PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
پس کلا نمیشه دیگه انلاین زد؟
فعلا کمی مشکل پیدا کرده و با آپدیت اینا درستش میکنن . ولی ایران ؟؟؟!!! آقا این جا همه چیز قر و قاطیه :-& ولی خب مشکل هی حل میشه از دوباره شروع میشه و از دوباره حل میشه و از دوباره ................ :)):|

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
فعلا کمی مشکل پیدا کرده و با آپدیت اینا درستش میکنن . ولی ایران ؟؟؟!!! آقا این جا همه چیز قر و قاطیه :-& ولی خب مشکل هی حل میشه از دوباره شروع میشه و از دوباره حل میشه و از دوباره ................ :)):|
حالا خوبه زیاد وابسته نیستی به انلاینن بازیا و میتونی با افلاینم لذت ببری .. اگه میبودی یه چیزاییو تجربه میکردی از این زندگی بدت میومد.. من فقط بخاطر گیم انلاینو ارامش تو این قضیه یه مدت قید ایرانو زدم اما بازم به هر حال بخاطر یه سری قضایا برگشتم اینجا
کلا تو این کشور هر چیزی که یه ذره باعث ارامش باشه همونو بهمش میزنن .. خدایی اینقدر راجب پینگو دی ان اسو ایپیو این چیزا من خوندم تو این 10 سال از هر چی اینترنته متنفر شدم .. پینگی ک تو کشورای دیگه سر 10 یا 15 بودنش دعواس بین یوسرا .. اینجا
بچه های ایران وقتی پینگشون بیاد زیر 200 یا 150 ذوق مرگ میشن .. حالا الان وضع خیلی بهتر شده یادمه چند سال پیش زنگ میزدی isp میگفتی بازی انلاین باهات دعوا میگرفت ک همین نتو داری خداتو شکر کن .. در کل اینجا ایرانه داداش .. با همه جا فرق داره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا خوبه زیاد وابسته نیستی به انلاینن بازیا و میتونی با افلاینم لذت ببری .. اگه میبودی یه چیزاییو تجربه میکردی از این زندگی بدت میومد.. من فقط بخاطر گیم انلاینو ارامش تو این قضیه یه مدت قید ایرانو زدم اما بازم به هر حال بخاطر یه سری قضایا برگشتم اینجا
کلا تو این کشور هر چیزی که یه ذره باعث ارامش باشه همونو بهمش میزنن .. خدایی اینقدر راجب پینگو دی ان اسو ایپیو این چیزا من خوندم تو این 10 سال از هر چی اینترنته متنفر شدم .. پینگی ک تو کشورای دیگه سر 10 یا 15 بودنش دعواس بین یوسرا .. اینجا
بچه های ایران وقتی پینگشون بیاد زیر 200 یا 150 ذوق مرگ میشن .. حالا الان وضع خیلی بهتر شده یادمه چند سال پیش زنگ میزدی isp میگفتی بازی انلاین باهات دعوا میگرفت ک همین نتو داری خداتو شکر کن .. در کل اینجا ایرانه داداش .. با همه جا فرق داره
من جات بودم خودكشي ميكردم ولي باز نميومدم ايران

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من جات بودم خودكشي ميكردم ولي باز نميومدم ايران
اره حرفت درسته ولی یه چیزایی پیش میاد ناچاری .. دیگه تو یه سنی ادم فقط خودش نیس یه زندگی داره یه ادمایی تو زندگیشن .. ک نمیتونه فقط خودشو ببینه .. و هر جور شده فقط میخواد اون ادمارو نگه داره ناچار میشه قید علایقشو بزنه .. اما حرفت کاملا درسته
اینجا موندن بیشتر ظلمه به خودمون چون احترامی نمیزارن به جوونای این مملکت
اسپم شد الان پرهام صفا میاد پاک میکنه :D
-----------
ولی در کل رفقا امیداوارم سرورای پیس اوکی شه واستون چون الان پیسه دو روز دیگه میزنن فیفا هم به فنا میدن ..قانونی وجود نداره متاسفانه فقط دنبال بستن همه چیزن بدون هیچ فکری

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بابا بازی میکنم من . عجب بدبختی گیر کردیم ! :D:(( من بتلفیلد 4 رو کلی بازیش کردم و همین طور TLOU آنلاینش رو آنلاین PES رو هم (نه خیلی ) بازی میکنم . آنلاین درایو کلاب رو هم همین طور .... حالا 24 ساعته بشینم پاش خب نه ولی بازی میکنم ! لذت خودش رو داره .... آنلاین استریت فایتر هم با یکی از دوستام بازی میکنم سرش با هم کل کل داریم :))

کمم حرص نخوردیم ! بابا :(( . پارسال با یه سری دوستان این جا میخواستیم بازی کنیم ( یه بار من و علی و فرهاد نشستیم با هم بازی کنیم و چشمتون روز بد نبینه به جای این که کیف کنیم یعنی ..... چیزی نگم بهتره :))B-( ) و به خاطر لگ و .... داشتیم دیوانه میشدیم و به حای این که لذت ببریم نزدیک دسته و تی وی رو پرت کنیم بیرون و فقط هم کارمون شده بود فحش دادن به زمین و زمان ! .... :))

با پدرامم نشستیم بازی کنیم بازم همین داستان شد .... خلاصه این طوریه ! گیم هم دیگه نمیشه بازی کرد . باید بریم تو کار استپ هوایی و دوران قدیم ! تیله بازی و قایم موشک و ..... x_x=))

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
دوستان معلوم نیست این کونامی قول تاکتیکهای جدیدداده بودوخبری نیست فعلا جنابromellهم تاییدکردندولی فعلا خبری نیست کسی هم جالبه هیچ حرف واعتراضی نزده ونکرده کسی چیزی میدونه؟

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
تا جایی که توی فروم های خارجی خوندم اونا هم نمیتونن به انلاین وصل شن و قراره کونامی اپدیت بده و مشکلو حل کنه
دقیقا تست کانکشن هم میزنم درسته ولی باز نمیتونم داخل مای کلاب برم احتمالا ازسرورهاهستش

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
دوستان معلوم نیست این کونامی قول تاکتیکهای جدیدداده بودوخبری نیست فعلا جنابromellهم تاییدکردندولی فعلا خبری نیست کسی هم جالبه هیچ حرف واعتراضی نزده ونکرده کسی چیزی میدونه؟
اون چیزی که امین جان گذاشته بود مربوط به Playing Style بازیکنا بودش و ربطی به تاکتیکهای جدید نداشت.

• Like
Reactions: Siamak61 and Romell

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
برای دوستانی که نمی تونن به سرور وصل بشن از این روش ابداعی من استفاده کنن:D

برید تو منو Extras و بعد گزینه Online Settings رو انتخاب کنید. در صفحه بعدی گزینه Edit Profile رو انتخاب کنید. بعدش بک بزنید و بیاید بیرون. تو این حالت به سرور وصل میشه و می تونید برید مای کلاب. اما یه حالت دیگه هم هست. ممکنه اون صفحه لود نشه و پیغام قطع شدن از سرور رو بهتون بده. 2-3 بار اینکارو بکنید حتما وصل میشه. خود من راحت اینجوری وصل میشم و مشکلی ندارم و تا حالا 40 دست هم بازی کردم. حتما امتحان کنید و نتیجش رو اینجا بگید.

• Like
Reactions: Siamak61

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
این رو بگم که این PES 2019 (چند ماه پیش PES 2018 اینطور شده بود) که موقع لایو آپدیت یا آنلاین زدن پیغام خطا میده دلیلش فقط و فقط از اینترنت ماست ... یادمه کارشناسهای حوزه اینترنت پیش از فیلتر شدن تلگرام میومدن هشدار میدادن که تلگرام داره از پورتهای گوگل استفاده میکنه و این به معنی این هست که در صورت فیلتر شدن تلگرام سایتها و برنامه های دیگه هم مختل میشن... و خب کسی اون لحظه یه ورشم نبود و حالا داریم نتیجشو میبینیم... حتی امتحان کنید سایت کونامی بد باز میشه و بخشهاییش به کل باز نمیشه و باید با فیلترشکن واردش شد...!!!

راهکار اینه برید سایت internet.ir درخواست رفع فیلتر سایت یا سرورهای کونامی رو بدید شاید مشکل برطرف بشه! اون چیزی که بهضی دوستانفتن در مورد اینکه خارجی ها هم چندتا گزارش قطعی سرور دادن اون مربوط به نسخه PC هست که گویا باگ داره و به سرور وصل نمیشه

آقا این جمله حتی فکر کردن بهش دیوانه کنندست.
فقط خواستم همینو بگم و اگر خبری از این بابت هست، بگید بیشتر امیدوار شیم 8->

یه بار در مورد فروش و خرید یک آی پی ورزشی صحبت کرده بودم... و تنها در صورتی این اتفاق میوفته که کونامی مانند EA که لایسنس رسمی فیفا رو داره کونامی هم بیاد یه مد فوتسال بسازه و یا فوتبال سالنی و لایسنس رسمی فدراسیون جهانی اون رشته رو بگیره... بدون لایسنس رسمی یک بازی فوتبال بیشتر نیست... همین کشتی کج رو اگر THQ لایسنس رسمی WWE رو نداشت کسی نمیومد آی پیش رو بخره یا اگرم میخریدن با قیمت پایین

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستانی که مشکل انلاین دارند و اگر فکر میکنید مشکل از نت ایرانه برید تو صفحه شخصی وزیر ارتباطات اقای جهرمی اعلام کنید ... معمولا پاسخگو هستند... بنظر من شماها که میخواهید انلاین بازی کنید حتما اینکارو کنید. ضرر نداره

• Like
Reactions: Mosenagha

Mosenagha

کاربر سایت
Sep 4, 2018
10
برای دوستانی که نمی تونن به سرور وصل بشن از این روش ابداعی من استفاده کنن:D

برید تو منو Extras و بعد گزینه Online Settings رو انتخاب کنید. در صفحه بعدی گزینه Edit Profile رو انتخاب کنید. بعدش بک بزنید و بیاید بیرون. تو این حالت به سرور وصل میشه و می تونید برید مای کلاب. اما یه حالت دیگه هم هست. ممکنه اون صفحه لود نشه و پیغام قطع شدن از سرور رو بهتون بده. 2-3 بار اینکارو بکنید حتما وصل میشه. خود من راحت اینجوری وصل میشم و مشکلی ندارم و تا حالا 40 دست هم بازی کردم. حتما امتحان کنید و نتیجش رو اینجا بگید.
بعد ۱.۵ ساعت برا تلاش برای من که جواب نداد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر