Persian Pirates | Clash of Clans

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
اينم از اين وار كه همين الان تموم شد ، دريديم اينا رو هم ، 4 نفرشون كيك شدن :d!! :

اينم عكس از War Log ما كه البته فقط 10تاي آخر رو نشون ميده :

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
چند تا سوال
1. تگ کلنتون چیه؟ (همونی که با # شروع میشه)
2. هر چند وقت یکبار وار شروع میکنید؟
3. عضو جدید قبول میکنید؟

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
چند تا سوال
1. تگ کلنتون چیه؟ (همونی که با # شروع میشه)
2. هر چند وقت یکبار وار شروع میکنید؟
3. عضو جدید قبول میکنید؟
سلام
۱.
#8G2QUCVR
2. میانگین هفته ای ۲ با تا ۳ بار
۳. بستگی به level داره و اینکه پروفایل طرف رو نگاه کنیم ببینیم با gem پیشرفت کرده یا واقعا بازی بلده. شما لولت چنده؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام
۱.
#8G2QUCVR
2. میانگین هفته ای ۲ با تا ۳ بار
۳. بستگی به level داره و اینکه پروفایل طرف رو نگاه کنیم ببینیم با gem پیشرفت کرده یا واقعا بازی بلده. شما لولت چنده؟

ممنون از جوابها

Level 88 البته آخراش و یک کمی مونده بشه 89

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
خوب اين جنگ هم همين الان شروع شد ، كلن روبرو از ما قويتر هست ، و ما تصميم گرفتيم واسه اينكه تنوع بشه تو نوع حمله هامون اينبار يه جور ديگه شروع كنيم :d:

همونطور كه تو عكس ميبينين ، 15 نفر هماهنگ و همزمان حمله كرديم و 39 به 1 شديم فعلا .. اينكه الان تو كلن اونا چه خبره ، يا اصلا كلن ـشون هنوز وجود داره رو فقط خدا ميدونه :d!!

خيليييييي حال داد ... !!

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
من هنوز دارم میخندم :)) بچه ها پایه باشن هر از چند گاهی از این کارا میکنیم. هر دفعه بکنیم دیگه گند قضیه درمیاد.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
پس اگه 25 تایین و کاپ کلنتون هم اندازه ماست میتونیم قرار بذاریم سر ساعت معینی سرچ بکنیم خدا رو چه دیدی شاید به هم افتادیم! :D

چشم داداش البته ما تا آخر هفته وار نداریم. ایشالا اگه شما مایل بودید آخر هفته با هم هماهنگ میکنیم واسه استارت وار

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
اگه نفرات کلن مساوی باشه شانس اینکه همزمان سرچ بزنیم به هم بخوره وار من میتونم بگم با کلن هماهنگ کنم ما هم یه روز امتحان کنیم :D ما الان 25-26 نفریم دقیق

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
در هر صورت بچه های ما حاضرن رفیق...
ایشالا بخوریم بهم از طرف مام همینو بدون که حاضریم اماره لحظه به لحظه بزاریم رو سایت ...
واری نیس که شروع شه هدفش کشتن نباشه واسه ما کشتنااااا نه برد...
یه جمله ایم هس که میگه ماها پرشینیمو حالا حالا قهرمانیم:d
بیستو پنج نفر بدجور منتظرن رفیق...

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
دوست عزيز امروز ساعت ٦ عصر سرچ بزنين

من نبودم امروز ندیدم پستت رو :( ولی حدود 5 و نیم اینا بود سرچ زده بودن بچه ها. وار بعد پس فردا میگم راس همین 6 اگه خوبه سرچ بزنن.

ویرایش : من با co ها هماهنگ کردم 6 سرچ بزنن پس فردا. حالا اگه این بارم نشد و چون برنامه وارتون یکیه با این زمان میشه بعدا هم باز همین زمان سرچ زد بالاخره یه بار میخوره به هم با این که شانسیه باید جواب بده قاعدتا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر