PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
به شما هیچ ربطی نظر من نداره شما رو ریپلی نکردم که بخواب جواب بدی اون شما رفیق هاتون هستید دنبال لایک هستید من مثل شماها کمبود محبت اعتماد به نفس ندارم که بخوام یه چیزی بگم همه به به چهچه کنند دلقک هم امثال شما دوستاتون هستن دقیقا کار دلقک میکنید دلقک ها به صورت فیزیکی یه کار های میکنند که تو چشم بیان شما به صورت دیگه و نوشتاری که به چشم بیایید
@Hodor
هودور این پست رو از جا انداختی، بیا لایکش کن داداش، نگرانم کردی:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
@rahyarpaul

انگار لیگ چین رو دارن میگیرن حتی اسمش توی دیتابیس نسخه دمو روی PC دیده شده بود

تو دیتا بیس بازی نبوده فرهاد گذاشته بود یا حداقل بچه های wepes ندیدن، که نوشته رددیت بچه های wepes رو گذاشتم
r/WEPES - Info from PC Demo Files
این شایعه اومده ،اما نه از اونجا .
It was an interview of Hosoda Manorito, the #PES producer, done by the Mainland China partner of PES - NetEase. "We are currently including AFC Champions League clubs in the game. For the Chinese Super League, we are discussing internally
تو مصاحبه با تهیه کننده بازی گفته شده که برا لیگ چین در حال گفت و گو هستیم .که قضیه برا اوریل امسال بوده.4 ماه پیش
实况足球制作人:和你们一样 我看日本国足的比赛也常常悲伤_爱玩网_网易
با توجه به اینکه فیفا لیگو لایسنس کرده،بعید میدونم یه لیگو هر دو بازی تو یه سال بگیرن ولی ممکنه بازم
اینم توییتری که خبر رو داد بیرون امروز
SiuMing (小明) on Twitter

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
این مد دوربین چیزیه که من دو سه بار برای اضافه شدنش به نسخه های اورجینال فیدبک دادم اصلش همون مد Nesa24 هست که ویدیوهایی که پارسال اومد ازش از این خیلی واقعی تر بود

اضافه کردنش کاری هم نداره فقط کافیه گزینه تنظیم دستی رو در بخش Live Broadcast فعال کنن تا بشه چنین تجربه ای رو روی کنسول هم داشت... باید در این زمینه فیدبکها زیاد بشه شاید توی آپدیتها تنظیمات دستی رو براش فعال کنن

اینو یکی میده که برای بازی مورد علاقش 24 ساعته پستهای تخریبی در مورد PES نزنه ... ما بارها چشماتو باز کرده باشی و عینکت رو هم به چشمت زده باشی همین PES رو در زمینه هایی که سزاوارش بوده مثل مدهای آفلاین و یا حواشی فوتبال کریمش توی گه و درش آوردیم:| و حتی از بازی ای که به شخصه از گیم پلی نسل ششمیش (فیفا) خوشم نمیاد بارها من و امین و دیگر دوستان از بخشهاییش که حقش بوده تعریف کردیم ولی شما فیفا فنها چی؟؟ به جز ترول اونم در زمینه هایی که حق PES نبوده کاری نکردید و اینطوری میخواید سوزشتون از ضعفهای فیفاتون که PES در اون موارد خیلی جلوتر هست اینطوری خودتون رو خالی کنید...

همین پارسال توی تاپیک فیفا 18 که بعضی ها یادشون باید باشه هم حزبان شما!! فیفا رو مانند مذهب برای خودشون خطاب کردن کسانی که این ایدئولوژی افراطیشون هست برای ما دم از این چیزا میزنن...‌ هر بازی فنهایی داره و فن هم از بازی مورد علاقش دفاع میکنه اونم به خصوص در زمینه ای که ببینه ناحقی داره صورت میگیره ولی اینکه اونقدر درجه تعصب بالا باشه که بازی رو مثل دینشون بدونن خیلی خیته و از مالک شرکت بودن و سهام دار بودنو این حرفها گذرونده:smile:

سلام
ظرفیت 1 نه میشه روش آپشن فایل ریخت و نه لایو آپدیتی انجام داد و با اولین اتصال کنسول به اینترنت بازی قفل میشه
من 1 دونه هم پست تخریبی نزدم بعد از اونکه شما امدی فیفا رو به خیال خودت ترول کردی که دوستمون جوابتون داد با اون عکس واقعی مولر منم عکس های از پس گذاشتم تا دیگه اینقدر فن بازی طور ترول نکنید والا همون عکسی که گذاشتم خودش نشون داد که من پس هم بازی میکنم امسالم نسخه 19 قطعا میگیرم مثل هر سال اما چون من یا امثال من حال نمیکنیم شدیم از نظر شما ها فن والا قبلا هم گفتم اون بخش های که از فیفا گفتید که خوبه رو برای رد گم کنی میگید والا گفتم اونا رو یه فرد نابینا هم ببینه کاملا میفهمه هیچ جوره نمیتونید اونارو ترول کنید واگرنه اگه راهی داشت شک ندارم این کارو میکردید مثل گزارشگر مارتین تایلر با گزارشگر جیغ جیغو پس قطعا خو نمیتونید ترول کنید بگید پس تو این بخش عالیه والا دین که صحبتشو میکنی والا ما اینجا دیدیم تا تو اون ور اتفاقا اینجا پیامبر هم داره در کل ترول میکنید میرید عکس فریاد مولر میارید که با واقعیش که دوستمون گذاشت جوابتونو داد باید منتظر اسکرین شات ها از انیمیشن های فیس افتضاح بازیتون و فرو رفتگی اجسام تو بدنش باشید که اینا کاملا انتقادات به حقی هست اما وقتی پیامبر شما میاد میگه فیفا مدلینگ اصن نداره یا چه طوری مدلینگ تحمل میکننند فیفا پلیرها باید منتظر جواب کوبنده باشه اینم یادم رفت راجب سوزش دقیقا سوزش چی والا من که هر سال جفت بازی رو بازی میکنم با اینکه پس به مذاقم خوش نمیاد اما هر سال باز نسخه جدیدشو بازی میکنم و دیوانه نیستم 25 گیگ اینا دانلود کنم که به قول شما فقط برای ترول پس این از این اما سوزش واقعی دوستان شما دارن اینجا واقعا از روزی که نسخه پس 19 دموش امده ببینید کل کامنت اینه اره بازی کردم خوبه فلان از فیفا خیلی بهتره این کلمه چه معنی میده والا از اون روزی که دموش امده یکسره دارید اینجا راجب فیفا صحبت میکنید و ترول میکنید باو برید بشینید بازی کنید دمو رو گفتم اصن فیفا اشغال خو ادم این چیزا رو میبینه میفهمه که شماها فن شدید پس هستید برخلاف تظاهر که میکنید اره بی طرفیم

• Like
Reactions: LES BLEUS

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نقد و بررسی گیم پلی PES 2019

USER VS CPU

مقدمه :
اول این نکته رو اشاره کنم که این بررسی و توضیحات همون طور که خودتون میدونید مربوط میشه به این نسخه دمو PES 2019 که زمان بسیار کوتاه 5 دقیقه ای هستش و هم این که به هر حال نسخه دمو هست و همین طور زمان 5 دقیقه ای که نمیشه تمام و کمال کیفیت نهایی بازی و هوش سی پی یو و نقد اصلی درباره گیم پلی بازی کرد و این ها همگی مربوط میشه به نسخه دمو ولی به هر حال نقاط قوت و ضغف هایی که داریم ازش صحبت میکنیم میتونه هم در نسخه پایانی بخش هاییش باشه و هم این که بهبود هایی پیدا کنه . به خصوص از تجربه نسخه دمو فاجعه بار PES 2018 که داد همه رو در آورده بود و نسخه اصلی به مراتب از نسخه دمو بهتر بود و نسخه دموی سال قبل کلا باگ بود یه طورایی !!!!!! البته نسخه های دموی 2016 و 2017 بسیار شبیه به نسخه اصلی بودن ولی در نسخه 2018 داستان این طور نبود و نسخه دمو با نسخه اصلی تفاوت های فاحشی داشت .

توضیحات من همراه با ویدئو هستش و خودتون میدونید جدا کردن ویدئو و آپلود کردنش در آپارات منتظر تایید آپارات بودن و این چیزا چقدر اعصاب آهنین میخواد و من به هر حال بخش هایی رو برش دادم و براتون میذارم و اگه این سایت بازیسنتر یه طورایی برای فایل های کم حجم راه حلی گذاشته بود انقدر به دردسر نمیفتادیم و خلاصه بهتر میشد هر چیزی رو نقد کرد و به هر حال تا جایی که حوصله و وقت به من اجازه میداد این پیش نمایش نسخه دمو رو براتون آماده کردم و امیدوارم مورد قبول دوستان واقع بشه .

خیلی ها سوال میکنن بازی چه پیشرفت هایی داشته ؟ یا مثلا چه چیز هایی پیشرفت کرده و از این موارد ! خب کسانی که این بازی رو در سال های پشت هم بازی کرده باشن میتونن بیشتر از کسایی که بازی رو به صورت دیمی بازی کردن متوجه بشن و یه سری نکات ریزی که بهش اشاره میکنم یا خوب دقت نکردن به این پیشرفت ها و یا این که چون در سال های قبل بازی نکردن آن چنان متوجه خیلی از پیشرفت ها نشدن . اما بعضی موارد که یه سری دوستان میگن بازی هیچ فرقی با سال های قبل نکرده دقیقا نکته ای شوکه کنندست . از تغییرات گرافیکی بازی که پیشرفتی خیره کننده و نجومی داشته بگیرید( البته این مقاله اصلا تمرکز ما روی گرافیک بازی نیست ) تا پیشرفت ها در طراحی مدلینگ بازیکنان و فیزیک توپ و نوع حرکتی توپ و فیزیک بازیکنان و برخورد های فیزیک و انیمیشن های بازی که هر سال به صورت چشم گیری پیشرفتی نجومی میکنه تا تماشاگران بازی و پرزنتشین ها و صدا گذاری بازی و بسیاری از بخش ها که دچار تغییرات فراوانی شده به خصوص بخش داخل گیم پلی بازی که دچار پیشرفت های بسیاری شده و گیم پلی بصری بازی که دچار پیشرفت و شاید حتی بشه گفت تحولی اساسی شده

گیم پلی بصری : وقتی میگیم منظور نمای گیم پلی و جزئیات نمای گیم پلی بازی هستش که چقدر با واقعیت شباهت داره و سری PES در این سال های اخیر به شدت روی این موضوع کار کرده و امسال در بعضی مواقع واقعا با واقعیت مو نمیزنه ! این گیم پلی بصری شامل رنگ بندی کلی نمای گیم پلی ، مدلینگ بازیکنان ، فیزیک توپ و نوع حرکت توپ در زمین ، سرعت گیم پلی بازی ، کیفیت جمن ، رنگ بندی چمن ، نور پردازی ، انیمیشن های بازی و تماشاگر ها و ... رو شامل میشه

گیم پلی فنی شامل : شوت ارور ، پاس ارور ، هد ارور ، شوت اسپید ، پاس اسپید ، هد اسپید ، برخورد های فیزیکی ، داوری در بازی ، هوش مصنوعی ، بالانس میان دفاع و حمله ، تاکتیک های درون بازی ، پلیر ایدی ، تیم ایدی ، مهارت و هوش دروازه بان ها و حتی بسیار بسیار جزئیات ریز دیگه که دربارش باید فکر کرد و صحبت کرد و گیم پلی فنی برای هر تیم سازنده ای واقعا بالانس در آوردنش کار بسیار سختی هستش به خصوص این که سازندگان مجبورا به خاطر خواست بازار گیم پلی بازی رو چیزی مابین شبیه ساز و آرکد در بیارن و این کار رو براشون به شدت سخت میکنه !

بخش گیم پلی فنی هم دچار تغیرات بسیار خوبی شده و صد البته بی اشکال هم نیست . البته هوش مصنوعی بازی در این نسخه دمو در بخش هایی پیشرفت ، در بخش هایی دچار ایست !!! و بخش هایی حتی دچار پسرفت هایی هم شده که البته خیلی کمه در این زمینه پسرفت !! . و این رو من توضیح بدم گیم پلی یوزر با هوش مصنوعی رو دارم دربارش صحبت میکنم و گیم پلی یوزر با یوزر در این بازی بی نهایت زیبا روش کار شده و به شدت بالانس هستش و من نقدم درباره ویدئو هایی که میذارم درباره گیم پلی یوزر با سی پی یو هستش .

اول این ویدئو درباره پاس های پشت دفاع هستش که برای شما دوستان میذارم و پاس بلند پشت دفاع دادم و سی پی یو توپ رو با ضربه سر به کرنر فرستاد ! سی پی یو در سال های قبل برای دفع توپ از دکمه :Square:بسیار کم استفاده میکرد و امسال بسیاری از توپ ها رو با دکمه :Square: دور میکنه ! وقتی شما دکمه :Square: رو برای دفاع کردن توپ ها استفاده میکنین مثل فوتبال واقعی شاهد انیمیشن ها و دفع توپ هایی خاص در بازی میشین و اگه سی پی یو در این صحنه دکمه :X: رو میزد توپ به احتمال بسیار زیاد دست من میفتاد و شاهد موقعیت میشدم و شما هم اون انیمیشن زیبا و دفع توپ زیبا از طریق سی پی یو نمیشدین .

بازیکنانی امثال نالدو و راموس که قابلیت Acrobatic Clear دارن هنگام دفع توپ حرکات آکروباتیک میکنن و مثل همون حرکات راموس که خب دفاع هایی که این قابلیت رو نداشته باشن توانایی انجام چنین کاری رو ندارن .

gdegergerg.PNG
درباره شوت ارور نسبت به سال های قبل بازی جهش بزرگی برداشته و دو نوع نحوه شوت زنی جدید به بازی اضافه شده و برای بازیکنان شخصی سازی شده این دو نوع نحوه شوت زنی و همین طور شوت های چیپ هم شخصی سازی شده و بازیکن هایی هستن که مهارت ضربات چیپشون از بازیکنان دیگه بیشتر هستش و بازیکنان اگر در بازی بدنشون در حالت های نامتعادل باشه خوب نمیتونن به توپ ضربه بزنن و همین طور با پای مخالف خودشون شوت هاشون درصد خطاشون بسیار بیشتر از پای اصلی اون بازیکن هستش و همین طور انیمیشن های شوت زنی چه از راه دو و چه شوت های سر ضرب و چه شوت های تک به تک و همین طور انیمیشن های شوت زنی در حالت های مختلف بدنی به بازی اضافه شده و در این نسخه دمو شوت ارور در بازی قابل قبول و راضی کننده هستش و به لطف فیزیک توپ شوت زدن در بازی بسیار دلچسب تر شده و همین طور برخورد شوت ها به تیرک دروازه بسیار طبیعی تر و بهتر طراحی و محاسبه شده .

در ویدئو شما میبینید که شوت گرتسکا با پای مخالفش چقدر فاصلش با دروازه زیاد هستش و همین طور در ویدئوی دومی شوت سر ضرب لوپز بازیکن موناکو میبینید که چقدر بد ضربه زد و توپ با فاصله زیاد به هوا رفت . اصولا شوت های سر ضرب و نامتعادل امسال ارورش بسیار بیشتر از سال قبل شده و به طور کلی انیمیشن های این نوع شوت ها هم بازسازی و طراحی دوباره شده . در ادامه ویدئو شوت ارور های دیگه ای رو هم میبینید مثل شوت بازیکن اینتر میلان و ....

تو این نسخه دمو اون اسکریپت وحشتناک و به اون شدت زیاد از سال قبل برداشته شده و TEAM ID و Player ID به بازی برگشته ! و همین طور بازیکن هایی مثل کانته و امثال کانته امسال خشن تر بازی میکنن و اسلایدر تکل های زیادی بر روی پای بازیکنان میرن ! که این خودش باعث و بانی این شده که در بازی نسبت به سال قبل خطا های بیشتری در بازی اتفاق بیفته و همین طور سی پی یو در پشت محوطه جریمه به شدت حساس هستش و ببینه اوضاع خرابه اسلاید تکل میزنن و نمیذارن در بازی شما راحت اقدام به شوت زنی کنین . اما این رو بگم هنوز مشکل کمبود خطا در بازی وجود داره و بازی هایی هم شده که شما میبینین که در بازی بازم کم خطا اتفاق میفته . اصولا سی پی یو و هوش مصنوعی نمیدونه که باید خطا کنه !!! . خطای تاکتیکی کنه و کی و کجا و چه زمان و مکانی باید خطا کنه . شما دیدین که تیم ها در فوتبال واقعی خطا های تاکتیکی زیادی انجام میدن برای متوقف کردن بازی و از کار انداختن جریان بازی ! دقیقا تیم هایی مثل اتلتیکو مادرید و همین طور خود بازیکنان به صورت شخصی مثلا میخوان جلوی ضد حمله رو بگیرن و یه بازیکنی خودش رو قربانی این موضوع میکنه و بر روی بازیکن خطا میکنه و خب شاید کارت زرد و یا حتی قرمز در بازی بگیره . چنین چیز هایی سازندگان باید برای هوش مصنوعی تعریف کنن و طراحی کنن که سی پی یو بدونه که کی و چه موقعی و در چه زمان و مکانی از بازی خطا کنه . یعنی خطای تیمی و خطای فردی که متاسفانه در بازی های کامپیوتری فوتبالی هنوز به این موضوع پرداخته نشده و سی پی یو درکی از این موارد در بازی نداره !!! و دلیل اصلیش هم کم اهمیت دادن هوش مصنوعی از طرف سازندگان بازی هستش و سازندگان الان دیگه بازی یوزر با یوزر رو باگ گیری میکنن و روش کار میکنن و دیگه خیلی به هوش مصنوعی و این چیزا اهمیت نمیدن در بازی های فوتبالی . و به همین خاطر هست که رو خطا و این چیزا کاری نمیکنن ! چون خطا رو که خود یوزر دست خودشه و خودش انجام میده !!! به همین خاطر هستش که سی پی یو وقتی نوبتش میشه !!! خب قشنگ هنگه و نمیدونه داستان چه خبره !!

در ویدئو بخش های کوچکی از Team ID مثل یک و دوی عالی اینیستا در تیم بارسا و Player ID کانته و اسلاید تکل عالی بونوچی و .... مشاهده میکنین که البته تعداد چنین صحنه های به شدت زیاده و من فقط بخش بسیار کوچکی از این موارد رو براتون گذاشتم و همین طور تعدادی از خطا های رخ داده در بازی . کلیت کار خطا ها بهتر شده ولی هنوز ایرادات اساسی و ریشه ای خودش رو داره و توضیح هم دادم چرا و به چه دلایلی .

در این ویدئو پاس بسیار زیبای Bentaleb بازیکن شالکه رو میبینین که بازیکنی چپ پا و شوت زن و بازیساز هستش و با پای چپش میبینین چه پاس زیبایی رو میفرسته ( همراه با انیمیشنی زیبا ) و پاسی تیز و کات دار که باعث و بانی حمله خطرناکه به روی دروازه حریف میشه

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
حال همین بازیکن رو نگاه کنین !!! با پای راستش میخواد بازیسازی کنه و درسته پاسش تیز و دقیق هستش ولی اصلا نتونسته پاسی کات داره مثل پای چپش بده و چنین ریزه کاری هایی در PES بیداد میکنه و چشمی میخواد فقط به این موارد دقت کنه !!!

بخشی از گیم پلی بازی که جریان پاس کاری در بازی رو نشون میده و چیز عجیب و غریبی در این ویدئو پیدا نمیکنین و جریان عادی در بازی هستش ولی خوب که دقت میکنید انیمیشن های پاس و فیزیک عالی توپ و گردش عالی توپ در کل نقاط زمین و پاس های بلند و کات دار گرتسکا برای عوض کردن منطقه در بازی رو میبینید و مابقی داستان . تو یه بازی فوتبالی نیازی به درست کردن صحنه های CG و حرکات سوباسایی نیست و همین چیز ها هستش که گیم پلی یه بازی رو میسازه و فیزیک توپ و نوع گردش توپ در زمین برای یه بازی فوتبالی از نون شب هم واجب تر هستش .

در این ویدئو سنگینی بدن بازیکن و کار با توپ و چرخش بدنی و حرکت سنگینش و شیلد کوتاهش رو قشنگ حس میکنین و در لحظه با زدن دکمه :R1: بازیکن استارت میزنه و باقی داستان ! بازیکن های سنگین و فیزیکی تر امسال بیشتر حس میشن و کار با توپشون و زمان پاسخ گویی کارشون بسیار جالبه و انیمیشن های پا به توپ و کار با توپشون هم بسیار عالی طراخی شده و نسبت به سال قبل جهش عالی ای داشته .

دریبل های دکمه :R1: امسال به شدت نسبت به سال قبل بهتر و پرکاربردی تر شده و شما میتونین با بازیکنان دریلینگ خودتون وقتی نزدیک مدافع شدین با توجه به نوع واکنش بدنی بازیکن دفاع دکمه :R1: رو در زمان مناسب ببینید و انواع و اقسام دریبل های مختلف و متنوع و زیبا رو ببینید و تعدادشون بسیار زیاده . از لایی دادن بگیرید و تا دریبل دوطرفه و مثلا اگه اسلاید تکل بزنه دفاع شما دکمه :R1: رو در زمان مناسب بزنین توپ رو با ارتفاعی کم از زمین بلند میکنه و از بازیکن رد میشه و انیمیشن های گوناگونی برای انواع و اقسام این دریبل های زیبای :R1: طراحی شده و PES باز های حرفه ای بلدن با این نوع دریبل ها قشنگ کار کنن و کسایی که تازه کارن من شک ندارم یا اصلا از این نوع دریبل ها خبر ندارن و همین طور کار کردن با این نوع دریبل ها سخته و مهارت زیادی رو میطلبه به خصوص در فضا های بسته و شلوغ و .....

در ادامه هم توپ سانتر میشه و پیکه میخواست توپ رو دفع کنه ولی اشتباه میکنه و تک به تک صورت میگیره و ضربه فنی که با انیمیشنی زیبا همراه میشه و در آخر هم گل .

در این ویدئو وقتی سی پی یو گل میخوره ! در قسمت پایین خوب نگاه کنید میبینید که سریع شروع به تعوض تاکتیک و همین طور Advanced Instructions میکنه که در نوع خودش جالبه !!

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
در این ویدئو میشه به دو مشکل هوش مصنوعی اشاره کرد ! یکی این که فرض کنیم هوش مصنوعی وقتی میبینه من دارم تک به تک میشم میتونست روم خطا کنه که خب توضیح دادم چرا درکی نداره و این داستان ها ! حالا فرض رو بر این میذاریم که همیشه دفاع ها که همه تک به تک ها رو خطا نمیکنن ( البته هزار بار دیگه هم این صحنه اتفاق بیفته سی پی یو عمرا خطا نمیکنه چون درکی از موقعیت و خطا کردن نداره ) و از این موضوع بگذریم . مشکل جایگیری دروازه بان ها در زمان تک به تک هستش که در این نسخه دمو دروازه بان ها در دروزاه میمونن و بیرون نمیان !!!! من امیدوارم این مشکل مال نسخه دمو باشه چون سال های قبل این مشکل نبود و دروازه بان هایی مثل نویر که از محوطه حتی خارج میشد برای پوشش و در این زمینه عالی بود و شاید این مشکل مال نسخه دموی 2019 باشه و در نسخه اصلی امیدورام نباشه !!

سال های قبل هم این با دست اشاره کردن دروازه بان برای این که تیمتون به جلو تر حرکت کنه و بخواد توپ بلند ارسال کنه بود ولی مشکل این بود تیم وقتی جلو میرفت خیلی بازیکنان دو تیم به هم نزدیک نبودن و خیلی فضا ها باز بود و در فوتبال واقعی دیدین که بازیکنان همگی میرن در یه منطقه ای جمع میشن و منتظر ارسال بلند دروازه بان میمونن و این مشکل امسال در نسخه PES 2019 حل شده و هم در عکس و هم در ویدئو میتونید درست شدن این موضوع رو ببینید .

Capture.PNG

یکی از بزرگ ترین تغییرات امسال در بخش استپ های اولیه یا همون First Touch هستش که امسال میشه گفت سومین ساله پشت سر هم هستش که داره روش کار میشه و ارتقا پیدا میکنه ! امسال باز هم انیمیشن های جدید برای استپ بازیکن با بخش های مختلف قسمت های بدنشون ! و همین طور تفاوت بسیار بسیار زیاد در استپ های بازیکن ها با مهارت های مختلفشونه ! ویژگی بی نظیر که تفاوت استپ کردن بازیکن ها رو بیش از پیش زیبا و تاثیر گذار در جریان بازی کرده !

اولین ویدئو مربوط میشه به استپ بدنی این بازیکن و این ویدئو تمام و کمال استپ های بی نظیر در جای جای این بازی رو داره نشون میده و بازیکن توپ بلندی براش فرستاده میشه و خوب نمیتونه مهار کنه و توپ به اوت میره !!! و وقتی هم اشتباه میکنه شما به چهرش و همین طور واکنش بدنیش بعد از استب توپ رو خوب توجه کنید !!! فوق العادست این ویدئو !

در این ویدئو تیم میلان از من عقب افتاده و دقیقه 84 بازی هستش و Calabria بازیکن میلان خسته شده :Exclaim:
:Arrowd:

452452452452.PNG

و به خاطر خستگیش استپ بدی میکنه و من توپ رو ازش میقاپم و ضد حمله میزنم و کمی شانس داشتم توپ آفساد نمیشد و میتونستم تک به تک بشم و میلان هم جلو کشیده بود و ویدئو رو ببینید قشنگ متوجه میشید ! و این ویدئو داره بخشی از اون ویژگی خستگی بازیکنان در پاس ها و استپ ها و دویدن هاشون رو نشون میده ولی به خاطر زمان کم 5 دقیقه واقعا نمیشه تمام و کمال این ویژگی رو حس کرد و باید منتظر نسخه اصلی بمونیم .

این بار اشتباه از طرف من رخ میده و بازیکن تیم من Nastatic به خاطر استپ بدش دچار اشتباه میشه و مانه تو رو از من میقاپه و من روش خطا میکنم و اجازه تک به تک رو ازش میگیریم .

همون طور که در عکس مشاهده میکنید یکی از مشکلات سی پی یو در نحوه جریان گیم پلی بازیشون هستش ! دیگه سی پی یو بیش از حد علاقه به پاس کاری داره و این ور رفتن با توپ و کار با توپ در سی پی یو کم تر مشاهده میشه نسبت به میزان کار با توپ یوزر ! باید تعادل بیشتری صورت بگیره و در فوتبال واقعی بازیکنان درسته فوتبالی تیمی رو انجام میدن ولی دیگه راه به راه پاس نمیدن و با توپ کار میکنن و .....

445145.PNG 144546548.PNG

علامت تعجب ها جلوی هر بازیکن برای اینه که نشون میده این بازیکن ها صفر متر در بازی حرکت کردن !!! :|

• سه بازیکن میانی صفر متر میزان حرکت با توپ !!! :|:Exclaim:
  • 6 تا از 10 بازیکن میلان کم تر از 10 متر با توپ حرکت کردن !! :Exclaim: خب چنین چیزی واقعا با فوتبال واقعی جور در نمیاد و شما میزان حرکتی بازیکنای من رو نگاه کنید ! هر بازی دفیفا میزان ها همین طرفا هستن و مال سی پی یو هم همین مقدار ها و حالا کمی بالا و پایین داره ولی کلیت همین مقداری هستش که شما میبینین !
  • میانگینی که برای هر بازی برای سی پی یو گرفتم کم تر 10 تا 13 متر برای هر بازی بود که اصلا با واقعیت جور در نمیاد و این مشکلات باید حل بشه ولی خب آقای تیم سازنده سرگرم مای کلاب و پول به جیب زنی و تخم مرغ شانسی و این چیزا هستش ! . آره پسرم !!! :boo:
یعنی شعاع حرکتی سی پی یو در بازی بسیار کمه و این از زیبایی بازی کاسته میکنه ! و همین باعث میشه ما سخت روی سی پی یو بتونیم خطا کنیم !! چون سی پی یو دائم داره در بازی پاس میده و پاس میده و پاس میده و .... !! و آخرین نکته رو هم بگم سی پی یو در این نسخه دمو مشکل کم شوت زدن از راه دور رو هم داره و امیدوارم در نسخه اصلی این مشکل رفع بشه .

در پایان امیدوارم خوشتون اومده باشه و به هر حال صحبت کردن سر گیم پلی و بسیاری از جزئیات دیگه گیم پلی بازی هستش که باید دربارش صحبت کرد و تمومی نداره و فعلا همین نسخه دمو تا این مقدار رو بسنده میکنیم و منتظر نسخه اصلی و نقد اصلی میمونیم !

پاینده باشید ~o):x~o)

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
تو دیتا بیس بازی نبوده فرهاد گذاشته بود یا حداقل بچه های wepes ندیدن، که نوشته رددیت بچه های wepes رو گذاشتم
r/WEPES - Info from PC Demo Files
این شایعه اومده ،اما نه از اونجا .
It was an interview of Hosoda Manorito, the #PES producer, done by the Mainland China partner of PES - NetEase. "We are currently including AFC Champions League clubs in the game. For the Chinese Super League, we are discussing internally
تو مصاحبه با تهیه کننده بازی گفته شده که برا لیگ چین در حال گفت و گو هستیم .که قضیه برا اوریل امسال بوده.4 ماه پیش
实况足球制作人:和你们一样 我看日本国足的比赛也常常悲伤_爱玩网_网易
با توجه به اینکه فیفا لیگو لایسنس کرده،بعید میدونم یه لیگو هر دو بازی تو یه سال بگیرن ولی ممکنه بازم
اینم توییتری که خبر رو داد بیرون امروز
SiuMing (小明) on Twitter

توییتر ادیتورها لیگ چین رو از فایل STR دمو در آورده بودن

گفته شده لیگ چین انحصاری نیست توی فیفا که اگر خبری باشه فکر کنم گیمزکام مشخص میشه

البته واسه من که فرقی نداره زیاد، لایسنس شده باشه که خب بهتره اینطوری یه لیگ حد اقل برای ACL لایسنس هست! چون دیدم اون روز شاکی شده بودی برای لیگ چین برای همین گفتم بدونی که زودتر با خبر بودی:D

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
با توجه به قیمت دلار فکر می کنید ظرفیت 3 بازی چند باشه؟پول جمع کنیم یا نه بزاریم چند ماه دیگه بخریم؟
من ظ 3 رو سال پیش یک ماه بعد انتشار فکر کنم تقریباً 80 خریدم
الان یه جا که برای فروش گذاشته ظ 1 رو می ده 90 و ظ 3 رو 230 !!!!خیلی بالاست قیمت

آخرین ویرایش:

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
با توجه به قیمت دلار فکر می کنید ظرفیت 3 بازی چند باشه؟پول جمع کنیم یا نه بزاریم چند ماه دیگه بخریم؟
من ظ 3 رو سال پیش یک ماه بعد انتشار فکر کنم تقریباً 80 خریدم
الان یه جا که برای فروش گذاشته ظ 1 رو می ده 90 و ظ 3 رو 230 !!!!خیلی بالاست قیمت
اگه می تونید صبر کنید تا جمعه سیاه اون موقع تخفیف خوبی می خوره قیمت ظرفیتشم میاد پایینتر

• Like
Reactions: w.rooney

R_Golkar

کاربر سایت
Mar 17, 2017
114
سلام دوستان عزیز
من مشکلی دارم، ممنون میشم کمک کنید
من ps4 pro دارم و الان تلویزیون qled سامسونگ خریدم
ولی متاسفانه موقع بازی مثلا Pes لگ دارم
به سامسونگ زنگ زدم میگن احتمالا ورژن Hdmi پایین هست
مگه کابلی که داخل خود جعبه Ps4 Pro هست ورژن 2 نیست؟
ممنون میشم کمک کنید چون عصابم خورد شده بابات لگ

ONLY_PS3

کاربر سایت
Feb 12, 2007
77
نام
امیر حسن
سلام دوستان عزیز

داداش بایستی بری جمهوری پاساژ بزرگمهر ط 1 کابل hdmi ورژن 2.2 بخری که فیکس بشه مشکلت داداش ...
قیمتشم حدودا 180 هزار تومن میشه ...
کابل داخل جعبه پرو نسخه 1.4 هست که معمولی هست ...

• Like
Reactions: R_Golkar

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
سلام دوستان عزیز
شما از تنظیمات HDMI خود تیوی حالت Enhanced رو باید فعال کنید و ربطی به کابل نداره
البته توی سونی نوشته enhanced و تو سامسونگ ممکنه چیز دیگه ای باشه ولی مشکلش همینه

• Like
Reactions: R_Golkar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر