در این تاپیک چون خیلی به ، به اشتراک گذاری علاقه دارم ، فعلا DC تا ایشالا بازی بعدی در آینده

پ.ن : درخواست مهم شدن تاپیک دارم در صورت امکان
چی شد؟ DC که هنوز فوتو مُدش راه نیافتاده، یا اُفتاده؟ :|
من تو کف فوتو مُد DC هستم :|

منم با مهم شدن تاپیک موافقم :d

چی شد؟ DC که هنوز فوتو مُدش راه نیافتاده، یا اُفتاده؟ :|
من تو کف فوتو مُد DC هستم :|

منم با مهم شدن تاپیک موافقم :d

نه اقا فتومود نیست همینجوری شات گرفتم :|:d
من متوجه شدم وقتی تصاویر رو به فلش انتقال دادم کیفیتشون افت کرده اون اولیه رو قصد داشتم بزارم بکگراند دسکتاپم اما کیفیتش افت کرده آیا راهی نیست بدون افت کیفیت انتقال بدیم به فلش مموری ؟

باو اسنپتیک جی تی ای مث اینه که مثلا یکی از شخصیتا با دوربین گوشی عکس بگیره
چجوری دوربینو 360 درجه دور خودش بچرخونه؟
تا جایی که من اطلاع دارم این فتومود یه چیز دیگس چیزی که شما میگی دوربین گوشی کرکتر بازی هست که در اون صورت هم میشه با همون دوربین سلفی گرفت ، فتومود کلا یه چیز دیگس درثانی فتومد هم نداشته باشه با کلید Share میشه اسکرین شات گرفت دقیقا مثل کاری که من تو چند پست قبل تو DC کردم
برای اسکرین گرفتن بازی هایی که تا الان اومدن باید جلو GTA V مخصوصا GTA Online لونگ بندازن ، حالا ایشالا هر وقت اومد من خودم این قضیه رو ثابت میکنم داخل همین تاپیک ;;):d

چند تا هم از تصادف و خراب شدن ماشینها البته از اون گرونهاش بزار لطفا

تخریب پذیری زیاد بالا نیست ماشین قور میشه خط و خش میفته رنگ میره شیشه ها ترک بر میدارن اما اونقدری تخریب نمیشه که مصلا گلگیر کنده شه یا سپر کنده شه یا ... ، سعی میکنم شات بگیرم بزارم

دی ال سی جدیده
81887649424271684371.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or