Persian Cliques GTA Online Crew | دار و دسته ایرانی ها

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
1.برف که هنوز نیومده تو بازی ...

2.ماشینو باید بخری...

3. برای اینکه خودتون فقط باشید باید یه crew only session بزنید 60 بار من گفتم اینو منوی آنلاینم میدید آپشنش بود اونجا همونجا هم توضیح داده در موردش ...مطمئن نیستم ولی فکر کنم friend only session هم داشته باشه...

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
هرکی خواست یدون گلیج با حاله 500 هزار تایی برای انلاین
برید تو منوی انلاین
برید تو play list
برید تو challenge
برید تو 250.000
واین مرحله شروع کنید به بازی
فقد تنهایی
بازی مسابقات اتومبیل هست
کنار زندان شهر
اول بشید =))
اخرش بهتون 500.000 هزار تا پول میده:d
مبارکتون باشه:))

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلامهرکی خواست یدون گلیج با حاله 500 هزار تایی برای انلاینبرید تو منوی انلاینبرید تو play listبرید تو challengeبرید تو 250.000واین مرحله شروع کنید به بازیفقد تنهاییبازی مسابقات اتومبیل هستکنار زندان شهراول بشید =))اخرش بهتون 500.000 هزار تا پول میده:dمبارکتون باشه:))
طبق شواهد رفع شده این گلیچ.....

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
دوستان یه سوال داشتم
من با دوستم برای امتحان یه crew ساختیم و من هم join کردم .. یعنی 2 نفریم کلا.تو مپ که میریم اما کلی خارجی ریخته توی حالت freemode و اینکه اصلا نمیدونم اونا کین !! کیلید پایین هم که میزنی اطلاعات user هارو میده هنه خارجین جز من و دوستم
میخواستم ببینم امکانش هست مثلا جایی باشه که توی map و حتی برای mission انجام دادن توی انلاین همه ایرانی باشن .. چون من فکر میکردم وقتی ما 2 نفر توی crew هستیم توی حالت freemode هم خودمون 2 نفر توی شهر میچرخیم و بازی میکنیم.
خیلی وقت ها هم باید برم روی friends روی ID دوستم و بزنم join game تا جفتمون یه جا باشیم و بتونیم با voice حرف بزنیم ...
الان اگه بیایم توی این crew که مال بچه ها خودمونه یعنی دیگه این خارجیا رو ما نبیبینیم ؟؟؟
و اینکه حتما کسی که crew رو درست کرده باید حتما آنلاین باشه تا مام بتونیم بازی کنیم اون تایم یا نه ؟
بعد ما توی یه crew باشیم شما جای دیگه اما توی friend های هم باشیم امکان این هست باهم بتونیم mission بریم یا نه ?
خواهشن یه راهنمایی و توضیح کامل بدید درباره آنلاین ممنون میشم ..

آیدی PSN هم : pouriyam

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دیشب رفتم انلاین دیدم یکی از دوستان on هست. به اسم hamidreza021 آقا فیلمی بود/ حمید دقیقا چیکار میکردی؟ همش در حال فرار بودی=)) / دوستان چطور میشه از شر این خارجی های ابله خلاص شد؟ به خدا خسته شدم.همین که میرم گشت بزنم تو شهر میزنن میکشن.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دیشب رفتم انلاین دیدم یکی از دوستان on هست. به اسم hamidreza021 آقا فیلمی بود/ حمید دقیقا چیکار میکردی؟ همش در حال فرار بودی=)) / دوستان چطور میشه از شر این خارجی های ابله خلاص شد؟ به خدا خسته شدم.همین که میرم گشت بزنم تو شهر میزنن میکشن.

از چه نظر از شرشون خلاص شی ؟ خب شما هم بزنشون :d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
منم عضو شدم OMID-GTS
فقط هیچی نمیدونم از بخش انلاین اگر کسی میتونه کمکم کنه :d
برو تو آنلاین همه چی دستت میاد :d با چندتا از رفیقات پارتی بسازید با هم حرف بزنید میشن برید ریس برید ... ووووو تیم دف مچ همه چی هست :d

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بخش آنلاین بازی فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه خیلی آسان هست شما کافیه یکم بازی کنید سریع دستتون میاد . Gta به خاطر گستردگی اول کار همه گیج هستند اما به مرور زمان دستتون میاد . اگر هم کسی زد کشتتون با چند نفر از دوستاتون همراه شید و به طور فجیعی بزنید بکشیدش تا دیگه بفهمه با کیا طرفه .

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
از چه نظر از شرشون خلاص شی ؟ خب شما هم بزنشون :d

بابا با این پینگو سرعت تو ایران مثلا من چطور بکشمشون وقتی 10 ساعت قبلش مردم؟!!!!=)) ولی دو سه تا ریس رفتم به خاکو خون کشسیدمشون/ کلا بدیش اینه وقتی ادمو میکشن پولو اسلحه هارو میبرن نامردا:((

j_mactavish199

کاربر سایت
Dec 1, 2014
55
سلام به بروبچ ماهم هستیم
LVL 35
PSN :j_mactavish1997
14082736003483207084.jpg

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240