Persian Pirates | Clash of Clans

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
[MENTION=102443]ASHKAN KING[/MENTION]

معلم پرورشي سال سوم ديستان شما بهتون ياد نداده تو مكان عمومي از واژه هاي سخيف استفاده نكنيد ؟ به هر حال اينجا تاپيك كلن Persian Pirates و بناي پاسخگويي كيا روي احترام بود كه ضمن قبول نكردن شما به شخصيتتون هم توهين نشه كه خوب شما حتي خودتون براي خودتون احترام قائل نيستيد. خيلي ام مثل اسنكه با بازي سنتر و فضاي مديريتيش اشنا نيستي.

Look at the sky, The stars is ours

كيا يه ساعتي وار بزاريم به اين چينيا مخوريم. خيلي حوصله سر برن :دي

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
@ASHKAN KING

معلم پرورشي سال سوم ديستان شما بهتون ياد نداده تو مكان عمومي از واژه هاي سخيف استفاده نكنيد ؟ به هر حال اينجا تاپيك كلن Persian Pirates و بناي پاسخگويي كيا روي احترام بود كه ضمن قبول نكردن شما به شخصيتتون هم توهين نشه كه خوب شما حتي خودتون براي خودتون احترام قائل نيستيد. خيلي ام مثل اسنكه با بازي سنتر و فضاي مديريتيش اشنا نيستي.

Look at the sky, The stars is ours

كيا يه ساعتي وار بزاريم به اين چينيا مخوريم. خيلي حوصله سر برن :دي

باید همون ساعت 8 اینا وار بذاریم که احتمالا میخوریم به آمریکایی ها یا ایرانیا و عربا :D

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
حالمون بهم خورد از اين آسيايي ها (شرق) ، از بس زديمشون اينبار ساعت سرچ رو تغيير داديم كه خوشبختانه به آلمان ها خورديم .. :bighug: :d

اين جنگ تا دقايقي ديگه شروع ميشه ، و اون طفلكي ها نميدونن كه همشون رزرو شدن از ديروز :d!!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ارزون ترین گوشی اندرویدی چیه ؟ بگید من برم ۷ ۸ تا بخرم زدم شکوندمش دلم نسوزه. بعضی وقتا انقدر حرصم درمیاد از دست این نیروهای بازی@#$#@@1#$%%$##@@@@$%%%% .

یه قواعدی باید داشته باشه دیگه یا شانسیه ؟‌ اونس سمتی که میخوای بزنی میریزی دراگون میره Gold Drill میزنه $##$%6

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ارزون ترین گوشی اندرویدی چیه ؟ بگید من برم ۷ ۸ تا بخرم زدم شکوندمش دلم نسوزه. بعضی وقتا انقدر حرصم درمیاد از دست این نیروهای بازی@#$#@@1#$%%$##@@@@$%%%% .

یه قواعدی باید داشته باشه دیگه یا شانسیه ؟‌ اونس سمتی که میخوای بزنی میریزی دراگون میره Gold Drill میزنه $##$%6

آرش دراگون 2 این مشکل و داره ، دراگونتو آپدیت کن خیلی بهتر میشه

یکم با دراگون حمله کنی قلقش دستت میاد قشتنگ :bighug:

اینقدرم حرص نخور :d

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
چرت نگو على :d از نظر AI دراگ ١ تا ٤ عين همن. چيزى كه شما توجه نميكنين نيروهاى كلن و كينگ و حتى اون اسكلتا دراگ رو از تارگتشون منحرف ميكنن.

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
کاملا قبول دارم:-"
اما بازم میگم اون حمله اول من نمی دونم چرا اون طوری 1 دفعه قطع و وصل شد:|

احسان باید خودتو قوی کنی:D نقطه قوت کلن ما همیشه این بوده که بچه های لول پایین ما خوب میجنگیدن و یکی از فاکتور های اصلی undefeat بودن ما همینه. چون همه رقیبامون لول پایینی هاشون نوبن و بازی بلد نیستن پس در نتیجه بالایی هاشون باید گند اونارو جبران میکردن!

ولی دو جنگ اخیر بچه های پایین ما زیاد خوب کار نکردن. حمله های با درگ بچه هارو حتما دقت کن که چیکار میکنن. راه میفتی کم کم :D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
نمیدونم چرا کیک شدم ولی من دراگ ساخته بودم واسه وار میخواستم اتک بدم. به هرحال بهتر بود بعد از وار کیکم کنید. کلن خوبی بود موفق باشید :D

Sent from my SM-N900

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
نمیدونم چرا کیک شدم ولی من دراگ ساخته بودم واسه وار میخواستم اتک بدم. به هرحال بهتر بود بعد از وار کیکم کنید. کلن خوبی بود موفق باشید :D

Sent from my SM-N900
فکر کنم 3 تا جنگ با ما بودی که هر سه تا هم تقریبا نقش سیاه لشگر داشتی به جای اینکه خودت دنبال این باشی که کیو بزنی همش باید میفتادیم دنبالت تا یکیو بهت بدیم. خودت دیدی بچه ها چقدر اکتیو هستن و بعد از استارت وار حریفاشون رو مشخص میکنن. ولی تو نه. به هر حال اگه فکر میکنی میتونی خودت رو با شرایط کلن وفق بدی قدمت رو چشم ولی با روندی که داشتی شرمنده :D
------------------
اگه امیر هم اینو میخونه باید بهش بگم که فکر کردی بچه ایم مگه که بخوای مارو خر کنی؟ :| فامیلات اومدن و نوبن بری کلن بزنی بهشون یاد بدی؟ :))

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
فکر کنم 3 تا جنگ با ما بودی که هر سه تا هم تقریبا نقش سیاه لشگر داشتی به جای اینکه خودت دنبال این باشی که کیو بزنی همش باید میفتادیم دنبالت تا یکیو بهت بدیم. خودت دیدی بچه ها چقدر اکتیو هستن و بعد از استارت وار حریفاشون رو مشخص میکنن. ولی تو نه. به هر حال اگه فکر میکنی میتونی خودت رو با شرایط کلن وفق بدی قدمت رو چشم ولی با روندی که داشتی شرمنده :D
------------------
اگه امیر هم اینو میخونه باید بهش بگم که فکر کردی بچه ایم مگه که بخوای مارو خر کنی؟ :| فامیلات اومدن و نوبن بری کلن بزنی بهشون یاد بدی؟ :))
من فقط وار اول نگفتم کیو بزنم چون نمیدونستم روند چجوریه وارای بعدی گفتم. حالا شما ندیدی مشکل خودته.وار دومی که ساعت 3.5 4 بعد از ظهر استارتش خورد(saba فکر کنم استارت زد) دقیقا 1مین بعدش گفتم کیو میزنم. وارآخری هم گفتم کیو میزنم محسن و علی هم که کولیدرن اونجا دیدن ولی شما آنلاین نبودی. احتمالا زیاد تو چشم نبودم ‌:D به هرحال من فقط دلیل کیک شدنم رو میخواستم بدونم. خوب شاید اونجوری که بایدو شاید فعال نبودم. بازم میگم کلن خوبی دارید. موفق باشید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر