PC | Minecraft | [پست اول را حتماً بخوانید]

لینک دانلود از مدیافایر با حجم چهل مگ (ورژن قدیمی - outdate شده)
لینک دانلود نسخه ی 1.1 (ورژن قدیمی- outdate شده)
لینک دانلود نسخه ی 1.2 (ورژن جدید)
بچه ها چه برنامه هایی برای اجرای بازی لازم هست !!؟؟
دانلود مستقیم برای ویندوز 32 بیت
---------------------------

بلاخره ماینکرفت عرضه شد. این بازی یک بازی سندباکس هست، کلا در یک محیط که پر از بلوکه ی مربعی شکل از جنس چوب، شن و ماسه، و سنگ بگیر تا شیشه رها میشید و باید ابزار بسازید و باهاشون سنگ و زغال سنگ و طلا و نقره و ... استخراج کنید. کار اصلی که میشه باهش کرد ساخت ساختمون هست مثل لِگو بازی. شب که میشه دشمنهای مختلف دنبالتون میفتن پس بهتره شب رو به استخراج و روز رو به ساختن اختصاص بدید. این سایت یکی ویکی کامل داره که میتونید ازش استفاده کنید (و بسیار در اوایل کار لازمه). که البته این فقط یکی از گیم مودهای بازیه. گیم مود بعدی بازی Hardcore نام داره که همینه، فقط دیگه بعد از مرگ Respawn نمیشید.

ze2uy8bgiluqdmz99dew.jpg

و بعد گیم مود Creative هست که تمام آیتمها و بلوکه ها بطور بینهایت در دست شماست و میتونید ازشون در ساخت همه چیز استفاده کنید.

6qkww3puzh18fl1laa9.jpg

اما چند راهنمایی اولیه، برای شروع کار در حالت Survival. اول از همه با دست خالی یک درخت رو بشکنید. نکته: موس رو نگه دارید.

sa9mjod33b1f1oy2xiz7.jpg

بعد E رو بزنید تا برید توی اینونتوری. سمت چپ اینونتوی چهارتا خونه میبینید که برای Craftـه سریع استفاده میشه. یک تنه ی درخت رو بذارید در یکی از خونه ها:

fnqqriyigai7wtv3h5ov.jpg

و بلوکه ی چوبی ای که درست شده رو بکشید توی یکی از خونه های اینونتوری.

حالا به حالت زیر میز کار درست کنید، میز کار برای صنع آیتمهای اصلی به کار میره:

afws2y5uflpko3122idd.jpg

حالا هیزم درست کنید:
sbtmaxl03slf2uscnti7.jpg

و حالا طبر:

kg13z2j5rcdnc1oe4efo.jpg

بعد از ساختن طبر، اونقدر درخت بندازید تا جونِ طبرتون در آد. بعدش کلنگ بسازید:

rirm84m7la9mlp2tdgl.jpg

حالا با کلنگ، میتونید سنگ بشکنید.
توجه کنید که کلنگِ چوبی، فقط سنگ میشکنه و برای شکستن زغالسنگ و آهن، به طبر سنگی احتیاج دارید. برای شکستن طلا و فیروزه به آهن و برای اوبسیدیان به الماس احتیاج دارید (فعلا به این چیزها فکر نکنید).

0efr591hinpehlazsl23.jpg

این شروعی هست برای کار در ماینکرفت. برای ادامه به ویکی که لینکش در اول پست داده شده مراجعه کنید. فراموش نکنید، با خوابیدن در تخت خواب در هر مکانی، اون مکان به Spawn Point شما در صورت مردن تبدیل میشه. هروقت اون تخت خواب رو خراب کردید، اون Spawn Point از بین میره.

-----------

لینکهای ویکی:

فرمولهای Crafting:
Crafting - Minecraft Wiki

فرمولهای مخصوص کوره:
Smelting - Minecraft Wiki

فرمول معجون سازی:
Brewing - Minecraft Wiki

فرمولهای جادویی کردن آیتمها:
Enchanting - Minecraft Wiki

عکسی از تمامی بلوکه ه و آیتمهای بازی:

Template1.png

Blocks - Minecraft Wiki
Items - Minecraft Wiki

-------------
HD Textures

برای تکسچر پکهای HD احتیاج به این پچ دارید:
کلیک کنید

بعد از پچ ازینجا میتونید گلچین رو دانلود کنید:
کلیک کنید

---------------
سایتها
سایت yogcast و minecraftforums از بزرگترین مکانهایی هستن که طرفداران ماینکرفت درش متمرکزن.

------------
نکات:
- سیوها در Appdata-> Roaming -> .minecraft هستند. کافیه توی searchـه استارت منو (ویندوز 7 یا ویستا) بنویسید %appdata% تا Roaming باز شه.
- seedـها برای این هستن که هروقت یک دنیای جدید درست شد، برای ایجاد یک دنیا با همون نقشه، ازشون استفاده شه. برای بدست آوردن Seed دکمه ی F3 رو بزنید و در سمت چپ خواهید دیدش.

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها
یه سرور جدید ماینکرفت اومده
هرکسی بخواد میتونه بیاد رایگانه

130.185.73.238:8300

ادمین سرور jiks و armin
راستی سرور جایزه هم داره...جایزشم یه سرور ماینکرفته پس زود باشید بیاید!

توضیح نمیخواد که ما میریم تو سرور اونا بازی میکنیم خرج سرور ما هم جایزمون میشه

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:54 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها
یه سرور جدید ماینکرفت اومده
هرکسی بخواد میتونه بیاد رایگانه

130.185.73.238:8300

ادمین سرور jiks و armin
راستی سرور جایزه هم داره...جایزشم یه سرور ماینکرفته پس زود باشید بیاید!
یعنی هرکی اینارو باورکرد من یه دکتر خوب براش سراغ دارم سروری که دو تا ادمین داشته باشه مفت نمی ارزه یه سرور در حد معمولی 70 هزار تومن برای هرماه میشه یعنی اینا نفری 35 هزار تومن در ماه برای شما خرج میکنن هیچیم نمیخوان تازه نفری یه سرور هم جایزه میدن اصلن نفری هم نه
اینا سرور جایزه میدن که شما ادمینش بشید
آخه بچه فسقلی تو که نمیدونی سرور به چی میگن چرا حرف اضافه میزنی
این پستو خوندم یه ربع داشتم میخندیدم =)) پس ما میایم سرور شما شاید یه سرور دیگه هم مفتی گرفتیم:excited: یعنی برو بمیر با این حرف زدنت
:)):toot:

این جملت خیلی قشنگه
میشه بیشتر توضیح بدی این یه تیکه رو ؟ :))

یعنی اینقدر سخته فهمیدنش برات؟!؟!
یعنی هر کی رئیس اخر بازی رو بکشه بهش یه سرور جازه میدن
و اونی که سرور رو برده میشه ادمین
گرفتی یا بیشتر بگم؟l-)

---------- نوشته در 11:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:41 PM ارسال شده بود ----------

توضیح نمیخواد که ما میریم تو سرور اونا بازی میکنیم خرج سرور ما هم جایزمون میشه

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:54 PM ارسال شده بود ----------

یعنی هرکی اینارو باورکرد من یه دکتر خوب براش سراغ دارم سروری که دو تا ادمین داشته باشه مفت نمی ارزه یه سرور در حد معمولی 70 هزار تومن برای هرماه میشه یعنی اینا نفری 35 هزار تومن در ماه برای شما خرج میکنن هیچیم نمیخوان تازه نفری یه سرور هم جایزه میدن اصلن نفری هم نه
اینا سرور جایزه میدن که شما ادمینش بشید
آخه بچه فسقلی تو که نمیدونی سرور به چی میگن چرا حرف اضافه میزنی
این پستو خوندم یه ربع داشتم میخندیدم =)) پس ما میایم سرور شما شاید یه سرور دیگه هم مفتی گرفتیم:excited: یعنی برو بمیر با این حرف زدنت
:)):toot:
یه سوال شما چند وقته داری ماین بازی میکنی؟؟؟:d
بابابزرگ اونموقع که شما داشتین نقطه های ماینکرفت رو میشمردین ما داشتیم تو سرور جواد (apple)مفتی بازی میکردم فکر نکن همه مثل شما خسیسن!:-&
همین دیگه اصلا بازی نمیدونی چطوریه برا من شدی متخصص ...!
اخر بازی 1 نفر باید رئیس رو بکشه که به اون یه نفر جایزه میدن! نه به همه عقل کل!
خوشحالم که با حرف زدنم عقب مونده ای مثل تو رو خندوندم :stupids::-*

بازی کرفت ؟
نه پاکش کردیم چون کسی با spout نمی اومد
آخه چرا پاک کردی من اسپوت دارم

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 PM ارسال شده بود ----------

یعنی اینقدر سخته فهمیدنش برات؟!؟!
یعنی هر کی رئیس اخر بازی رو بکشه بهش یه سرور جازه میدن
و اونی که سرور رو برده میشه ادمین
گرفتی یا بیشتر بگم؟l-)

---------- نوشته در 11:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:41 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال شما چند وقته داری ماین بازی میکنی؟؟؟:d
بابابزرگ اونموقع که شما داشتین نقطه های ماینکرفت رو میشمردین ما داشتیم تو سرور جواد (apple)مفتی بازی میکردم فکر نکن همه مثل شما خسیسن!:-&
همین دیگه اصلا بازی نمیدونی چطوریه برا من شدی متخصص ...!
اخر بازی 1 نفر باید رئیس رو بکشه که به اون یه نفر جایزه میدن! نه به همه عقل کل!
خوشحالم که با حرف زدنم عقب مونده ای مثل تو رو خندوندم :stupids::-*
اولن ما خسیس نیستیم ما تمام پول های مردم رو خرج سرور میکنیم آینده ای رو میبینم که سرورتون منفجر شده وقتی تو داشتی کهنه بچه های مردمو عوض میکردی این سرور دایر بوده و هست
و یکی هم اینکه اون رئیس آخر بازی نیست معمولا میگن غول یا boss آخر بازی 8-x

---------- نوشته در 01:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:44 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن شما داری توی یک سایت به علیه کاربران و مدیران اون سایت تبلیغ میکنی
که این خلاف قوانین سایته ممکنه باعث بن شدن شما از طرف مدیران بشه

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 PM ارسال شده بود ----------

اولن ما خسیس نیستیم ما تمام پول های مردم رو خرج سرور میکنیم آینده ای رو میبینم که سرورتون منفجر شده وقتی تو داشتی کهنه بچه های مردمو عوض میکردی این سرور دایر بوده و هست

---------- نوشته در 01:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:44 PM ارسال شده بود ----------

اريا جان تو جيكار اين داري - حرفي كه نزد يه تبليغ كرد همين و بس :|

باشه مامان بزرگ! اصلا سرور شما قبل از این که ماین کرفت بیاد دایر بوده!

بعدم عزیزم من میدونم اسمش boss هست میخواستم طوری بگم تو بفهمی چون ماشالله همه اینجا دوهزاریش کجه!
بعدم من دعوا نداشتم فقط اومدم به شما بگم به جز سرور خودتون یه جای دیگه هم هست که بتونین بازی کنین حالا دیگه اینطوری حرف میزنی مشکل از خودته

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or