Multi Platform Persona 3 Reload

سازنده
P-Studio
تاریخ انتشار
2024
ناشر
ATLUS
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
P3-Reload-Ann_06-11-23.png

این بازی یک Remake کامل از Persona 3 هست. به گقته ی سازنده ی بازی همه چیز از بازی رو از اول ساختن و داستان،اونت، اهنگ و چیز های دیگری به بازی اضافه شده

تاپیک در اینده اپدیت میشه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,940
گیم پس بگیر.
ارزونترین راهه.
با اون اصلا کار نکردم مایکروسافت با استورش کلی مشکل داشتم قبلا
به نظرم باید وایسم منتظر اپشنای بهتر رو پی سی یا کرک پس.
تازه امروز اومده نباید زیادم عجله کرد

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,594
نام
Alireza
نسخه استاندارد و دیجیتال پرمیمومش چقدر تفاوت دارن؟ شما کدومو گرفتین؟
تا جایی که میدونم مثل P5 و P5R چندتا پرسونا (از کارکترای P4 و P5) و چندتا costume اضافه داره. آرت بوک و ساندترک بازیم هست.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,388
نام
مــاکــان
با اون اصلا کار نکردم مایکروسافت با استورش کلی مشکل داشتم قبلا
به نظرم باید وایسم منتظر اپشنای بهتر رو پی سی یا کرک پس.
تازه امروز اومده نباید زیادم عجله کرد
آقا منم خودم چند ماهی بیشتر نمیشه که گیم پس گرفتم.
خودم قبلا از لانچرش بدم میومد ولی الان اصلا مشکل نداره.

درسته هیچی استیم نمیشه ولی Xbox App الان واقعا مشکل عجیب غریبی که اذیت کنه نداره.
گیم پس رو بگیر بره .

تازه اگه از این اشتراکی ها که یک ساله 300-200 تومن میدن بگیری که اصلا فوق العادست.

• Like
Reactions: Cait Sith

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
کلی واسه این بازی هیجان دارم‌. سریع گیمپس رو تمدید کردم :D ولی چون بازی طولانیه گفتم قبلش الدن رینگ و ریمیک ایول ۴ که نیمه تموم موندن رو تموم کنم و بعد با خیال راحت برم این بازی رو مث نسخه ۵ زندگی کنم :D ولی از اونطرف هایپم برای پرسونا خیلی زیاده. خلاصه که گیر کردم بین چنتا بازی گولاخ :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,940
آقا منم خودم چند ماهی بیشتر نمیشه که گیم پس گرفتم.
خودم قبلا از لانچرش بدم میومد ولی الان اصلا مشکل نداره.

درسته هیچی استیم نمیشه ولی Xbox App الان واقعا مشکل عجیب غریبی که اذیت کنه نداره.
گیم پس رو بگیر بره .

تازه اگه از این اشتراکی ها که یک ساله 300-200 تومن میدن بگیری که اصلا فوق العادست.

رو گیم پس بگیرمش میشه بکاپ فایلای بازی رو جدا دانلود کنم و بریزم؟
کاری که رو استیم میشد
بکاپش البته نمیدونم اومده یا نه
البته حجمش چیزی نیست ولی میترسم همینم با این لانچره که معلوم نیست چیه به مشکل بخورم ۱۰۰ کیلوبایت سرعت بده

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,388
نام
مــاکــان
رو گیم پس بگیرمش میشه بکاپ فایلای بازی رو جدا دانلود کنم و بریزم؟
کاری که رو استیم میشد
بکاپش البته نمیدونم اومده یا نه
البته حجمش چیزی نیست ولی میترسم همینم با این لانچره که معلوم نیست چیه به مشکل بخورم ۱۰۰ کیلوبایت سرعت بده
آره میشه.
اگه بکاپ اومده دانلود کن بریز ، به راحتی میشناسه و از ادامه میره.
========
اگه بکاپ پیدا نکردی خودت میتونی لینکهارو از استور بگیری و بندازی تو idm که دانلود کنه.
این آموزش رو ببین ، خودم آخرین بار یکی دو ماه پیش تست کردم و جواب داد:
[Windows Store [Xbox - PC Gamepass فروشگاه رسمی Microsoft

در غیر اینصورت بزن خود xbox app بگیره ، من خودمم مستقیم دانلود کردم.
با سرعت خیلی خوبی گرفت ، فکر نکنم به مشکل بخوری.
دیگه اون مشکلات قدیم رو نداره.
حداقل من تو این 3-2 ماه آخر اصلا مشکلی باهاش نداشتم.

• Like

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
164
درود دوستان
یک سوال داشتم در خصوص سوشال لینک ها توی اسپویلر میذارم ترجیحا اگه اواسط بازی هستید بازش کنید

من الان بعد مرحله فوکا هستم ولی هنوز بازی هیچ حرکتی برای سوشال لینک تیم اصلی بازی مث یوکاری و جونپه و ... نزده اینا قراره بعدا سوشال لینکشون باز شه؟ و اینکه یه بنده خدایی بنام سومیتسو باید تا الان تو بازی ظاهر میشده برای سوشال لینک ولی نمیدونم چرا نمیاد هرروز میرم به محوطه مال ولی نیستش هیچوقت داستانش چیه😁

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
خب منم فرصت شد یک 5-6 ساعتی بازی کنم. فعلا اوایل بازی هستم خیلی داستان بازی خودش را نشون نداده ولی به این مورد ایمان دارم چون شنیدم که داستان خوبی داره.

کلیات بازی تقریبا میشه گفت P5 را اگه بازی کردید اینجا هم همونه. میشه گفت فرمول و ساختاری که خودش را اثبات کرده را گسترش دادند. به خصوص سایز شهر و ساید اکتیویتی ها خیلی گسترش پیدا کرده. تعداد npc های موجود در امکان مختلف هم خیلی بیشتر شده که به نظرم تغییر خیلی مثبتیه. گرافیک بازی به نسبت P5 بهبود پیدا کرده ولی من آرت استایل اون را بیشتر دوست داشتم و البته برای 2024 به نظرم بازی میتونست گرافیک بهتری داشته باشه. هرچند کسی که Persona میزنه احتمالا به این موضوع خیلی حساس نیست ولی خب تو پرزنتیشن بازی میتونست تاثیر گذار باشه (به خصوص که بازی هایی مثل Hifi Rush را دیدیم).

یک نکته ای که برام جالب بود اینه که علارغم اینکه بالای صدساعت P5 با همین ساختار و گیم پلی زدم ولی بازی بازم خیلی دلچسبه برام. خلاصه اگه گیم پس دارید و قبلا سری را بازی نکردید واقعا وقتشه که برید سراغش. برم جلوتر نظرات تکمیلی تر میذارم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,940
چرا Dialouge Transcriptions بازی هنوز نیمده؟ کی میاد؟ اگه اومده بگید.
من خیلی به داستان و حرف زدن با ملت اهمیت میدم، ماشالا اینم تو لول خاصیه از لحاظ زبانی، همون اسم NPC های ناشناس خودش یه کلاس زبان تخصصیه تو پرسونا، که آدمو مدام دیکشنری به دست میکنه. البته من عادتم این بود مثلا سه ساعت بازی می کردم بعد متن دیالوگها رو میخوندم کلماتی که بلد نبودم معنیشونو درمیوردم.

پ.ن: کاش حداقل میان پرده های انیمه ای بازی رو یکی ساب فارسی بزنه... (روی هم رفته فکر نکنم یکی دو ساعت بیشتر باشه و به لحاظ فنیم باید راحت باشه، فکر کنم عین انیمه س ساب فارسی به صورت هاردساب میخوره و میذارن جای انیمیشن های قبلی) راه باز شه که چشم یه تیم مثل گیم ساب رو بگیره کلش فارسی شه.

پ.ن۲: فرصت شد چند ساعتی بازی کردم، گل بگیرن در سایتایی که خست در نمره دادن به خرج دادن واقعا از تصوراتمم بهتر بود. لاقل اگه جز این بود دلم نمیسوخت.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,388
نام
مــاکــان
Persona 3 Reload: Episode Aigis DLC (همون اکسپنش The Answer که با نسخه FES روی PS2 اومد)

================
خب مشخصه که کامل ساخته بودنش ولی از بازی کندن که جدا دوباره بفروشن.
خلاصه همین که هست و حذف نشده خودش خیلی خبر خوبیه.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,594
نام
Alireza
Persona 3 Reload: Episode Aigis DLC (همون اکسپنش The Answer که با نسخه FES روی PS2 اومد)

================
جدا میشه خریدش یا مثل قبل (P4G, P5R) باید بازیو از نو بخری؟

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,940

================
حالا شانس شخمی ما این تیمای کرکر فعلیم که فعالم شن کلا بازیای ژاپنی رو ایگنور میکنن

SMT V هم داره میاد بماند III هم بازی نکردم

اگه عین آدمیزاد بازیها رو روی ارزششون کرک میکردن عید تو تعطیلات هم Persona III رو تموم میکردم هم SMT III

پ.ن: گرافیک Persona 3 تو فایت ها فوق العاده س وقتی آدم پرسونا احضار میکنه
دوربین جوریه که جزئیات پرسونا و دشمنا رو عالی داری
گرافیک هم به لطف انریل انجین عالی

پ.ن۲: موندم به ویس انگلیسی سوییچ کنم یا نه
یه جاهای خیلی کمی تا اینجا دیدم ساب نداره
یا قبل یه مبارزه یهو یکی از هم تیمیا چیزی میگه زیرنویسشو این وسط از دست میدم ژاپنیم که خیلی کم بلدیم:D

• Like
Reactions: m.a.t and m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر