PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:
چند تا نکته ی جدید توی این بازی هست
1-ریتم بازی خیلی سریعتر شده و از اون دیری÷لهای آروم و ÷اسهای اسلوموشن خبری نیست
2-به نظر میاد توی این نسخه شاهد بازیای خیلی ÷رگلی خواهیم بود به طوریکه من یه بار با والنسیا3 3 و یه بار با بایرن 4 به 3 بردم
3- شوتها توی این بازی خیلی سرکشند و با کمی دقت میشه اکثرشونو گل کرد
4-تعداد تیمها به جای اینکه بیشتر بشه کمتر شده علاوه بر لیگ آلمان تعداد تیمهای حاضر در others حدودا نصف شده

اینم یه optin file برای این بازی
من دارم DL میکنم هنوز تست نکردم
http://go.download.filefront.com/60...3b83edd79cee4e4450147839bc6f8124acc0ba58398ad

به زودی یه O F می زارم که لیگ آلمان هم اضافه می شه

آخرین ویرایش:
یه چیزه جالبه دیگه اینکه اگه یادتون باشه قبلا وقتی دروازه بان کنار خط توپ رو می گرفت و می خواست بلندشه توپ از خط رد می شد و انگار نه انگار ولی تو این شماره درست شده یعنی کرنر گرفته می شه
راستی قیافه هایی که تازه ساخته شدن رو اگه ببینید کیفیتشون خیلی خداست
مثل پویول
مدل مو هم زیاد شوده

سلام
واقعا ذوق زده شدم از اين همه كاربر علاقمند به PES
چندتا نكته ميخوام بگم
1- يكي ميگفت كه تيم آلمان رو خيلي دوست داره اما هنوز درست نشده يا بهتر بگم ليسانسش رو كنامي نگرفته خوب حالا چاره چيه برا چهره ها كافيه بري توي قسمت اديت و از قسمت regiter قسمت regiter national رو انتخاب كن و بعدش تيم آلمان رو انتخاب كن حالا يكه از بازيكنارو مثلا بالاك رو انتخاب كن يه صفحه در كنار سمت راست باز ميشه اسم بالاك رو پيدا كن و رو ضربدر بزن حالا بازيكنت قيافش درست شده و اگه بري توي بازي ميبيني كه همينطوره كه گفتم
البته همه بازي كنارو نميتوني باهاشون اينكارو بكني
برا لباسها و ساير مسائل هم بعدا توضيح ميدم

بچه ها از بازي عكس بگيريد ببينيم چه جورياس؟ رئال مادريد رو درس طراحي كردن؟منظورم قيافه بازيكناش و پيراهناي جديد اين تيمه. يه عكسه نزديك هم اگه از صورته كاپيتان جرارد و مايكل كريك(هافبك منچستر) بذاريد خيلي خوب ميشه
در كل چن تا شات از گيم پلي بازي بذاريد منم دير يا زود ميرم ميگيرم

اون حالتی که شما گفتی جای بازیکن عوض میشه یعنی توی چلسی قیافه بالاک به هم میخوره

آره...اينو که خودم هم ميدونستم...تازه خودم نشستم اسم همه بازيکن های آلمان رو
درست کردم که هيچ دايسلر رو هم به تيم ملی دعوت کردم! آخه الان مصدوم هست
ولی بعد که خوب شد ميآد تيم ملی!:cheesygri :cheesygri

در ضمن مثلاً بالاک تو چسلی خراب نميشه چون فقط تو آلمان رجيستر ميشه ولی از چلسی
که حذف نميشه!

http://go.download.filefront.com/60...3b83edd79cee4e4450147839bc6f8124acc0ba58398ad

من کشته مرده اين آپشن فايل ها هستم...ولی اين دانلود نميشه..
تو رو خدا من رو در جريان بذاريد حتماً

حالا چند نکته جدید
1- تکل سالم بازی کنان حریم خیلی زیاد شده
2_ تو کورس های تنگاتنگ حتما توپ رو از دست می دی
3- مثل شماره قبلی تیم حریف اسرار به حمله از کناره ها رو نداره چیپ_پاس تو عمق زیادی میدن و تنوع حمله ها زیاد شده
4- و یچیزی که تو شماره قبلی خیلی می رفت رو اعصاب برطرف شد و اون اینکه اگه دروازه بان توپ رو 2 ضرب می گرفت توپ با کات عجیبی 100% می رفت کرنر
ولی تو این شماره حل شده و حرکت توپ فوق طبیعی شده

آروين جان چی شد اين آپشن فايل؟ اينم لينکش کار نميکنه ميشه يه لينک ديگه بدی؟

دوستان من چند تا چیز جدید دیگه که پیدا کردم حرکات نرم دروازه بانان در هنگام گرفتن شوت و تک به تک دومیشم هنگام تعویض بازیکنان که داور 4 با تابلو میاد شماره بازیکنان میده خیلی باحاش حال کردم.
سوم: هنگامی که بخواهید جام جهانی برید براتون قرعه کشی میکنه و بازی مقدماتی باید برگزار کنید.
چهارم: وقتی تو حمله هستین و روتون خطا بشه و کارت داشته باشه ولی داور خطا نگیر و بازی ادمه بده وقتی توپ به اوت و.. بره داور بازی نگه میداره کارت زرده به طرف نشون میده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or