PES 2011 | PS3

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
ن مشکلم حل شد همه بانتقال ها درست شد و لباس ها ...دانلود کردم...من می خوام چنتا توپ جدید به بازی اضافه کنم .....مثل توپ جام جهانی دانلودی چیزی هست

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
بالاخره من هم این بازی رو تجربه کردم
واقعا تعجب میکنم یک سری از دوستان چطور میتونن از پیشرفتهای واضح این شماره چشم پوشی کنن!
البته مشکل دوستانی که عضو حزب باد هستند اینه که باد به هر سمتی بوزه همونوری میرن و متاسفانه فقط و فقط "گرافیک" واسشون مهمه!
این شماره از هر لحاظ پیشرفت کرده...قبول دارم هنوز انیمیشن ها تکراری هستند(انیمیشن حرکات_ خاص_ بعد از خطا و یا درگیری)
ولی بازی پویا و زنده به معنای واقعی کلمه رو نمیشه نادیده گرفت
سیستم پاس دهی عالی که واقعا پاس ها و ضربات زو غیر قابل پیش بینی کرده!
هوش مصنوعی به شدت بالا رفته و در میانه زمین Pressing به بهترین شکل از طرف حریف انجام میشه که کار رو سخت میکنه!
متاسفانه PES از لحاظ یکسری جنگولک بازی کم میاره مقابل فیفا هرچند منوها تو این شماره بسیار زیبا هستند
در پایان باید بگم از لحاظ هسته اصلی بازی این شماره PES واقعا پیشرفت کرده و لذت بخش شده! من سال_ پیش واسه اولین بار سراغ فیفا 10 رفتم اونم به خاطره آنلاینش ولی امسال نمیشه از خیر بازی محبوب_ همیشگیم گذشت هرچند که آنلاینش اینترنت_ سرعت بالا بخواد
به قول_ منتقد VideoGamer :
FIfa11 is fifa10 BUT better
درسته که فیفا10 کامل بود و فیفا 11 از اون بهتر شده ولی من نظر شخصیم اینه که امسال PES11 پیشرفت_ زیادی کرده و برندست حتی اگه امتیازش بالاتر نباشه
دوربین_ بازی هم تو حالت_ WIde و Ball خوبه از نظر من ولی دوستانی که مشکل دارن میتونن رو Player تنظیم کنن خوب
اسم بازیکن ها هم رفته بالاسرشون که باز واسه من جالب بود و اینکه اون پایین_ صفحه خلوت شده خیلی خوبه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بالاخره من هم این بازی رو تجربه کردم
واقعا تعجب میکنم یک سری از دوستان چطور میتونن از پیشرفتهای واضح این شماره چشم پوشی کنن!
البته مشکل دوستانی که عضو حزب باد هستند اینه که باد به هر سمتی بوزه همونوری میرن و متاسفانه فقط و فقط "گرافیک" واسشون مهمه!
این شماره از هر لحاظ پیشرفت کرده...قبول دارم هنوز انیمیشن ها تکراری هستند(انیمیشن حرکات_ خاص_ بعد از خطا و یا درگیری)
ولی بازی پویا و زنده به معنای واقعی کلمه رو نمیشه نادیده گرفت
سیستم پاس دهی عالی که واقعا پاس ها و ضربات زو غیر قابل پیش بینی کرده!
هوش مصنوعی به شدت بالا رفته و در میانه زمین Pressing به بهترین شکل از طرف حریف انجام میشه که کار رو سخت میکنه!
متاسفانه PES از لحاظ یکسری جنگولک بازی کم میاره مقابل فیفا هرچند منوها تو این شماره بسیار زیبا هستند
در پایان باید بگم از لحاظ هسته اصلی بازی این شماره PES واقعا پیشرفت کرده و لذت بخش شده! من سال_ پیش واسه اولین بار سراغ فیفا 10 رفتم اونم به خاطره آنلاینش ولی امسال نمیشه از خیر بازی محبوب_ همیشگیم گذشت هرچند که آنلاینش اینترنت_ سرعت بالا بخواد
به قول_ منتقد VideoGamer :
FIfa11 is fifa10 BUT better
درسته که فیفا10 کامل بود و فیفا 11 از اون بهتر شده ولی من نظر شخصیم اینه که امسال PES11 پیشرفت_ زیادی کرده و برندست حتی اگه امتیازش بالاتر نباشه
دوربین_ بازی هم تو حالت_ WIde و Ball خوبه از نظر من ولی دوستانی که مشکل دارن میتونن رو Player تنظیم کنن خوب
اسم بازیکن ها هم رفته بالاسرشون که باز واسه من جالب بود و اینکه اون پایین_ صفحه خلوت شده خیلی خوبه

انیمیشنها هم بهتر شدن ، فقط باید دقت کنید ، چون تو خوده بازی گنجونده شدن و نه تو کات سنس ها;)
امتیاز هم IGN به این 0.5 نمره بیشتر از فیفا داده:>
PES2011 = 9/10
FIFA11 =8.5/10

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
باید ببینی کد بازیت چیه یا 01021 یا 01022 هست ....صحفه قبل اینکش هست من یه 26 مگی دانلود کردم که کدش نمیخورد بعد یه 50 مگی دانلود کردم که درست شد دانلود کردید از زیپ خارج کنید پوشه ps3 رو رو فلش بریزید بعد بزنید به ps3 بعد برید تو save data همون گزینه اول فاش شما هست برید کپی کنید خودش میره تو سشرث بازیت اگه کدش درست باشه .......برای دانلود برید صفحه قبل اونا هست چون من خیلی سوال کردم همه جورش هیت

Avernus

کاربر سایت
May 3, 2010
23
نام
عارف
سلام
اگه میشه جواب بدین
1.چه جوری میتونم با کسی که ادد کردم انلاین بازی کنم؟
2.واسم خیلی پیش اومده که وسط بازی از سرور میاد بیرون ومنو 3.0 بازنده میکنه؟چی کار کنم؟

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
انیمیشنها هم بهتر شدن ، فقط باید دقت کنید ، چون تو خوده بازی گنجونده شدن و نه تو کات سنس ها;)
امتیاز هم IGN به این 0.5 نمره بیشتر از فیفا داده:>
PES2011 = 9/10
FIFA11 =8.5/10

آره منم منظورم کات سنس ها بود که تکراری هستند!
امتیاز ign رو هم ندیده بودم ،خوندم و واقعا نقدش زیبا بود...تقریبا به همون چیزا اشاره کرده
و در آخر جملش جالب بود که گفته "امسال من PES رو انتخاب میکنم"

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اين قابليت extra content هم جالبه.فقط بديش اينه كه خيلي بايد بازي كني كه بتوني مثلا يه مورد 600gp رو باز كني.راهي روشي نيومده براي گرفتن gp به صورت نامحدود يا باز كردن همه اين كونتنت ها

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اين قابليت extra content هم جالبه.فقط بديش اينه كه خيلي بايد بازي كني كه بتوني مثلا يه مورد 600gp رو باز كني.راهي روشي نيومده براي گرفتن gp به صورت نامحدود يا باز كردن همه اين كونتنت ها

منم همین سوال رو دارم
اگر یادتون باشه قدیما هم تو یکی از نسخه ها همچین سیستمی بود
ولی مثلا وقتی قهرمانه جهان میشدی یه جا 100 تا میداد ، اینجا لامذهب هر بازی فقط 10 تا میده
و بر فرض برای BAL چهار گزینه داره هر کدوم 600gp میخواد که میشه 2400gp و به عبارتی 240 بازی#:-s من 940 تا گرفتم تا الان ولی کو تا بخوای همه رو بگیری
درسته 1 سال وقت هست:d ولی میخوای BAL رو شروع کنی دوست داری با اون 4 تا شروع کنی
( یا میشه وسط کار هم اینا رو خرید و تو بازی اعمال بشن؟:-/)

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
دوستان یه وقت به خودتون فشار نیارید ها ، خدای نکرده ضرر داره:d
از این سایت با توجه به کد BLES بازیتون (01021-01022 ) patch مربوطه رو دانلود کنید
وقتی از حالته فشرده خارجش کردید یه پوشه به نامه PS3 توش هست ، اون رو میریزید تو فلش مموریتون
بعد فلش رو به PS3 وصل میکنید و تو قسمته GAME ( همونجا که آیکونه بازی میاد و بازی رو از اونجا اجرا میکنید)
میرید بالا تا برسید به save game data وارد میشید بعد وارده فلش میشید و همه اون فایلها رو یکی یکی کپی میکنید تو دستگاه ، بعد بازی رو اجرا میکنید و ....
اگر این کار رو کردید و اتفاقی نیوفتاد پس 100% یا پچه اشتباهی دان کردید یعنی بازیتون 01021 هست و شما پچه 01022 رو گرفتید و بالعکس یا تو کپی کردنه فایلها اشتباه کردید

نمیشه با کامپیوتر بریزیم به کنسول؟ چون 300 تا فایله؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر