PC | Minecraft | [پست اول را حتماً بخوانید]

لینک دانلود از مدیافایر با حجم چهل مگ (ورژن قدیمی - outdate شده)
لینک دانلود نسخه ی 1.1 (ورژن قدیمی- outdate شده)
لینک دانلود نسخه ی 1.2 (ورژن جدید)
بچه ها چه برنامه هایی برای اجرای بازی لازم هست !!؟؟
دانلود مستقیم برای ویندوز 32 بیت
---------------------------

بلاخره ماینکرفت عرضه شد. این بازی یک بازی سندباکس هست، کلا در یک محیط که پر از بلوکه ی مربعی شکل از جنس چوب، شن و ماسه، و سنگ بگیر تا شیشه رها میشید و باید ابزار بسازید و باهاشون سنگ و زغال سنگ و طلا و نقره و ... استخراج کنید. کار اصلی که میشه باهش کرد ساخت ساختمون هست مثل لِگو بازی. شب که میشه دشمنهای مختلف دنبالتون میفتن پس بهتره شب رو به استخراج و روز رو به ساختن اختصاص بدید. این سایت یکی ویکی کامل داره که میتونید ازش استفاده کنید (و بسیار در اوایل کار لازمه). که البته این فقط یکی از گیم مودهای بازیه. گیم مود بعدی بازی Hardcore نام داره که همینه، فقط دیگه بعد از مرگ Respawn نمیشید.

ze2uy8bgiluqdmz99dew.jpg

و بعد گیم مود Creative هست که تمام آیتمها و بلوکه ها بطور بینهایت در دست شماست و میتونید ازشون در ساخت همه چیز استفاده کنید.

6qkww3puzh18fl1laa9.jpg

اما چند راهنمایی اولیه، برای شروع کار در حالت Survival. اول از همه با دست خالی یک درخت رو بشکنید. نکته: موس رو نگه دارید.

sa9mjod33b1f1oy2xiz7.jpg

بعد E رو بزنید تا برید توی اینونتوری. سمت چپ اینونتوی چهارتا خونه میبینید که برای Craftـه سریع استفاده میشه. یک تنه ی درخت رو بذارید در یکی از خونه ها:

fnqqriyigai7wtv3h5ov.jpg

و بلوکه ی چوبی ای که درست شده رو بکشید توی یکی از خونه های اینونتوری.

حالا به حالت زیر میز کار درست کنید، میز کار برای صنع آیتمهای اصلی به کار میره:

afws2y5uflpko3122idd.jpg

حالا هیزم درست کنید:
sbtmaxl03slf2uscnti7.jpg

و حالا طبر:

kg13z2j5rcdnc1oe4efo.jpg

بعد از ساختن طبر، اونقدر درخت بندازید تا جونِ طبرتون در آد. بعدش کلنگ بسازید:

rirm84m7la9mlp2tdgl.jpg

حالا با کلنگ، میتونید سنگ بشکنید.
توجه کنید که کلنگِ چوبی، فقط سنگ میشکنه و برای شکستن زغالسنگ و آهن، به طبر سنگی احتیاج دارید. برای شکستن طلا و فیروزه به آهن و برای اوبسیدیان به الماس احتیاج دارید (فعلا به این چیزها فکر نکنید).

0efr591hinpehlazsl23.jpg

این شروعی هست برای کار در ماینکرفت. برای ادامه به ویکی که لینکش در اول پست داده شده مراجعه کنید. فراموش نکنید، با خوابیدن در تخت خواب در هر مکانی، اون مکان به Spawn Point شما در صورت مردن تبدیل میشه. هروقت اون تخت خواب رو خراب کردید، اون Spawn Point از بین میره.

-----------

لینکهای ویکی:

فرمولهای Crafting:
Crafting - Minecraft Wiki

فرمولهای مخصوص کوره:
Smelting - Minecraft Wiki

فرمول معجون سازی:
Brewing - Minecraft Wiki

فرمولهای جادویی کردن آیتمها:
Enchanting - Minecraft Wiki

عکسی از تمامی بلوکه ه و آیتمهای بازی:

Template1.png

Blocks - Minecraft Wiki
Items - Minecraft Wiki

-------------
HD Textures

برای تکسچر پکهای HD احتیاج به این پچ دارید:
کلیک کنید

بعد از پچ ازینجا میتونید گلچین رو دانلود کنید:
کلیک کنید

---------------
سایتها
سایت yogcast و minecraftforums از بزرگترین مکانهایی هستن که طرفداران ماینکرفت درش متمرکزن.

------------
نکات:
- سیوها در Appdata-> Roaming -> .minecraft هستند. کافیه توی searchـه استارت منو (ویندوز 7 یا ویستا) بنویسید %appdata% تا Roaming باز شه.
- seedـها برای این هستن که هروقت یک دنیای جدید درست شد، برای ایجاد یک دنیا با همون نقشه، ازشون استفاده شه. برای بدست آوردن Seed دکمه ی F3 رو بزنید و در سمت چپ خواهید دیدش.

آخرین ویرایش:
سلام. از این لینکی که گذاشتی دانلود کردم ولی وقتی پسورد رو میزنم میگه غلطه!!!! چیکار کنم؟؟؟

سلام
کرک کردن بازی خیلی راحته
هر ورژن از بازی را نصب کردید مراحل زیرو برای کرک کردن انجام بدین
چون شما از فایلی که من گذاشته بودم دانلود کردین بعد از نصب به محل نصب بازی برید و پوشه . minecraft را به آدرس زیر کپی کنید .با توجه به تصویر زیر

در ویندوز 7
C:\Users\Username\AppData\Roaming
در ویندوز xp
C:/Documents and Settings/Username/Application Data
بازی از آدرس بالایی باید اجرا بشه
4ff7983a47d3.jpg

وارد بازی که شدید user , password می خواد دلخواه کلماتی وارد کنید مثال user 123456 ---password 123456
2-دکمه login انتخاب کنید
3- دکمه play offline انتخاب کنید
تبریک بازی کرک شد
از ورژن 1.2 تا 1.6.6 جواب می ده

دانلود ورژن 1.6.6 از تورنت
http://isohunt.com/torrent_details/310605573/Minecraft+1.6.6+Beta?tab=summary
آموزش بازی
http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman rocker
سلام
دوست عزیز سایتی که این password گذاشته از کار افتاده ولی من خودم چون می خواستم ورژن 1.6.6 را بازی کنم یه کرک خوب پیدا کردم البته این کرک اگه بریزی جایی که بازی رو نصب کردی بازم کار می کنه و دیگه لازم نیست که هر بار pass وارد کنی
کرک از ورژن 1.5 تا 1.6.6 کار می کنه
حالا دو راه داری
1 - یا کرکو بریز داخل بازی و فایل MinecraftSP اجرا کن -چون ورژن شما 1.5 هست شروع می کنه به update بعد راحت می تونی ورژن 1.6.6 و بازی کنی (امکان داره هنگام update دانلود fail بشه اونوقت دوباره امتحان کن .برای من 4 بار fail شد)
2 از سایت بازی ورژن 1.6.6 و دانلود کن و کرک و بریز و بازی کن (بهترین کاره)

از mediafire آپلود کردم
http://www.mediafire.com/?l61dpio4wvmzdj6

تصاویر
8f38e0434442.jpg

f2ee09ea9551.jpg

f187f643090a.jpg

3edd566480c5.jpg

مهم
اگه هنگام اجرا ارور پایین و دیدی مشکلی نداره چند بار اجرا کنی وارد گیم میشه(با run as administrator وارد شوید)
48260a1ce4fe.jpg
دستت درد نکنه.....ولی هر چی تو media fire میرم صفحه لود نمیشه هیمن طور سفید می مونه میشه یه بار دیگه آپلودش کنی@ یا لینکش رو بزاری!!!!!! مرسی!!!!!!!!

دستت درد نکنه.....ولی هر چی تو media fire میرم صفحه لود نمیشه هیمن طور سفید می مونه میشه یه بار دیگه آپلودش کنی@ یا لینکش رو بزاری!!!!!! مرسی!!!!!!!!

یه روش ساده تر برای کرک کردن در پست قبلی گذاشتم .نیازی به دانلود هم نداره

آخرین ویرایش:
دست درد نکنه درست شد!!!! فقط چجوری درخت بشکونم هرچی کلیک می کنم چیزی نمیشه!!!!!

اگه فرمول مواد بدونی بازی خیلی خوب می شه .منظور جذاب و راحت می شه
-الان که کرک کردن و می دونی آخرین ورژن بازی 1.6.6 هست می تونی دانلود کنی و با روش بالایی کرک کنی

و در مورد فرمول ها سایت مقابل خیلی مفیده
http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting

-برای اینکه هر ماده ای فرق نمی کنه چوب و سنگ و ... جدا کنی برای هر پارت از ابزار خاص خودش باید استفاده کنی .در ضمن کلیک نکن .البته کلیک و نگه دار تا خودش پشت سر هم ضربه بزنه بعد از چند ضربه ماده جدا می شه

تصویر خونه ما (البته بیشتر کارگاهه .) در ضمن شبها اگه خونه درست نکنی انواع حیوانات و زامبی حمله می کنند .پس اول خونه بساز
98475c83b470.jpg

آخرین ویرایش:
اگه می شه آخرین ورژن بازیو لینک دانلودشو بدید ما هر چی گشتیم نتونستیم دان کنیم نسخه ی 1.0 گیرمون اومد ممنون !

---------- نوشته در 07:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:30 AM ارسال شده بود ----------

می فرمایند ارور Open Gl ! چیکار کنم؟

اگه می شه آخرین ورژن بازیو لینک دانلودشو بدید ما هر چی گشتیم نتونستیم دان کنیم نسخه ی 1.0 گیرمون اومد ممنون !

---------- نوشته در 07:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:30 AM ارسال شده بود ----------

می فرمایند ارور Open Gl ! چیکار کنم؟

من نسخه ی 1.7.3 یعنی فکر کنم آخریش باشه رو دارم

هر کی دانلود نکنه ضرر کرده خداییش بازی باحالیه ...

---------- نوشته در 09:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:27 AM ارسال شده بود ----------

هرکسی تو هر چیزی گیر داره بگه ما در خدمتیم !

من نسخه ی 1.7.3 یعنی فکر کنم آخریش باشه رو دارم

هر کی دانلود نکنه ضرر کرده خداییش بازی باحالیه ...

---------- نوشته در 09:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:27 AM ارسال شده بود ----------

هرکسی تو هر چیزی گیر داره بگه ما در خدمتیم !

خو فقط می خوای پز بدی؟ لینک دانلود رو بده دیگه :دی

بیا ما پز نمیدیم

لینک دانلود

حالا دانلود کن و ضایع شو ههه ههه دیدی پز نبود ؟؟

هه هه هه :دی
بکش کنار نفتی نشی :دی

کامپیترم هنگ کرد :دی رم 128 ، گرافیک 64 :دی سیپیو رو هم نمی دونم :دی
نتونستم روون بازی کنم شاید برم از توی سایت بازی کنم :دی

دوستان اگر گیج شدید، مشکلی نیست، فقط کافیه ویکیش رو بخونید.
اولین نکته ای که هر پلیر باید توجه کنه اینه که باید چپ کلیک رو نگه داره تا چوبها بشکنن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or