PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
با این که یک فیفا باز متعصبم ولی دعا میکنم امسال pes خوب باشه چون من هرسال هردو نسخه رو میخرم آخه عاشق بازی فوتبالم و به غیر از فوتبال چیز دیگه ای بازی نمیکنم حالا با این قیمت های نجومیه بازیهای نسل هشتم چه فن باشی چه نباشی باید دعا کنی بازی ها ارزش این همه هزینه کردن رو داشته باشه ((بعد هم فن بازی و کل کل نمک گیمه به شرطی که به کسی بی احترامی نشه، خیلی این دعوا ها رو جدی نگیرید دوستان، من بارها گفتم نه ea مال بابایه منه و نه konami ماله بابایه شما))دو تا فوتبال خوب بهتر از یه فوتبال خوبه از هر کدوم خسته شدی میری سراغ اون یکی...موفق باشید:-*

- - -ویرایش - - -

اما هر کاری فیفا بکنه عمران به گرافیک پی اس برسه نیمار تو فیفا 15 شبی میمون درست کردن

در ضمن احمد عزیز شبیه نبودن چهره ربطی به گرافیک نداره!!!گفتم بدونی!

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام دوستان من ویدوهای بازی رو دیدم واقعا پیشرفت زیادی کرده مخصوصا هوش مصنوعی .ایا واسه نسل قبل هم این تغییرات هست یا همون ۲۰۱۴ رو میخوان بدن بیرون

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یکم رعایت کنید و باهم دیگه بهتر صحبت کنید اینجا هر کسی حق نظر دادن داره و نظرش هم محترمه همون طور که تو تاپیک فیفا هم نظرهای مختلف بعد از اومدن دمو داده شد.

در مورد خود بازی هم وقتی دمو بیاد بهتر میشه نظر داد اما با توجه به چیزی که من تو فیفا بازی کردم و دیدم PES احتمالا تونسته تا حدی به اون گیم پلی کلاسیک و قدیمی که همه ما دوسش داشتیم نزدیک بشه که عنوان بهترین بازی Gamescom رو هم کسب کرده در مقابل فیفا و اون هم تو اروپا که همه خوره فیفا هستند! پس بهتره صبر کنید و 3-4 شنبه که دمو رو از استور دانلود کردیم اون موقع بهتر میشه نظر داد.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان باید حتما اخطار بدم تا رعایت بکنند و جو تاپیک رو بهم نریزند؟! همین 2-3 تا پست بالاتر گفتم. لطف کنید رعایت کنید.

ممنونم

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
امیدوارم در این نسخه مدل ضربات آزاد به شکل سابق ( 2013 ) برگرده نه مثل ( 2014 ) مسخره باشه .

اتفاقا نه شبیه 2013 است و نه شبیه به 2014 . تو اون تریلیر هایی که من دیدم نوع ضربه آزاد زدن مثل pes 2006 , 2007 بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر