PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
برف تایید شده ؟
هم برف و هم غروب در بازی تایید شده .

حتی نور پردازی داینامیک هم در بازی مثل این که وجود داره و تا داشت غروب خورشید در نیوکمپ رو نشون میداد به یک باره تیزر قطع میشه و میره روی بکام و ادامه اون نور پردازی پویا رفت در نمایشگاه E3

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دوستان پست اول آپدیت شد با اطلاعات جدید
امسال تمامی اطلاعات ویژگی های بازی رو توی تصویر نوشتم برای نظم بیشتر
تصاویر هم در پست دوم قرار گرفت

نظرتون رو بگید اگر سایز تصاویر پست اول آزار دهنده هست

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
تنها مشکل من الان چون اکس باکس دارم آپشن فایله‌:\ واقعا چرا نمیان اینو یا مایکروسافت حلش کنن بخدا فروش بازی رو توی نسخه اکس باکس بیشتر میکنه، الان آپشن فایل داشتیم من غمی نداشتم میموند بایرن مونیخ فقط :/ کاش خبر اپشن فایل رو توی E3بدن. بعید میدونم حالاها رئال برگرده با این رفاقت جون جونی ای که با بارسا پیدا کرده کونامی قشنگ تو همه بازیای بارسا تبلیغات پس هست بدجوری پول دادن و خوبن دارن تبلیغ میکنن یعنی جای خوبی سرمایه گذاری کردن. فیفا هم دیده عه، پس منم با رقیب جهانی بارسا میریزم روهم. عجب گیری کردیم خدایی . هم فیفا رو دوس داریم با نقصاش هم پس بدون لایسنسش

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
یکی از کاربرها دیشب از اسیم تنویر در این باره گفته بود که در پاسخ بهش گفته بود در حال حاضر خبری از این ویژگی روی نسخه جدید نیست، حالا اینکه توی این فاصله تا روز عرضه خبری بشه امکانش هست ولی خب ماکروسافت باید چنین امکانی رو بهشون بده که نداده هنوز

در مورد بارسا هم بگم که این باشگاه از قدیم هم بیشتر با کونامی همکاری داشت تنها فکر کنم PES 2012 و 2013 کونامی با رئال مادرید و رونالدو همکاری داشت و البته PES 2008 هم با رونالدوی تنها
این بارسا هم چون EA رهاش کرد بعد از نسخه فیفا 16 کونامی رفت همکاری ویژه باهاش امضا کرد طوری که استادیومش انحصاری شد و خب طرف مقابل هم برای اینکه رئال رو هم لایسنس نکنه کونامی رفت همکاری انحصاری با رئال ترتیب داد که در عوض کونامی مجبور شد بره اتلتیکو مادرید رو لایسنس کنه

حالا اینها بحثش به کنار

یه موردی که چند روز پیش یکی از فنها بهش اشاره کرد قسمت پارتنر وب سایت بایرن مونیخ بود که لوگوی EA از توش حذف شده و این شاید به معنی پایان همکاری این باشگاه با EA بوده باشه که اگر اینطور بوده باشه میشه امیدوار بود امسال این تیم لایسنس شده باشه مجددن

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سلام خوبی یه سوال داشتم میخواستم بدونم هوای برفی چمن بازی سفید میکنه یانه فقط کنار زمین سفید پوشه
سلا به شما .

ببین اینو دقیق دقیق نمیدونم . یه توضیح کوچیکی بدم . الان کشور های پیشرفته خودت میدونی برف هم بیاد استادیوم های کار درست وسط زمین برف نمیشینه و کم پیش میاد چنین اتفاقی بیفته تو فوتبال امروزی ولی خب کشور های ضعیف تر و استادیوم های ضعیف تر خب برف میشینه ( مثلا لیگ روسیه زیاد این اتفاق میفته ) و من فکر نکنم دیگه سازنده ها انقدر به جزئیات توجه کرده باشن .... فکر کنم همون حالت دیفالت تمامی استادیوم ها برف کناره های زمین باشه . بازم میگم مطمئن نیستم ولی حدسم اینه . اینا بعد سال ها برف رو اضافه کردن خودشون رو کشتن . 12 سال این طرفا بود برف تو بازی نبود !!! :|

safari

کاربر سایت
Nov 1, 2015
41
سلا به شما .

ببین اینو دقیق دقیق نمیدونم . یه توضیح کوچیکی بدم . الان کشور های پیشرفته خودت میدونی برف هم بیاد استادیوم های کار درست وسط زمین برف نمیشینه و کم پیش میاد چنین اتفاقی بیفته تو فوتبال امروزی ولی خب کشور های ضعیف تر و استادیوم های ضعیف تر خب برف میشینه ( مثلا لیگ روسیه زیاد این اتفاق میفته ) و من فکر نکنم دیگه سازنده ها انقدر به جزئیات توجه کرده باشن .... فکر کنم همون حالت دیفالت تمامی استادیوم ها برف کناره های زمین باشه . بازم میگم مطمئن نیستم ولی حدسم اینه . اینا بعد سال ها برف رو اضافه کردن خودشون رو کشتن . 12 سال این طرفا بود برف تو بازی نبود !!! :|
خدا کنه برف بشینه رو زمین[-o<

• Like
Reactions: Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خدا کنه برف بشینه رو زمین[-o<
آها دوست داری زمین سفید شه کامل :D خب خیلی حال میده . مثلا زمین های تیم های ضعیف که استادیوم هاشون داغونه در لیگ های سطح پایین ....

البته تو لیگ های معتبر هم یه بار همین سه سال پیش شده بود بازی دورتمند زمین تیم حریف به کل سفید شده بود ولی خب خیلی کم پیش میاد تو لیگ های معتبر ....

چون لوله های گرمایشی و سیستم گرمایشی پیشرفته دارن و خلاصه کم پیش میاد ولی لیگ روسیه که خب برف میاد شدید بار ها شده زمین سفید بشه .

آلمان هم برف زیاد میاد ولی تعطیلات زمستانی دارن و یه مدتی خب تعطیلن و به خاطر همین برف و مصدومیت و .....

ولی منم خب دوست دارم برف بشینه روی زمین به خصوص تو بعضی استادیوم ها و لیگ ها ! که خب از کونامی بعیده تا این حد توجه به حواشی و جزئیات . ولی این برف من شک ندارم گرافیک بازی تو این هوا در PES 209 گریان عالی میشه و چه حالی میده .....:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
آها دوست داری زمین سفید شه کامل :D خب خیلی حال میده . مثلا زمین های تیم های ضعیف که استادیوم هاشون داغونه در لیگ های سطح پایین ....

البته تو لیگ های معتبر هم یه بار همین سه سال پیش شده بود بازی دورتمند زمین تیم حریف به کل سفید شده بود ولی خب خیلی کم پیش میاد تو لیگ های معتبر ....

چون لوله های گرمایشی و سیستم گرمایشی پیشرفته دارن و خلاصه کم پیش میاد ولی لیگ روسیه که خب برف میاد شدید بار ها شده زمین سفید بشه .

آلمان هم برف زیاد میاد ولی تعطیلات زمستانی دارن و یه مدتی خب تعطیلن و به خاطر همین برف و مصدومیت و .....

ولی منم خب دوست دارم برف بشینه روی زمین به خصوص تو بعضی استادیوم ها و لیگ ها ! که خب از کونامی بعیده تا این حد توجه به حواشی و جزئیات . ولی این برف من شک ندارم گرافیک بازی تو این هوا در PES 209 گریان عالی میشه و چه حالی میده .....:D
اگه برف قرار باشه فقط گوشه زمین باشه ارزش نداره مانور دادن که برف بشینه رو زمین دیگه یا بباره حداقل

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
508
یه شایعاتی در مورد مد فوتسال هم‌بود که ظاهرا‌‌ چرت و پرت بوده
نمدونم چرا هیچکدوم سراغ فوتسال یا حتی فوتبال خیابونی نمیرن ، پتانسیل بالایی دارن

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
فرهاد گرامی آقا خواستم از طرف خودم ازت قدر دانی کنم ( صد در صد بقیه دوستان هم شک ندارم همین حس رو دارن ) بابت پست اولی که بازم ترکوندی و منظم و زیبا و عالی در آوردیش و یک دنیا ممنون :Rose: و تو این سال های اخیر واقعا تاپیک PES رو بسیار منظم و تر و تمیز در آوردی و امسال هم که گل کاشتی و تحولاتی ایجاد کردی در منو بندی پست اول ! ~o):D:x

یکم سازنده های فیفا و PES ازت یاد بگیرن :yes: ...

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اگه برف قرار باشه فقط گوشه زمین باشه ارزش نداره مانور دادن که برف بشینه رو زمین دیگه یا بباره حداقل
این رو گفتن که هوای برفی تو نحوه بازی تیم ها تاثیر داره و شما تو هوای برفی باید با استراتژی هوای برفی قدم به زمین بذارین . حالا والا نمیدونم برف میشینه و این چیزا رو بذار گیم پلی ، تریلری چیزی نشون داده بشه تا ببینیم داستان چیه .

ولی بازم میگم مثلا لیگ انگلستان همین امسال یه بازی برف بود و رو زمین برف ننشسته بود . البته توضیحات رو دادم که شدت برف و استادیوم و این چیزا هم خب تاثیر داره و حالا سازنده ها چقدر روش مانور بدن و به جزئیات توجه میکنن رو نمیدونم واقعا .

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
یه شایعاتی در مورد مد فوتسال هم‌بود که ظاهرا‌‌ چرت و پرت بوده
نمدونم چرا هیچکدوم سراغ فوتسال یا حتی فوتبال خیابونی نمیرن ، پتانسیل بالایی دارن

والا شایعش بوده و خب تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
اینکه چه زمانی ازش استفاده کنه خب مشخص نیست و خب فوتسال هم بخواد طراحی کنه به بیشتر از یک سال زمان نیاز داره پس در نتیجه بهترین احتمال اینه واسه 2020 از این لایسنس برای ساخت مد فوتسال استفاده کنه تازه مدیر برند PES توی آمریکا گفته بود یه حالت Career هم دارن میسازن و شایعه شده بود واسه 2019 این مد رو قراره بدن ولی خب فکر نکنم چون اگر خبری بود توی همین ویژگی های نسخه جدید اشاره ای میشد پس در نتیجه این رو هم برای 2020 اوکی میکنن به خصوص وقتی چندتا لیگ درجه دو اروپایی لایسنس کرده باشن بیشتر براشون ساخت چنین مدی ارزشمند هست

حالا بازم باید صبر کرد ما الان به جز چندتا تصویر In Game و یه تریلر که برای آغاز بازار یابی نسخه جدید بود که یه سری انیمیشنها و فیزیک جدید توپ و تور دروازه و مکانیزم های جدید برای شوت زنی بود و نورپردازی پشم ریزون بازی چیز دیگه ای از محتوای جدید ندیدیم
حالا یا همین قدر بوده که خب کم هم نیست توضیحاتی که دادن نشون میده اگر خوب طراحی کرده باشن میشه یه گیم پلی به شدت عالی ازش در آورد
و یا اینکه چیزهایی رو برای E3 در نظر گرفتن نشون بدن
باید صبر کرد سه چهار هفته دیگه مشخص میشه آیا مد کریر براش ساخته شده یا نه

فرهاد گرامی آقا خواستم از طرف خودم ازت قدر دانی کنم ( صد در صد بقیه دوستان هم شک ندارم همین حس رو دارن ) بابت پست اولی که بازم ترکوندی و منظم و زیبا و عالی در آوردیش و یک دنیا ممنون :Rose: و تو این سال های اخیر واقعا تاپیک PES رو بسیار منظم و تر و تمیز در آوردی و امسال هم که گل کاشتی و تحولاتی ایجاد کردی در منو بندی پست اول ! ~o):D:x

یکم سازنده های فیفا و PES ازت یاد بگیرن :yes: ...

امین جون لطف داری خودت و بقیه دوستان :x:Rose:
والا خودت که دیگه منو تا اندازه ای که باید میشناسی توی کارم وسواس دارم و دوست ندارم هر سال مثل قبل بزنم امسال دیگه گفتم یه تغییراتی داده باشم که تاپیک پست اولش دلچسب تر شده باشه و حال کنید از خوندنش:D

و خب خوشحالم که خوشتون اومده امیدوارم دست کم امسال سازنده یه نسخه عالی و بی نقص از نظر گیم پلی بده که حال کنیم و لیاقت وقت گذاشتن براش رو داشته باشه این کونامی

اون بخش آخر حرفتم واقعن دیگه از اون حرفا بود=)) و ممنون از تعریفت، من جای اون دو سازنده سرمو میکوبم به دیوار شاید کمی به غیرتشون بر بخوره:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر