PES 2014 هفته آینده رونمایی میشود

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

Jon Murphy لیدر و طراح تیم سازنده PES از طریق توییت تایید کرد اخبار PES 2014 که با انجین قدرتمند Fox ساخته شده است هفته اینده اعلام خواهد شد . جان که به همراه چند نفر از اعضای کونامی اواخر ماه گذشته بر روند توسعه بازی در توکیو بازدیدی داشته اند اظهار داشت : از نمایش بازی بسیار تحت تاثیر قرار گرفته اند و انجین Fox بسیار انها رو سورپرایز کرده است .

منتظر اخبار جدید از PES 2014 و Fox Engine در هفته اینده باشید .

منبع

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
اره داداش میدونم برایه این نسل هست فقط موندم ایا با این موتور جدیدشون رویه نسله الان حاظرند کار کنند یا نه درست مثله فیفا یادمه ساله 2006 میامدیم اینجا قسمه ایه قران که بابا فیفا تست کنید فیفا360 اون چیزی نیست که رویه ps2 و pc میبینید کلا یه بازی دیگس حالا از این میترسم فیفا و pes مثله نسل قبل این بازی با موتور جدیدشون انحصاری برایه کنسولایه نسله بعد باشه بعد فیفا pes قبلی ادامه بدن رویه 360 و ps3

بله..حتما با همین fox engine این بازی رو واسه ps3,x360,pc,...میسازن...
البته فکر نکنم همون زمانی که واسه این نسل بیاد واسه نسل بعد هم بیاد...شاید چند ماه دیرتر ویا شاید هم اصلا نیاد...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
Romell :

دستت درد نکنه . اطلاعاتت فوق العاده بود . با اینکه عاشق فیفا هستم ولی آرزومه اینکه PES به روزهای اوجش برگرده و انتخاب اول من تو بازیهای ورزشی بشه .
خاطراتی که با این سری بازی دارم و لذتی که تو بازی کردن با این سری تو نسلهای قبل بردم به هیچ وجه تکرار شدنی نیست .
فقط یه سوال اینجور که بوش میاد این قابلیتها برای کنسولهای نسل بعدی هست یا همین نسله ؟ ( امیدوارم گزینه دوم باشه :D )

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بله..حتما با همین fox engine این بازی رو واسه ps3,x360,pc,...میسازن...
البته فکر نکنم همون زمانی که واسه این نسل بیاد واسه نسل بعد هم بیاد...شاید چند ماه دیرتر ویا شاید هم اصلا نیاد...
بازی pes 2014 بر روی کنسول های های فعلی هم با موتور فاکس ساخته خواهد شد ولی اگه انتظار دارین که از لحاط گرافیکی و حتی گیم پلی و خیلی چیز های دیگه با pes 2014 نسل بعد تفاوتی نداشته باشه سخت در اشتباه هستین و طی گفته های ماسودا بسیاری از المان های گرافیکی و گیم پلی فقط بر روی کنسول های نسل بعد قابل اجرا هستن. به طور کلی pes 2014 بر روی کنسول های فعلی با کنسول های نسل بعد تفاوت های بسیاری خواهد داشت ...................

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
بازی pes 2014 بر روی کنسول های های فعلی هم با موتور فاکس ساخته خواهد شد ولی اگه انتظار دارین که از لحاط گرافیکی و حتی گیم پلی و خیلی چیز های دیگه با pes 2014 نسل بعد تفاوتی نداشته باشه سخت در اشتباه هستین و طی گفته های ماسودا بسیاری از المان های گرافیکی و گیم پلی فقط بر روی کنسول های نسل بعد قابل اجرا هستن. به طور کلی pes 2014 بر روی کنسول های فعلی با کنسول های نسل بعد تفاوت های بسیاری خواهد داشت ...................
یعنی چیزی مثل PES 2013 کنسول PS3 با PES 2013 کنسول PS2 ؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
Romell :

دستت درد نکنه . اطلاعاتت فوق العاده بود . با اینکه عاشق فیفا هستم ولی آرزومه اینکه PES به روزهای اوجش برگرده و انتخاب اول من تو بازیهای ورزشی بشه .
خاطراتی که با این سری بازی دارم و لذتی که تو بازی کردن با این سری تو نسلهای قبل بردم به هیچ وجه تکرار شدنی نیست .
فقط یه سوال اینجور که بوش میاد این قابلیتها برای کنسولهای نسل بعدی هست یا همین نسله ؟ ( امیدوارم گزینه دوم باشه :D )
در این که از چه مقدار مشخصه های گرافیکی و گیم پلی در کنسول های این نسل قابل استفاده هستش خودش جای بحث داره . ولی خوب مشخصه که pes 2014 این نسل با نسل بعد تفاوت های فاحشی داره به هر حال قدرت کنسول های نسل فعلی رو با نسل بعد نمیشه مقایسه کرد . و 4 روز دیگه خیلی چیز ها معلوم میشه . بازم میگم یک مصاحبه ای با ماسودا رو خونده بودم و گفته بود بسیاری از قابلیت های گرافیکی و حتی گیم پلی فقط و فقط در نسل بعد قابل اجرا هستن . به هر حال خودمم میخوام بدونم 4 روز دیگه pes 2014 کنسول های فعلی رونمایی میشه و یا نسل بعدی و یا هردو ...................

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امين اينايي كه درمورد درگيري و فيزيك توپ گفتي كه همه رو فيفا قبلا پياده كرده
درمورد گرافيك هم هميشه PES پيشتاز بوده باز چيز جديدي نيست
بهرحال تا كونامي درست سركيسه رو شل نكنه نميتونه فيفا رو بگيره
فيفا خعلي گردن كلفت شده اولتيميت تيم هم واسش شده چاه نفت8-|

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
امين اينايي كه درمورد درگيري و فيزيك توپ گفتي كه همه رو فيفا قبلا پياده كرده
درمورد گرافيك هم هميشه PES پيشتاز بوده باز چيز جديدي نيست
بهرحال تا كونامي درست سركيسه رو شل نكنه نميتونه فيفا رو بگيره
فيفا خعلي گردن كلفت شده اولتيميت تيم هم واسش شده چاه نفت8-|
با نظرات و صحبت هات تقریبا موافقم و قابل احترام ، اولا در این که فیفا برای نسل بعد بیکار نمیشینه و غولی شده واسه خودش و تیم سازندش واقعا عالین شکی درش نیست و هیج بحثی توش نیست و قبلا هم یک بار گفتم من مثل خیلی از بچه های دیگه از سال 2008 به بعد دارم فیفا بازی میکنم ...............ولی باز هم میگم باید اخبار تکمیلی و خبر های کامل تری بیاد و بعد نظر بدیم و تا 4 روز دیگه باید صبر کنیم . و درباره این نکاتی که شما گفتی که فیفا قبلا این کار ها رو انجام داده باید ببینیم پس چقدر در این زمینه ها عمل میکنه یعنی این موارد رو میتونه به جلو سوق بده یا با فیفای این نسل تازه برابری میکنه ولی یکی از نکاتی که من معنی کردم خوب دقت کن از دوباره میزارم :
میزان کنترل توپ در یک شعاع حرکتی سه برابر بزرگ تر از نسل فعلی است ، یعنی این که در هنگام یک درگیری بر سر به دست آوردن توپ و در حالی که بازیکن سعی می کند با پاهای خود کنترل توپ را در اختیار بگیرد ، موارد پویاتر و دقیق تری را فراهم خواهد کرد. به هر حال من از هایپ کردن بدم میاد و خودم هم باز هیچ نظری ندارم که pes به دوران اوجش بر میگرده یا نه تا یک تریلری یا صحنه گیم پلی ببینیم تازه باید ببینیم فیفای غول چی برای رو کردن داره ................ولی یک چیزی رو یقین دارم کار گردان سری pes منظورم سباس بزرگ هستش واقعا آدم با استعداد و بزرگی هستش و صنعت گیم در بخش ورزشی بهش مدیونه چون این شخص بود با به وجود آوردن سری وینینگ الون دنیای ورزشی گیم رو خیلی خیلی رو به جلو برد . در نسل قبل که کونامی هیچ امکاناتی براش به وجود نیاورد و pes نابود شد ولی مثل این که کونامی براش امکانات زیادی تدارک دیده .............هیچ وقت مصاحبش در سال 2007 یادم نمیره که این سیستم تاکتیکال دیفندینگ رو اون موقع شرح داده بود و گفته بود خسته شدم از این که برای توپ گیری در بازی فوتبال فقط باید یک دکمه رو نگه داریم و توپ رو بگیریم ولی سباس به خاطر نبود امکانات و برنامه ریزی درست هیچ وقت نتونست این کار رو پیاده کنه و فیفا چندید سال بعد این سیستم تاکتیکال دیفندینگ رو پیاده سازی کرد ............. pes در این نسل حتی به خودش زحمت نداد و موتورش رو عوض نکرد و همون موتور گرافیکی ps2 رو فقط پالایش کرد . به نوعی در خواب خرگوشی فرو رفته بود و فکرش رو هم نمیکرد که فیفا با برنامه ریزی بی نظیرش چنان بلایی به سر کونامی و بازی پر طرفدارش در بیاره که دیگه هیچ وقت نتونستن در این نسل قد علم کنن . به هر حال باید ببینیم چی میشه ...............پاینده باشی

---------- نوشته در 12:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 AM ارسال شده بود ----------

یعنی چیزی مثل PES 2013 کنسول PS3 با PES 2013 کنسول PS2 ؟
مثال جالبیه چون هر دو موتور یکی هستن . ولی در مورد تفاوت های گرافیکی pes 2014 این نسل با نسل بعدی و تفاوت هاش باید صبر کنیم و ببینیم چقدر تفاوت دارن . ولی صد در صد تفاوت هاشون زیاد هستش .

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

مثال جالبیه چون هر دو موتور یکی هستن . ولی در مورد تفاوت های گرافیکی pes 2014 این نسل با نسل بعدی و تفاوت هاش باید صبر کنیم و ببینیم چقدر تفاوت دارن . ولی صد در صد تفاوت هاشون زیاد هستش .
همین الان نسخه های PS2 این بازی رو به نسخه ی PC ترجیح میدم شخصا
با این که بازیش فیلم هندی رو رد کرده بازم بازیش میکنم

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
درسته.منم همین رو گفتم این هم کاملا مشخصه که این بازی واسه نسل بعد تفاوت فاحشی با این نسل داره...ولی کونامی حداکثر توانش رو واسه آخرین سال این نسل به کار میبره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر