PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

2h2k

کاربر سایت
Aug 29, 2013
169
نام
حسین
از pes 2015 بهتره ولی بازم مشکل داره تو 18 قدم من هرچی زدم دروازبان نه نگفت ماشاالله دروازه بانها خستن تو تک به تک ها توقع گرفتن توپ از دروازبان هارو نداشته باشید تو بیشتر برخورد ها منتظر کارت زرد باشید در کل player id خوبه با گرافیک ولی 100 درصد امسال هم از فیفا جلو نمیزنه

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
از pes 2015 بهتره ولی بازم مشکل داره تو 18 قدم من هرچی زدم دروازبان نه نگفت ماشاالله دروازه بانها خستن تو تک به تک ها توقع گرفتن توپ از دروازبان هارو نداشته باشید تو بیشتر برخورد ها منتظر کارت زرد باشید در کل player id خوبه با گرافیک ولی 100 درصد امسال هم از فیفا جلو نمیزنه

همین player id , team idخودش خیلیه ها...من خودم 13 رو بخاطر این عاشقش بودم و 14 رو زیاد بازی نکردم

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
از Player ID که بگذریم (که خیلی خوبه). Team ID عالیه! همین الان یه دست رئال بارسا زدم، بارسا جوری پاسکاری میکرد قشنگ مغزمو میخورد! قشنگ حس میکردم دارم یه ال کلاسیکو میبینم :d اگه PES ضعفاش رو برطرف کنه و فیفا نتونه Player ID , Team ID رو به این خوبی توو سالای آینده پیاده کنه بدجوری عقب میوفته

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
از Player ID که بگذریم (که خیلی خوبه). Team ID عالیه! همین الان یه دست رئال بارسا زدم، بارسا جوری پاسکاری میکرد قشنگ مغزمو میخورد! قشنگ حس میکردم دارم یه ال کلاسیکو میبینم :d اگه PES ضعفاش رو برطرف کنه و فیفا نتونه Player ID , Team ID رو به این خوبی توو سالای آینده پیاده کنه بدجوری عقب میوفته

pes الان هم به نظرم خوبه و یه جورایی فهمیدن کجاها نباید گند بزنن:| پتانسیل بیشتر از اینا رو داره pes منتهی زمان لازمه

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
ممکنه تا انتشار بازی ضعفهاشو برطرف کنه چون هنوز خیلی مونده به انتشارش...یادمه دموی پیس13 که اومد نسخه اصلیش چندتا آپشن دیگه اضافه شده بود مث شوت کات دار و ...

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
منم دمو رو توی X360 بازی کردم.
همون اوایل بازی اولین چیزی که جلب توجه میکنه Player ID هست که واقعا خارق العاده کار شده.
یعنی دو تا بازیکن به هیچ وجه مثل هم نمی دون و دویدن هر کدوم با هم فرق داره.
متاسفانه بازی بنظرم یکمی مرده هست و باید بیشتر از رنگ های گرم توی زمین استفاده بشه. مثلا الان توی 360 نور بازی بشدت سفیده ! نمیدونم چرا ! :| حتی موهای بازیکنا از بالا هم به سفید میخوره و کجل بنظر میرسن ! :|
ولی بازم خیلی خیلی بهتر از فاجعه 2014 هست و قابل تحمل تره.

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
منم دمو رو توی X360 بازی کردم.
همون اوایل بازی اولین چیزی که جلب توجه میکنه Player ID هست که واقعا خارق العاده کار شده.
یعنی دو تا بازیکن به هیچ وجه مثل هم نمی دون و دویدن هر کدوم با هم فرق داره.
متاسفانه بازی بنظرم یکمی مرده هست و باید بیشتر از رنگ های گرم توی زمین استفاده بشه. مثلا الان توی 360 نور بازی بشدت سفیده ! نمیدونم چرا ! :| حتی موهای بازیکنا از بالا هم به سفید میخوره و کجل بنظر میرسن ! :|
ولی بازم خیلی خیلی بهتر از فاجعه 2014 هست و قابل تحمل تره.

دوست عزیز این مواردی که گفتی تو نسخه ps4 وجود نداره... حداقل من که ندیدم... اتفاقاً یکی از نقاط قوتش همین گرافیکش هست.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوست عزیز این مواردی که گفتی تو نسخه ps4 وجود نداره... حداقل من که ندیدم... اتفاقاً یکی از نقاط قوتش همین گرافیکش هست.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

اینکه 100% !!
اما همونطور که گفتم بازی توی 360 زیاد جالب نیست.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
گلی که CPU نوش جان User میکنه !!! :d

توپ کرنری ارسال میشه و دروازه بان بارسلونا خروج میکنه و توپ رو مشت میکنه و توپ میره بیرون محوطه جریمه و مارسلو (سی پی یو ) بازیکن رئال با یه ضربه سر ضرب دروازه بارسلونا رو باز میکنه !!!

نکته جالب تو این صحنه انیمیشن عالی شون سر ضربی هستش که مارسلو میزنه .............

https://vine.co/v/OZzaUgU6Xgj

اینم گل ماریو گوتزه .......

http://www.youtube.com/watch?v=R0H0pHOXQUA

آخرین ویرایش:

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
گلی که CPU نوش جان User میکنه !!! :d

توپ کرنری ارسال میشه و دروازه بان بارسلونا خروج میکنه و توپ رو مشت میکنه و توپ میره بیرون محوطه جریمه و مارسلو (سی پی یو ) بازیکن رئال با یه ضربه سر ضرب دروازه بارسلونا رو باز میکنه !!!

نکته جالب تو این صحنه انیمیشن عالی شون سر ضربی هستش که مارسلو میزنه .............

https://vine.co/v/OZzaUgU6Xgj

اینم گل ماریو گوتزه .......

pes 2015 gotze goal - YouTube
با اجازت تبدیلشون کردم به فرمن gif
شوت مارسلو

این هم لینک با کیفیت ترش
http://upload7.ir/imgs/2014-09/02860976395753875063.gif
ماریو گوتزه

http://upload7.ir/imgs/2014-09/92627575074288674348.gif

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
لطفا یکی جواب بده الکی 2 گیگ دانلود نکنم.
ربطی به ریجن کنسول نداره.ریجن اکانتتون مهمه.
اگه اکانت آمریکا داری که مشکلی نیست در غیر این صورت دوست عزیز شما باید یه اکانت Usa بسازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر