Persian Pirates | Clash of Clans

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
من فقط وار اول نگفتم کیو بزنم چون نمیدونستم روند چجوریه وارای بعدی گفتم. حالا شما ندیدی مشکل خودته.وار دومی که ساعت 3.5 4 بعد از ظهر استارتش خورد(saba فکر کنم استارت زد) دقیقا 1مین بعدش گفتم کیو میزنم. وارآخری هم گفتم کیو میزنم محسن و علی هم که کولیدرن اونجا دیدن ولی شما آنلاین نبودی. احتمالا زیاد تو چشم نبودم ‌:D به هرحال من فقط دلیل کیک شدنم رو میخواستم بدونم. خوب شاید اونجوری که بایدو شاید فعال نبودم. بازم میگم کلن خوبی دارید. موفق باشید :D
دقیقا همون تو چشم نبودنت مشکل بود. الان همین جنگ آخر همه آخریا مونده بودن هی از دیروز میگفتم بزنین میتونستی بیای یه ندا بدی فلانی با منه.

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
بکس تصمیم دارم روی دفاع کلن هم کار کنیم. خوشبختانه یا متاسفانه تا حالا پیش نیومده جنگی رو زیاد نزدیک تموم کنیم واسه همین کلا به غیر از اتک دادن به دفاع کاری نداریم. واسه اینکه احیانا یهو بعدا رکب نخوریم ازتون میخوام که برین به این سایت:
Clash of Clans Builder - Base Design Strategies and Base Plans - Clash of Clans Builder و با انتخاب لول تاون هال خودتون و زدن war type بیس های چقر و بد بدنی برای خودتون انتخاب کنین. :D ( آنتی هوگ، آنتی درگ، ... )

مثلا الان تو کلن بیس های محسن، حمید، علی بیس های عالی و بیس محمد هم بیس خوبیه ولی بقیه بیس های معمولی دارن.

یه راه دیگه هم اینه که تو جنگ های پیش رو اگه دیدیم حریف مثلا چنتاشون بیس قوی دارن مال اونارو کش بریم! :D

ازتون میخوام که حتما جدی بگیریم چون ممکنه به یه کلنی قدر مثل خودمون بخوریم اونوقت تنها چیزی که برنده رو تعیین میکنه قدرت دفاعی کلنه. ;)

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
LOL

سنم 25ه ... لول ام 85

فقط لطف کن بگو وار بعدی کی استارت میخوره ببینم چجوری بیام که به مشکل نخورم ! مرسی

وار بعدی فردا شب استارت میخوره. من کلن رو باز کردم شما میتونی رکوئست بدی و ما اکسپت کنیم.

شما الان تو کلن دیگه ای وسط جنگ هستین مگه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان بازی ۲ ۳ روزیه که باز نمیشه
چیکار باید کرد؟

ورژن اندروید ***** شده انگار ، البته با اینترنت مخابرات مشکل داره ولی با 3G درست کار میکنه

باید از ***** شکن استفاده کنی واسه اینکه بری تو بازی

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
واقعا متاسفم ، من نميدونم چقدر لوت ميرسه از يه وار كه اينجوري خودشون رو نشون ميدن ملت ؟!

يه فارم معمولي با آرچر و بربر دست كم 200K خالص لوت داره ، شخصيت آدم هم زير سوال نميره :)

مثل اينكه ديگه نبايد كسي رو از اينجا قبول كنيم .

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
واقعا متاسفم ، من نميدونم چقدر لوت ميرسه از يه وار كه اينجوري خودشون رو نشون ميدن ملت ؟!

شخصیت خودش و خونوادش رو نشون میده و دیگه هممون فهمیدیم چه لقمه ای میرفته تا الان سر سفرشون! :)

چون این کار نهایت لاشی بازیه.

آخرین ویرایش:

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
آقا محسن از سنت خجالت بکش 4 نفر حدود 20 دقیقه واست داشتن توضیح میدادن که چرا کارت اشتباهه بعد 2 ساعت میای کار خودتو میکنی و از کلن میری ؟ متاسفم واست.

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
LOL

سنم 25ه ... لول ام 85

فقط لطف کن بگو وار بعدی کی استارت میخوره ببینم چجوری بیام که به مشکل نخورم ! مرسی

واسه اينكه بقيه بفهمن چي شده ، اين آقا اومد كلن ما و دوتا اتك زد و يكيش رو هم به شماره سه اونا زد واسه لاشخوري .. در صورتي كه بچه ها توضيح دادن واسش قوانين كلن رو ، و اينكه بايد شماره 7 رو ميزد .

اسم دهكدش هم Mohsen هست و لول 86 هم هست . واسه لوت وار ميره كلن هاي ايراني ، دوستاني كه تو بازيسنتر كلن دارن پيشنهاد ميشه ايشون رو قبول نكنن ..

البته فقط هم ايشون نبوده ....

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
Happy 100th Level Kia

چشم به آسمون که پاسبون خاکمونه
پانسمون زخم باز و بدن ما واسه اونه
خوش پروین کاخ نور که بالا سر تاجمونه
رم می کنیم وا به جلو دنیا نوک عاجمونه