PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
دوستان من الان وسط بازي بودم يه دفه از بازي پريد بيرون و ديگه نرفت تو بازي تا كنسول خاموش روشن كردم درست شد كسي تا حالا اينجوري شده براش

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان من الان وسط بازي بودم يه دفه از بازي پريد بيرون و ديگه نرفت تو بازي تا كنسول خاموش روشن كردم درست شد كسي تا حالا اينجوري شده براش
برای من که تا حالا پیش نیومده ولی نگران اصلا نباش این جور چیزا پیش میاد ..........

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
واسه من شده بود چند بار گیر کنه تو لود یا منوها ولی بعد بستن با کلید هوم صفحه ارسال باگ اومد ولی دوباره اجرا شد.
یه آپدیت هم اومد حدود 2 گیگ و خورده ای ولی 150 مگ آخر رو داشت دانلود میکرد!!! یعنی از همون اول شروع کرد آخرش رو گرفتن! بعد آپدیت هم هوش مصنوعی تغیرات خوبی کرده وکلا گیم پلی تغیراتی داشته ولی چیز خیلی ملموسی نیست!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
برای من که تا حالا پیش نیومده ولی نگران اصلا نباش این جور چیزا پیش میاد ..........

اقا امين اصلان يه صحنه بود انگار داشتم فوتبال زنده ميديدم الونسو يه شوت بيرون پا زد داداشم به قدري توپ قشنك و طبيعي كات بر ميداشت كه صحنه رو ٤بار زديم عقب ديديم كه اومد از بازي بيرون خدايش تو همين دمو تمام تفكرات تو سرت رو ميتوني تو بازي پياده كني

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
حتما ببینید
[video]https://v.cdn.vine.co/r/videos/C6922019D61139634241379123200_3b1741bf9cf.0.1.1239 3434691227558651.mp4?versionId=Cm737XWeAqYPuj88Rv3 91tqP7HYoSxRH[/video]
[video]https://vine.co/v/OM0elZr3pXM[/video]

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
منم هر چی این دموی pes15 رو بیشتر بازی میکنم بیشتر خوشم میاد البته هنوز در کل کم بازی کردم
بعد از این آپدیت جدیده هم هر چی با چشم نگاه میکنم تغییری تشخیص نمیدم ولی بازی که میکنم به نظرم لذت بخش تره !! نمیدونم شاید انیمیشن جدید اضافه کردن، ولی بازی با cpu خیلی راحته و تقریبا به راحتی تو آخرین درجه میبرمش (با اینکه چند ساله فیفا بازی کردم) امیدوارم این مورد هم تو نسخه های بعدی پیشرفت کنه

فیفا 15 هم بعد از آپدیت دومش به نظرم بهتر شده، البته پلاسم تموم شده نتونستم آنلاین بزنم، ولی لجندری یه کم سخت تر شده، قبل از آپدیت خیلی آسون بود
ولی هنوز یه سری باگ هاش باقی مونده

آخرین ویرایش:

2h2k

کاربر سایت
Aug 29, 2013
169
نام
حسین

Emirates Stadium که قرار بود با Cry Engine برای Pes 2014 بیاد که نرسید که گذاشتن برای Pes2015
پیش نمایش ها:

- - -ویرایش - - -

لایسنس مربیان در
PES2015
با توجه به ویدئوها و تصاویر منتشر شده طی چند روز گذشته امروز با اخبار جدیدی مواجه شدیم
ما در این لیست از لایسنس مربیان خبر میدهیم که این اتفاق برای اولین بار در سری بازی های PES اتفاق میفته

لیست تیم های باشگاهی که مربی تیم هم لایسنس شده

- SL Benfica - FC Porto - Sporting - RSC Anderlecht - Standard De Liege - AEL Limassol - Apoel FC - Aalbork BK - F.C. Copenhagen - Bayern de Múnich - Bayer 04 Leverkusen - Shalke04 - Olympiacos FC - Panathinaikos F.C. - ЦСКА Москва - Зенит - Grasshopper Zurich - Galatasaray

لیست تیم های ملی که مربی تیم هم لایسنس شده

France - Germany - Greece - Portugal - Spain

- - -ویرایش - - -

تیم ملی ایران در PES 2015

7fbeb9466d091.jpg

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دمو رو امروز گرفتم بازی کردم:

نسبت به 2014 هم گرافیک هم گیم پلی هم هوش مصنوعی هم انیمنشنها خیلی بهتر شده.

یطورایی بازی متحول شده و برگشته به نسل طلایی خودش تو دوران ps2.

بازی به واقعیت فوتبال بیشتر تمایل پیدا کرده.

من از ps1 تا حالا این فوتبال رو بازی میکنم و هر وقت کمبودی داشت به شدت میکوبیدمش ولی امسال واقعا خوشم اومد.
مقایسه ایی با رقیبش نمیکنم با خودش انجام میدم.امسال واقعا پیشرفت کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر