PC | Minecraft | [پست اول را حتماً بخوانید]

لینک دانلود از مدیافایر با حجم چهل مگ (ورژن قدیمی - outdate شده)
لینک دانلود نسخه ی 1.1 (ورژن قدیمی- outdate شده)
لینک دانلود نسخه ی 1.2 (ورژن جدید)
بچه ها چه برنامه هایی برای اجرای بازی لازم هست !!؟؟
دانلود مستقیم برای ویندوز 32 بیت
---------------------------

بلاخره ماینکرفت عرضه شد. این بازی یک بازی سندباکس هست، کلا در یک محیط که پر از بلوکه ی مربعی شکل از جنس چوب، شن و ماسه، و سنگ بگیر تا شیشه رها میشید و باید ابزار بسازید و باهاشون سنگ و زغال سنگ و طلا و نقره و ... استخراج کنید. کار اصلی که میشه باهش کرد ساخت ساختمون هست مثل لِگو بازی. شب که میشه دشمنهای مختلف دنبالتون میفتن پس بهتره شب رو به استخراج و روز رو به ساختن اختصاص بدید. این سایت یکی ویکی کامل داره که میتونید ازش استفاده کنید (و بسیار در اوایل کار لازمه). که البته این فقط یکی از گیم مودهای بازیه. گیم مود بعدی بازی Hardcore نام داره که همینه، فقط دیگه بعد از مرگ Respawn نمیشید.

ze2uy8bgiluqdmz99dew.jpg

و بعد گیم مود Creative هست که تمام آیتمها و بلوکه ها بطور بینهایت در دست شماست و میتونید ازشون در ساخت همه چیز استفاده کنید.

6qkww3puzh18fl1laa9.jpg

اما چند راهنمایی اولیه، برای شروع کار در حالت Survival. اول از همه با دست خالی یک درخت رو بشکنید. نکته: موس رو نگه دارید.

sa9mjod33b1f1oy2xiz7.jpg

بعد E رو بزنید تا برید توی اینونتوری. سمت چپ اینونتوی چهارتا خونه میبینید که برای Craftـه سریع استفاده میشه. یک تنه ی درخت رو بذارید در یکی از خونه ها:

fnqqriyigai7wtv3h5ov.jpg

و بلوکه ی چوبی ای که درست شده رو بکشید توی یکی از خونه های اینونتوری.

حالا به حالت زیر میز کار درست کنید، میز کار برای صنع آیتمهای اصلی به کار میره:

afws2y5uflpko3122idd.jpg

حالا هیزم درست کنید:
sbtmaxl03slf2uscnti7.jpg

و حالا طبر:

kg13z2j5rcdnc1oe4efo.jpg

بعد از ساختن طبر، اونقدر درخت بندازید تا جونِ طبرتون در آد. بعدش کلنگ بسازید:

rirm84m7la9mlp2tdgl.jpg

حالا با کلنگ، میتونید سنگ بشکنید.
توجه کنید که کلنگِ چوبی، فقط سنگ میشکنه و برای شکستن زغالسنگ و آهن، به طبر سنگی احتیاج دارید. برای شکستن طلا و فیروزه به آهن و برای اوبسیدیان به الماس احتیاج دارید (فعلا به این چیزها فکر نکنید).

0efr591hinpehlazsl23.jpg

این شروعی هست برای کار در ماینکرفت. برای ادامه به ویکی که لینکش در اول پست داده شده مراجعه کنید. فراموش نکنید، با خوابیدن در تخت خواب در هر مکانی، اون مکان به Spawn Point شما در صورت مردن تبدیل میشه. هروقت اون تخت خواب رو خراب کردید، اون Spawn Point از بین میره.

-----------

لینکهای ویکی:

فرمولهای Crafting:
Crafting - Minecraft Wiki

فرمولهای مخصوص کوره:
Smelting - Minecraft Wiki

فرمول معجون سازی:
Brewing - Minecraft Wiki

فرمولهای جادویی کردن آیتمها:
Enchanting - Minecraft Wiki

عکسی از تمامی بلوکه ه و آیتمهای بازی:

Template1.png

Blocks - Minecraft Wiki
Items - Minecraft Wiki

-------------
HD Textures

برای تکسچر پکهای HD احتیاج به این پچ دارید:
کلیک کنید

بعد از پچ ازینجا میتونید گلچین رو دانلود کنید:
کلیک کنید

---------------
سایتها
سایت yogcast و minecraftforums از بزرگترین مکانهایی هستن که طرفداران ماینکرفت درش متمرکزن.

------------
نکات:
- سیوها در Appdata-> Roaming -> .minecraft هستند. کافیه توی searchـه استارت منو (ویندوز 7 یا ویستا) بنویسید %appdata% تا Roaming باز شه.
- seedـها برای این هستن که هروقت یک دنیای جدید درست شد، برای ایجاد یک دنیا با همون نقشه، ازشون استفاده شه. برای بدست آوردن Seed دکمه ی F3 رو بزنید و در سمت چپ خواهید دیدش.

آخرین ویرایش:
خوب

هرکس الان اومده هم نظرشو بگه مشکلی نیست

یه Northern Kingdom داریم که سفیده
یه Southern Kingdom داریم که سیاهه
این دوتا دشمن خونی هم دیگه ان :d

من قلعه هارو میسازم عکسشو میزارم اینجا

آخرین ویرایش:
به نظر من ، یه مارکت هم باشه که توش چیزایی که پلیر ها میخوان رو بفروشه ، ولی خریدنشون سخت باشه که هرکی کم اورد از مارکت چیز میز نخره .
مثلا dye هارو واسه mage ها بزاریم که بخرن و استفاده کنن یا شمشیره آهنی و زره و فلان و غیره
و اینکه قلعه ها (اگه میشه ) بالاشون برج و بارو باشه ، که مثلا اونایی که از دور میتونن بزنن برن بالایه قلعه از دور بزنن

من یه مشکلی دارم اینترنتم خیلی هزینه برمیداره و سرور هم که بماند اگه تا روز تمدید شارژ سرور اینتر نت adsl راه بیفته اینجا که هیچی ولی اگه راه نیفته کلا باید با ماین و اینجور چیزا خدا حافظی کنم دعا کنید اینتر نتم برسه این مبین نت رو به جفت پا بدم نون خشکی ببره:((

شعار: RISE
شعار: till freedom calls us
شعار: May the light watch over us
شعار:stare you heart
شعار:we will never surrender
شعار:attack is the only secret
شعار:kill or be killed
شعار:glory to northen kingdom-southren
شعار:For the king

من تصمیم گرفتم که قلعه رو کامل نسازم
یعنی نمیتونم بسازم
ممکنه با سلیقه ی یکی جور در نیاد

پس قلعه رو واگذار میکنیم به لیدر گروه
خودش میتونه هر طور که خواست بسازه
شعار هم خودش انتخاب کنه
و اما لیدر گروه

یه ایده اینه که دو تا ادمین بشن لیدر گروه ها
مثلا من یا آریا یا حمید

یا اینکه یه مسابقه بزاریم هرکس خواست میتونه شرکت کنه
بیاد پی وی پی (من full diamond ,full enchant میام :))) تو دوتا گروه برای لیدری سیاه و سفید شرکت کنه
اگر اول شد میشه لیدر و نفر دوم هم میشه moderator گروه

کدوم ؟

دو تا ادمین بشن لیدر گروه ها
چون یهو دیدی یکی ادمین شد که هر دو روز یکبار آنلاین میشه ! یا باید یه قانون بزاریم که پادشاه باید تو روز بیشتر از 2 ساعت آنلاین باشه !

طبیعطا ادمین ها به خاطر قدرتشون

---------- نوشته در 11:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 AM ارسال شده بود ----------

یه چیز بگم
اگه مهدیار دیگه نیاد
هالکر-اسنایپر هم دیگه نیاد
من و تو و دانزو و کین میمونیم حالا اگه نت من جور نشه و نتونم بیام
چه طوری از پس مخارج سرور بر میاین؟
مشکلی پیش نمیاد؟

طبیعطا ادمین ها به خاطر قدرتشون

---------- نوشته در 11:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 AM ارسال شده بود ----------

یه چیز بگم
اگه مهدیار دیگه نیاد
هالکر-اسنایپر هم دیگه نیاد
من و تو و دانزو و کین میمونیم حالا اگه نت من جور نشه و نتونم بیام
چه طوری از پس مخارج سرور بر میاین؟
مشکلی پیش نمیاد؟

امیدوارم پیش نیاد
امیدوارم مهدیار بیاد

---------- نوشته در 01:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 PM ارسال شده بود ----------

آقا دیگه کسی نظری نداره ؟

ادمینا لیدر باشن ؟
تصویب شد ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or