PhotoMode و PS4 | Screenshot

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
قدیمی اما موندگار
hgdyuoi6f679nuawhm17.jpg
sffzqe0w0ew1csdyjoef.jpg

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
این ذخایرم بالاخره ریختم تو هارد بزارم اینجا :d فقط پچ Driveclub چون دانلود نکردم شاتا بدون Photo Modeـن 8-|

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
این جملهتون کاملا اشتباس
تو ایکس باکس 360 که یه نسل از پلی 4 قبل تره تو بازی فورزا هوریزون فوتو مد موجوده
اتفاقا برداشت شما اشتباهه
ايشون گفتن داره تبديل ميشه به يه چيز استاندارد يعنى كم كم تو اكثر بازى ها هست نه اينكه در نسل قبل نبوده
لطفا جمله رو درست بخونيد

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
فعلا بتمن دارم بازی میکنم بعدا ایشالا DRIVE CLUB رو هم میگیرم تا ببینم دیگه چه بازی ارزش خرید داره :
در ضمن تصاویر شامل اسپویل هم میشه برای دوستانی که هنوز بازی نکردن حواسشون باشه

واقا شروع بازی عالی بود

عظمت شهر واقا خیلی زیاده تصور همچین اندازه ای رو واقا نداشتم از بازی

جزیات تو بازی واقا بیداد میکنه بخصوص تو خود بتمن و بتموبیل ( برخلاف تعداد زیادی از دوستان واقا از بتموبیل خوشم اومده و بنظرم سیستم کنترلش هم بسیار خوب و ساده هستش )

ولی با این حال بازم توی بازی باگ های زیادی پیدا میشد

این تصاویر برای دوستانی که با داستان کمیک ها اشنا هستن خیلی جالبه ( واقا تیم صدا گذاری بازی کارش عالی بوده )

من اسکین پک ها رو هم دانلود کردم این یکی مورد علاقه خودمه که در واقع برگرفته از JUSTICE LEAGUE 3000 کمیک بتمن هستش که هم اسکین برای خود بتمن هم هم بتموبیله که واقا قشنگه

یکی از جالب ترین بخش های بازی اینه که میتونیم در قالب شخصیت های دیگه هم بازی کنیم مثل CAT WOMAN یا ROBIN ولی من تا به حال اسم AZRAEL رو نشنیده بودم

یکی از بزرگترین نگرانی های من این بود که با توجه به اتفاقات ARKHAM CITY دیگه خبری از جوکر تو بازی نباشه ولی واقا با برگشتش و جاهایی که تو بازی سازنده ها گذاشته بودنش خیلی برام لذت بخش تر شده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر