PC | Minecraft | [پست اول را حتماً بخوانید]

لینک دانلود از مدیافایر با حجم چهل مگ (ورژن قدیمی - outdate شده)
لینک دانلود نسخه ی 1.1 (ورژن قدیمی- outdate شده)
لینک دانلود نسخه ی 1.2 (ورژن جدید)
بچه ها چه برنامه هایی برای اجرای بازی لازم هست !!؟؟
دانلود مستقیم برای ویندوز 32 بیت
---------------------------

بلاخره ماینکرفت عرضه شد. این بازی یک بازی سندباکس هست، کلا در یک محیط که پر از بلوکه ی مربعی شکل از جنس چوب، شن و ماسه، و سنگ بگیر تا شیشه رها میشید و باید ابزار بسازید و باهاشون سنگ و زغال سنگ و طلا و نقره و ... استخراج کنید. کار اصلی که میشه باهش کرد ساخت ساختمون هست مثل لِگو بازی. شب که میشه دشمنهای مختلف دنبالتون میفتن پس بهتره شب رو به استخراج و روز رو به ساختن اختصاص بدید. این سایت یکی ویکی کامل داره که میتونید ازش استفاده کنید (و بسیار در اوایل کار لازمه). که البته این فقط یکی از گیم مودهای بازیه. گیم مود بعدی بازی Hardcore نام داره که همینه، فقط دیگه بعد از مرگ Respawn نمیشید.

ze2uy8bgiluqdmz99dew.jpg

و بعد گیم مود Creative هست که تمام آیتمها و بلوکه ها بطور بینهایت در دست شماست و میتونید ازشون در ساخت همه چیز استفاده کنید.

6qkww3puzh18fl1laa9.jpg

اما چند راهنمایی اولیه، برای شروع کار در حالت Survival. اول از همه با دست خالی یک درخت رو بشکنید. نکته: موس رو نگه دارید.

sa9mjod33b1f1oy2xiz7.jpg

بعد E رو بزنید تا برید توی اینونتوری. سمت چپ اینونتوی چهارتا خونه میبینید که برای Craftـه سریع استفاده میشه. یک تنه ی درخت رو بذارید در یکی از خونه ها:

fnqqriyigai7wtv3h5ov.jpg

و بلوکه ی چوبی ای که درست شده رو بکشید توی یکی از خونه های اینونتوری.

حالا به حالت زیر میز کار درست کنید، میز کار برای صنع آیتمهای اصلی به کار میره:

afws2y5uflpko3122idd.jpg

حالا هیزم درست کنید:
sbtmaxl03slf2uscnti7.jpg

و حالا طبر:

kg13z2j5rcdnc1oe4efo.jpg

بعد از ساختن طبر، اونقدر درخت بندازید تا جونِ طبرتون در آد. بعدش کلنگ بسازید:

rirm84m7la9mlp2tdgl.jpg

حالا با کلنگ، میتونید سنگ بشکنید.
توجه کنید که کلنگِ چوبی، فقط سنگ میشکنه و برای شکستن زغالسنگ و آهن، به طبر سنگی احتیاج دارید. برای شکستن طلا و فیروزه به آهن و برای اوبسیدیان به الماس احتیاج دارید (فعلا به این چیزها فکر نکنید).

0efr591hinpehlazsl23.jpg

این شروعی هست برای کار در ماینکرفت. برای ادامه به ویکی که لینکش در اول پست داده شده مراجعه کنید. فراموش نکنید، با خوابیدن در تخت خواب در هر مکانی، اون مکان به Spawn Point شما در صورت مردن تبدیل میشه. هروقت اون تخت خواب رو خراب کردید، اون Spawn Point از بین میره.

-----------

لینکهای ویکی:

فرمولهای Crafting:
Crafting - Minecraft Wiki

فرمولهای مخصوص کوره:
Smelting - Minecraft Wiki

فرمول معجون سازی:
Brewing - Minecraft Wiki

فرمولهای جادویی کردن آیتمها:
Enchanting - Minecraft Wiki

عکسی از تمامی بلوکه ه و آیتمهای بازی:

Template1.png

Blocks - Minecraft Wiki
Items - Minecraft Wiki

-------------
HD Textures

برای تکسچر پکهای HD احتیاج به این پچ دارید:
کلیک کنید

بعد از پچ ازینجا میتونید گلچین رو دانلود کنید:
کلیک کنید

---------------
سایتها
سایت yogcast و minecraftforums از بزرگترین مکانهایی هستن که طرفداران ماینکرفت درش متمرکزن.

------------
نکات:
- سیوها در Appdata-> Roaming -> .minecraft هستند. کافیه توی searchـه استارت منو (ویندوز 7 یا ویستا) بنویسید %appdata% تا Roaming باز شه.
- seedـها برای این هستن که هروقت یک دنیای جدید درست شد، برای ایجاد یک دنیا با همون نقشه، ازشون استفاده شه. برای بدست آوردن Seed دکمه ی F3 رو بزنید و در سمت چپ خواهید دیدش.

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
چندتا عکس:

98819111030167442735.png
(یکی از قلاع من هست)

75458224219158136610.png

36852338483174732350.png

از امکنه ی بدیع.

68150986363345178853.png

87899351723609356642.png

09809908382498085073.png
یک نقب من.

08797096282937955920.png
محفیگاه من.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من اخبار این بازی رو مدام در VG247 میدیدم و بنظرم بازی جالب و خلاقانه ای اومد.
حتما دانلودش میکنم ، فقط امیدوارم زود با کنترل و نحوه ساخت و سازش آشنا بشم ، چون بنظر یکمی پیچیده میاد!

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام
ورژن beta 1.2 update 1 که پولی هست به صورت کرک شده تقدیم به شما
http://www.minecraftcrack.com/download.html
مشکلی در اجرا کرک داشتید بگید
*هنگام اجرا بازی از desktop به اینترنت وصل باشید و از شما password
می خواد (پسورد fkj8fb2ngnp ) وارد بازی که شدید به صورت اتوماتیک کرک برای شما user و پسورد وارد می کنه که شما فقط loginرا بزنید کافیه و در ادامه play offline را انتخاب کنید (اتصال به اینترنت فقط هنگام وارد کردن fkj8fb2ngnp لازم هست )
سلام. از این لینکی که گذاشتی دانلود کردم ولی وقتی پسورد رو میزنم میگه غلطه!!!! چیکار کنم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر