Phantom Pain بازی جدید کوجیما؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی مراسم دیشب (Video Game Awards 2012 (VGA 2012 بازی Phantom Pain که توسط استودیو Moby Dick در حال ساخت است، معرفی شد. بنا بر حدس و گمان ها بازی برای نسل بعد خواهد بود اما در وب سایت رسمی استودیو Moby Dick، می توان لوگوی PS3 و X360 را دید. هنوز برای نتیجه گیری در این باره زود است و باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

the-phanton-pain.jpg

اما جالب ترین موضوع، نه خود بازی، بلکه حدس و گمان هایی است که مبنی بر درگیر بودن بازی ساز شهیر ژاپنی، هیدئو کوجیما در ساخت و Metal Gear بودن بازی در فضای اینترنت پخش شده است. این حدس و گمان ها با حضور شخص کوجیما در مراسم VGA دیشب، قوی تر شده اند.

استودیو Moby Dick که در استکهلم سوئد قرار دارد، توسط Joakim Mogre تاسیس شده است. حال اگر به کلمه ی Joakim نگاه کنید، می بینید که حروف جا به جا شده کلمه ی Kojima است و همچنین از کلمه Mogre نیز می توان کلمه Ogre را استخراج کرد. آیا این بازی همان Project Ogre کوجیما است؟ شباهت بین شخصی که در تریلر ها به نمایش در آمد و اسنیک (شخصیت اصلی سری متال گیر) که انکار ناپذیر است.

بنا بر سایت رسمی استودیوی Moby Dick، این استودیو یک استودیو بازی سازی واقع در استکهلم، سوئد است که توسط Joakim Mogre (کسی که پیش تر در چند استودیو آمریکایی کار کرده است و برای تاسیس این استودیو چندین بازی ساز مختلف را از منطقه اسکاندیناوی دور هم جمع کرده است) تاسیس شده. هدف آنها ساخت یک بازی مهیج و زیبا برای تمامی مردم دنیاست.

طبق آنچه در سایت رسمی این استودیو آمده است، اطلاعات بیشتری به زودی منتشر خواهند شد.

منبع

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این بازی مرگ بود من عاشقش شدم:crying1:
شباهت بین شخصی که در تریلر ها به نمایش در آمد و اسنیک (شخصیت اصلی سری متال گیر) که انکار ناپذیر است.

کل مدت تریلر داشتم میگفتم اینکه Big Boss خودمونه که

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
من که فکر نمیکنم کوجیما همزمان روی دوتا MGS کار کنه وقتی GZ با اون عظمت در حال ساخته دیگه چه دلیلی داره یه MGS جدید بسازه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
ظاهرا قسمت نمیشه من یکی از بازی های کوجیما رو بازی کنم . گیر داده به متال گیر و هیچ جورم ول کن نیست :| خب تقصیر من چیه که بعد از 5 دقیقه Stealth بازی کردن خوابم میگیره :D
همش میخوام یکی از بازی هاش رو بازی کنم چون میدونم داستان و شخصیت پردازیه بازهاش مرگه ولی نمیشه . این گیم پلیه بازی های مخفی کاری رو نمیدونم ریشش از کجا اومده :D خیلی Lame و خواب آواره از نظر من . هیچ جوره نمیتونم بازی کنم :(

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,806
این همون MGS:GZ ست.حاضرم شرط ببندم!:d
کوجیما باز شوخیش گرفته میخواد همه رو سر کار بزاره.:|
نورپردازی , گرافیک , چهره شخصیت اصلی همه و همه داره داد میزنه همون MGS:GZ ست:|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
PHANTOM PAIN :-/ = FROM FOX TWO PHANTOM WERE BORN

Is there any connection between them ? or maybe IT is just a illusion !! GOD know what will happen !!!! FAREWELL 4 NOW

ولی مهمترین قضیه معرفی بازی دارک سولز 2 بود دارم میمیرم براش ولی از این جملشون بدم اومد تو خبر : از ریشه دور نخواهیم شد نشه مثل اویل 6 ولی وللش کسی لینک کل مراسم رو داره ؟

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
این کوجیما عجب مخی هستا. حاضرم شرط ببندم این یارو چون دست نداشت لیکویید اسنیکه یا اسلته با نقاب بیگ باس. اصلا اسم سازنده بازی هم نهنگه بعد جضور وال در بازی. اینا عجیب نیست؟ البته می دونم تا مدتی همه را بی خبر می زارد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چه اصراری داری که همش بگی این شرکت مخفف MGS هست؟! قبلا هم گفتم Moby Dick Studio هست. مثلا میشه Metal Dick Solid!

یعنی اگر واقعا این کار هایی که در حال انجام هستن واقعی باشه و این بازی مال کوجیما باشه و اینا همش شوخی باشه، رسما گند بزنن به کل مراسم سیرک VGA و باعث بانی این کارا. ملت مسخره نیستن که با این کارا علاف بشن. یعنی چی مثلا؟! کلا اگه اینا واقعی باشن یکی از چیپ ترین حرکاتی بود که تو کل عمرم دیدم.

حاضرم شرط ببندم این یارو لیکویید اسنیکه چون دست نداشت یا اسلته با نقاب بیگ باس.
نظریه جالبیه اما اگر این هم واقعی بازم واقعا حرکت چیپ و مسخره ای هست. یعنی چی که هر میره میاد رو زنده میکنن؟!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بعد ازدیدن این عکس دیگه 100% مطمئن شدم MGS ـه. کاری بس چیپ و مسخره. الان باید حال کنیم و کف و خون قاطی کنیم برای کاری استاد؟! (!!!)

jjrqMmYWjPbZk.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر