PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
منم این مساله رو کاملا" حس کردم ، البته بعضی از دوستان میگن کونامی اعلام کرده نسخه های مختلف فقط در گرافیک تفاوت دارن در صورتی که اینجور نیست.
من دموی PS3 رو که بازی کردم از بازی ناامید شدم ولی خداییش PS4 فرق داره. مثلا" تو PS3 دروازه بانها انگار همش رو حالت اشلوموشن قرار دارن ولی تو PS4 این مشکل به این شدت نیست !
مطمئنا" ملاک اصلی نقد و بررسی این بازی نسخه نسل فعلی کنسولها یعنی PS4-XOne هست.
اونایی هم که هی صحبت لیسانس می کنن یا عمر خودشون یا عمر گیمر بودنشون کمه و الا باید بدونن زمان PS2 این بازی با همین لیسانسهای ناقص با اختلاف فراوان بهترین شبیه ساز فوتبال بود و امتیازات بالایی هم می گرفت.
نمی گم نبودن لیسانس مهم نیست یا بی تاثیره ولی همه چیز هم نیست...

حالا یه چیز جالب اینکه توپ بازی هم عکس العملاش متفاوته توی ps4 خیلی بهتر و طبیعی تره . من چون تیک دارم رو توپ دقیق تر نگاه کردم
منم همیشه میگم لایسنس مهمه اما مهم تر از گیم پلی نیست.بعدشم خود من تا چند وقت پیش فکر میکردم اسمهاشونم اشتباهه و مثلا گزارشگرم اسم نمیبره بعدا متوجه شدم نه فقط محدود به لباس و اسم تیمهاست که اصلا برای من مشکلی نیست
الان تنها دغدغه من سرورای بازیه چون من تنهام معمولا همیشه و قسمت انلاین خیلی مهمه برام.
یه چیزی که خیلی فوق العادس اینه که از نماهای دور به راحتی میفهمی مسی کدومه ... البا کدومه ... سوارز کدومه ... استایل هر بازیکن ... قد و وزنش خیلی واقعیه
ولی من وقتی سرعت بازی پایینه بیشتر میپسندم بازیرو ... خیلی طبیعی تره ... تو واقعیتم همه بازیکنا یه تاخیر برای فکر کردن و تصمیم گیری دارن
وقتی سرعت میره بالا از لحاظ بصری افت میکنه انگار داری همون بازیرو رو دور تند میبینی و ارکید میشه
خلاصه که ما منتظر وینینگیم این روزا با گزارش جاپونی :x :x

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
دوستان نقد سایت یورو گیمر که از سایت های معروف گیم هست به pes 15 نمرۀ 9 از 10 داده !!

تو خود متن هم زده فیفا رو ترکونده ! فقط کم مونده فحش بده ! (یه مقدار دیگه اغراق کرده به نظر من ... ولی کلیت حرفاش رو قبول دارم)
مخصوصا تو چند تا پاراگراف آخر که نتیجه گیری نقد رو نوشته ...

نقد یورو گیمر

یه جا نوشته فیفا و pes لباساشونو با هم عوض کردن :)) (واژه ای رو به کار برده که در مورد تعویض لباس بازیکنا تو آخر بازی معمولا به کار میره) و نوشته هر کدوم از شرکتا واسه مخاطبان اونیکی بازی، بازی امسال شونو درست کردن !

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
حالا یه چیز جالب اینکه توپ بازی هم عکس العملاش متفاوته توی ps4 خیلی بهتر و طبیعی تره . من چون تیک دارم رو توپ دقیق تر نگاه کردم
منم همیشه میگم لایسنس مهمه اما مهم تر از گیم پلی نیست.بعدشم خود من تا چند وقت پیش فکر میکردم اسمهاشونم اشتباهه و مثلا گزارشگرم اسم نمیبره بعدا متوجه شدم نه فقط محدود به لباس و اسم تیمهاست که اصلا برای من مشکلی نیست
الان تنها دغدغه من سرورای بازیه چون من تنهام معمولا همیشه و قسمت انلاین خیلی مهمه برام.
یه چیزی که خیلی فوق العادس اینه که از نماهای دور به راحتی میفهمی مسی کدومه ... البا کدومه ... سوارز کدومه ... استایل هر بازیکن ... قد و وزنش خیلی واقعیه
ولی من وقتی سرعت بازی پایینه بیشتر میپسندم بازیرو ... خیلی طبیعی تره ... تو واقعیتم همه بازیکنا یه تاخیر برای فکر کردن و تصمیم گیری دارن
وقتی سرعت میره بالا از لحاظ بصری افت میکنه انگار داری همون بازیرو رو دور تند میبینی و ارکید میشه
خلاصه که ما منتظر وینینگیم این روزا با گزارش جاپونی :x :x

Player ID تو این نسخه فوق العاده ست!
مسی نزدیک 10 ساله داره تو سطح اول اروپا فوتبال بازی می کنه ولی کلا" تا قبل از این 5 دقیقه من با بارسلونا یا با مسی فوتبال بازی نکرده بودم ولی این بازی فرق می کنه!:d
اگه به کنترل مسی عادت بکنی و قلقش بیآد دستت مثل روزای اوجش پوست از سر تیم حریف می تونی بکنی!. حالا شاید یه مقدار هم قوی تر از اون چیزیکه الآن هست ولی مسی رو خیلی خوب از کار درآوردن همینطور آرین روین. تو بازی حرکت دستاشو دقت کن...
======
دوستان نقد سایت یورو گیمر که از سایت های معروف گیم هست به pes 15 نمرۀ 9 از 10 داده !!

تو خود متن هم زده فیفا رو ترکونده ! فقط کم مونده فحش بده ! (یه مقدار دیگه اغراق کرده به نظر من ... ولی کلیت حرفاش رو قبول دارم)
مخصوصا تو چند تا پاراگراف آخر که نتیجه گیری نقد رو نوشته ...

نقد یورو گیمر

یه جا نوشته فیفا و pes لباساشونو با هم عوض کردن :)) (واژه ای رو به کار برده که در مورد تعویض لباس بازیکنا تو آخر بازی معمولا به کار میره) و نوشته هر کدوم از شرکتا واسه مخاطبان اونیکی بازی، بازی امسال شونو درست کردن !

Eurogamer خیلی تابلو طرفداره سری PESه:d ولی خب سایت معتبریه و امتیازاتش هم خیلی منطقی

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
واسه من هنوز بازي رو كامل نگرفته
داره ابديت ميگيره
رفتم يه گيفت كارت ٥٠ دلاري خريدم ١٧٠ بعدشم يه ده دلاري هم از سايت freemyapp گيرم اومد
شد شصت دلار
با هزار اميد رفتم بازي رو خريدم از ديشب زدم دانلود كنه امروز اومدم ديدم نامرد يه ذره هم جلو نرفته
اصن يه وضي
:(
8cff7b471e0307f099311c57647465ff.jpg

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
Eurogamer خیلی تابلو طرفداره سری PESه:d ولی خب سایت معتبریه و امتیازاتش هم خیلی منطقی

جدی طرفدار pes ئه؟ :| منو باش دل مو به حرفاش خوش کردم فکر کردم بی تعصب گفته
من نقد های سالهای قبلش رو واسه pes نخوندم، یعنی به اونام نمره بالا داده بود؟

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
جدی طرفدار pes ئه؟ :| منو باش دل مو به حرفاش خوش کردم فکر کردم بی تعصب گفته
من نقد های سالهای قبلش رو واسه pes نخوندم، یعنی به اونام نمره بالا داده بود؟

تو این چند سال که PES روزگار خوشی نداشته Eurogamer معمولا" این بازی رو خیلی تحویل گرفته!:d
نمونه اش سال قبل که به عنوان ناقص 2014 امتیاز بالای 9 داده بود!
PES 2014 review • Eurogamer.net

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
متای بازی 84 شده . دوتا بالای فیفا !

با یکی دو نمره بالا پایین عیار یه بازی مشخص نمیشه مثل 2013 که 2 نمره نمرات GTA V بیشتر از TLOU شد ولی عموم سایت ها TLOU رو بهترین بازی سال انتخاب کردن و البته تا اینجا فعلا 10 تا نقد ثبت شده و هنوز خیلی از نقد ها موندن. اما به طور کلی خیلی خوبه که PES تونسته خودشو بالا بکشه در این حد. به شخصه تا به اینجای کار که روی PS4 بازیش کردم , ازش خوشم اومده البته باید رادار باگ یابی رو روشن کنیم ببینیم اینم مثل FIFA 15 باگ زیاد داره یا نه. :d

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
خداكنه سروراش مثل بازي فيفا١٤ نباشه كه دقيقه ٧٠ به بعد ميافتادي بيرون...
pes2014 با كامبيوتر انلاينش خوب بود ولي هردوهفته ميزد دردست تعمير
خداكنه داستان اينكه وسط بازي افتاديم بيرون به هردليلي Rating AبهCنرسه كه بيجاره ميكنه ادمو

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
تو بخش امتیازاتم گفتم :
بچه ها بخش انلاین بازی کی راه میوفته؟ یااصلا راه افتاده من نمی تونم وصل شم؟ رفتم تو لینکی که داده بود تو PS4 ولی KONAMI چیزی نمیاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر