Persian Pirates | Clash of Clans

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اینم امضا :D

isiql50ydq5dkbho7kch.png

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کیارش اینو واسه تنوع گذاشتم اینجا ولی خوب حتما واسه کلن یه لوگوی خوب و درخور درست می کنم. اون Sheet ام بزارید من ندیدم تا حالا منم ببینم ندیده از این دنیا نرم :D

اینم تو اسپویلر میزارم واسه کیا به مناسبت حمله محسن به فردی به نام "خسته" :D

در بخشی از خاطرات روزانه پنکه ای که بازی سنتر دگر هیچگاه به خود نخواهید دید، خسته تنها می نویسد: "روزهای سخت بازی سنتر را حس می کنم و جای جای آن را رنج و مصیبتی می بینم که بر فضای بسته آن جاری شده است. گویا روزگار خوش و خرمی این محیط به پایان رسیده است و من نیز به غروب خود نزدیک تر و نزدیک تر می شوم" او در ادامه می گوید "از چمن های GT5 بیزارم و آن را توقف صنعت بازی های رایانه ای می بینم زیرا من عاشق طبیعت و محیط های سبز هستم. Uncharted 2 مصیبتی است که نمی توانم تحملش کنم. فضای سایت به نفع PS3 پیش می رود و جوایز GOTY سال 2009 مرا به بستر بیماری کشانده است.

او چند روز قبل از این که دار فانی را در بازی سنتر وداع بگوید و بن شود در جملاتی سنگین می گوید: "به نظرم می رسد قلبم مالامال از حملات بی رحمانه اطرافیان است. هیچکس را نمی بخشم و در زندگی دیگر شما را خواهم دید. انتقام طعم تلخی است که آن را در گذشت نتوان دید. می روم، می روم و راه را به پنکه ها و فن های جوان تر می سپارم، باشد روزی که بازگردم و فعالیت آن ها را به تکه نانی ستایش کنم".

شاید بازی سنتر و کوچه پس کوچه های این انجمن دیگر پنکه ای همچو او به خود نبیند.

:D

پ.ن:‌ آقا ۳ تا افغانی داشتن بد دردیه :(

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا منم راه میدید تو کلن؟!
لول 68 هستم..........
اسمم تو بازی Slayer Alex هستش......
کلن ..ab havij.. رو سرچ کنید و منو اینوایت کنید خواهشا(نقطه های قبل و بعد از اسم کلن رو بذارید حتما)

تنک یو./:d

داداش تو وقتی داخل یه کلن باشی نمیشه بهت اینوایت داد . خودت بیا درخواست بده واسه اومدن به کلن ما :)

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
سلام:D
خواستم بگم دوستانی که یوزرمنو (Nima توی کلن) نمیدونن اون منم:D کلن بسیار خوبیه و دوستانی که دنبال یه کلن خوب هستن حتما بیان. البته باید تو وار خوب باشین که گند نزنین به رکورد :D

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دوستان عضو جدید میپزیرید؟ بعد از 3 ماه دوری از میادین دوباره برگشتم خط مقدم:d لول 52 هستم. والا کسی تا حالا راجب بازیم نظری نداده ولی به نظر خودم خوبم بد نیستم اکانتای 91 و 60 هم داشتم قبلاً:d
برای دیدن Vill هم persian dragons رو سرچ کنید (تگش هم #880G008R هست)

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
دوستان عزیز base جفتتون رو دیدم. متاسفانه تو رنج لول شما خیلی یوزر داریم الان هم 30 نفریم اگه هم بخوایم عضو جدید بگیریم یوزرای با تجربه و قوی رو قبول میکنیم. جفتتون هم خیلی خیلی زود و غیر اصولی TH آپ کردین واسه همین تو وار یکم به مشکل میخوریم :D

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دوستان عزیز base جفتتون رو دیدم. متاسفانه تو رنج لول شما خیلی یوزر داریم الان هم 30 نفریم اگه هم بخوایم عضو جدید بگیریم یوزرای با تجربه و قوی رو قبول میکنیم. جفتتون هم خیلی خیلی زود و غیر اصولی TH آپ کردین واسه همین تو وار یکم به مشکل میخوریم :D
TH رو که من زود آپ نکردم مطمئنن. لول آپ های مربوط به 6 تموم شده بود تقریباً بعد آپ کردم به 7 از نظر لول آپ دیوارها هم حوصله ندارم بزارم همشون لول آپ شدن بعد TH آپ کنم. در کل با همین نحو اکانت 91 رو تا Th 9 برده بودم فول آپگرید و مشکلی نداشتم:d در هر صورت ممنون از پاسخ این کلن خودمونم خوبه گفتم بیام این کلن تنوعی بشه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر